Dobór sprzętu
INFOLONIA 801 011 891
INFOLONIA +48 76 862 91 83
GG: 6538188 6538188

Twoje konto

Narty K2 AMP 80X + wiązania Marker M3 12.0 TC 2014

SNOWSPORT 3623

K2
Najbardziej wszechstronne i energiczne narty w kolekcji AMP, zaprojektowane do jazdy w każdych warunkach. Doskonale spisują się zarówno na przygotowanych trasach, jak i poza trasami.
Szerokość pod butem 80
Płeć Unisex
Przeznaczenie All Mountain
Narty Marker AMP K2 TC M3 80X + wiązania 2014 12.0
K2 + M3 AMP 12.0 Marker 80X TC 2014 Narty wiązania
M3 80X 12.0 wiązania TC Marker + AMP Narty 2014 K2
M3 80X wiązania 12.0 Marker K2 + AMP 2014 TC Narty
AMP 2014 Marker 12.0 K2 + Narty wiązania M3 80X TC
AMP + M3 K2 TC 2014 wiązania Narty Marker 80X 12.0
M3 Marker wiązania 2014 + 12.0 AMP TC K2 80X Narty
AMP Marker 2014 Narty TC 80X 12.0 K2 wiązania M3 +

Pełne energii narty AMP 80X zostały zaprojektowane, by umożliwić ci swobodną jazdę zarówno na wyratrakowanej trasie - jak i w dziewiczym terenie poza przygotowanymi trasami. Połączenie szerokiej - 80 mm talii z All Terrain Rocker i rewolucyjną technologią ROX sprawia, że narty z zadziwiającą lekkością umożliwiają "pływanie" w głębokim śniegu. Dzięki AMP 80X możesz na nowo odkrywać swoje ulubione ośrodki narciarskie i poszukiwać nowych ciekawych miejsc do jazdy wyjeżdżając poza granice tras narciarskich. To narty, które dostarczą Ci prawdziwą radość obcowania z naturą i poznawania prawdziwych gór - gdzie słowa wolność i przestrzeń nabierają zupełnie nowego wymiaru.

Promień 17m / 177 cm
Taliowanie 125 / 80 / 109
Rdzeń Drewniany (jodła/osika)
TECHNOLOGIE

ROX

Koncentrując się w szczególności na zaletach All Terain lub Speed Rockera w połączeniu z systemem MOD i Carbon Web, K2 opracowało Rox Technology, nowy standard na trudne warunki narciarskie. Technologia stworzona dla sztywnych nart, przeznaczonych do jazdy po twardych, trudnych trasach. ROX to specjalna struktura umiejscowiona w przedniej i tylnej części narty. Struktura ta ma kształt litery X. Dzięki zastosowaniu technologii ROX uzyskano narty, których sztywność jest jednakowa na całej ich długości, a praca nart podczas jazdy jest wyciszona i bardziej efektywna.

MOD TECHNOLOGY

Opatentowana konstrukcja MOD to najlepszy sposób stworzenia deski bez strat wydajnościowych. System absorpcji drgań wraz z umocnieniami ułożonymi wzdłuż narty zapewniają mocniejsze trzymanie krawędzi i znacznie większą precyzję i kontrolę nad nartą. Sidewall biegnie wzdłuż krawędzi efektywnej narty, wpływając w strefy tipu i taila, co powoduje zmniejszenie oporu podczas przechodzenia między krawędziami, optymalizując pierwszą fazę  skrętu oraz zwiększając trwałość nart.

MOD MONIC

Skoncentrowane obniżanie masy Monic to zwarta masa cynku, która w połączeniu ze strukturą MOD pozwala obniżać masę w konkretnych miejscach.

HYBRITECH SIDEWALLS

Horyzontalnie rozłożone poszczególne warstwy ścianki bocznej (pomiędzy nimi miękki uretan - materiał z którego wykonane są kółka skateboardów i rolek). Optymalnie pochłania uderzenia jakie działają najpierw na narty, a potem na stawy skokowe i kolana narciarza podczas lądowania na twarde powierzchnie.

PROGRESSIVE SIDECUT

To połączenie dwóch różnych promieni taliowania, co pozytywnie wpływa na wszechstronność szerszych nart. Tradycyjna teoria taliowania oparta jest na jednym promieniu. Takie rozwiązanie jest idealne dla węższych nart, ale słabo sprawdza się w szerszych deskach, zwłaszcza w zmiennych warunkach. Użycie Progressive Sidecut na tego typu nartach zapewnia lepszą pierwszą fazę skrętu i doskonałe osiągi na ubitym śniegu.

TRIAXIAL BRAID

To włókno szklane dopasowane do drewnianego rdzenia, zapewniające sztywny skręt ,co w efekcie zwiększa kontrolę. Stworzone w 1988 przez inżynierów K2, opatentowany triaxial braiding wiąże nitki włókna szklanego wokół drewnianego rdzenia. Narty z triaxial braiding cechują się energią i szybkim przekazywaniem reakcji, zachowując przy tym łatwość dopasowaną zarówno dla ekspertów, jak i początkujących.

CARBON WEB

Struktura wykonana z cienkich pasków włókna węglowego. Powoduje ona wzrost sztywności narty bez zwiększania ich wagi. Carbon Web znajduje się w przedniej i tylnej części narty, powodując zwiększenie przyczepności krawędzi podczas agresywnej jazdy.

WIĄZANIA MARKER/K2 M3 12.0 TC

Model Marker M3
DIN 4.0 - 12.0
Waga narciarza 40 - 120 kg
Technologie
  • stworzone z myślą o narciarzach jeżdżących sportowo i dynamicznie
  • generuje więcej mocy, precyzji i szybkości przy o 20% lżejszej konstrukcji
  • przód z systemem New BiotechŸ
  • ruchoma płytka poślizgowa
  • system optymalizacji nacisku krawędzi EPSŸ
  • tył skrzynkowy typu Twincam Comfort

Materiały dodatkowe:


Strona Producenta Kanał Youtube Katalog producenta
2099 PLN
1259 PLN
%
Wyprzedaż!
40 % (840 PLN)
Rabat uzytkownika
Nie dotyczy
Koszt dostawy
Wysyłka
GRATIS!

Produkt niedostępny

Check
Wymiana lub zwrot do 14 dni
Credit Agricole Raty
Check
Raty Santander

Fala
SnowSport.pl
FIT s.c.
ul. Gliwicka 4
59-220 Legnica

+48 76 862 91 83
www.snowsport.pl
sklep@snowsport.pl
SnowSport.pl to sklep snowboardowy i narciarski w jednym. Znajdziesz u nas odzież, akcesoria i sprzęt do uprawiania sportów zimowych. U nas ciągle aktualna oferta, między innymi narty Salomon, Atomic, Volkl, K2, HEAD czy Fischer i deski snowboardowe Burton, Flow, Nitro, Roxy, Pathron, Volkl, Raven, K2 oraz HEAD lub Majesty. Najpopularniejsze marki na rynku i mega rabaty również odzieży, obuwia, plecaków i akcesoriów sportowych marek Dakine, Levis, DC Shoes, Burton, Quiksilver, Oakley, Dragon i wielu innych.
Fala