SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

6111
post-template-default,single,single-post,postid-6111,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Alpejskim 2019: 9 medali dla narty Atomic

Medale dla nart Atomic - mistrzostwa świata 2019

Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Alpejskim 2019: 9 medali dla narty Atomic

5/5 - (3 oceny)

Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Alpejskim 2019 które odbył się w dniach 4–17 lutego 2019 roku w szwedzkim Are to wielki sukces zawodników Teamu Atomic. Nie zawiodły takie sławy Mikaela Shiffrin oraz Marcel Hirscher ale również Sofia Goggia i Marco Schwarz pokazali jak mocny jest narciarski TEAM Atomic.
Brawooooo, Atomic – rządzi !

3 złote, 3 srebrne, 3 brązowe medale: narty Atomic Redster rządzą na Mistrzostwach Świata w narciarstwie alpejskim.

Wbrew oczekiwaniom opinii publicznej Gwiazdy Atomica dosiadające Redstery wracają z Mistrzostw Świata w Åre jako pretendenci do medali, właściwie wymiatają konkurencję na 45th FIS Mistrzostwach Świata zdobywając trzy złote, trzy srebrne i trzy brązowe medale.
O nartach Atomic Redster w wersji premium pisaliśmy w naszym wpisie: Atomic Redster S9i, S9i PRO, G9i – Narty Dla Wybranych

Ekipa  reprezentująca markę odnoszącą największe sukcesy w branży na świecie wraz ze swoimi supergwiazdami oraz cichymi bohaterami w tle po raz kolejny udowodniła, że narty Atomic oraz Atomic jako marka, wyznacza nowy punkt odniesienia jeśli chodzi o narciarstwo zjazdowe osiągając świetne wyniki wykazując ogromne zaangażowanie.

Powiedzmy to głośno raz jeszcze- kto jest zwycięzcą? Mikaela Shiffrin, Sofia Goggia, Marcel Hirscher i Marco Schwarz- Ambasadorzy Atomic Redster.

Marcel Hirscher, główny bohater Mistrzostw Świata na ustach wszystkich!

Marcel Hirscher 2019 Atomic narty redster S9 i Redster G9 2019

W ostatniej konkurencji 45th FIS Mistrzostw Świata w Narciarstwie Alpejskim, w konkurencji slalomowej, Marcel Hirscher okazał się być w idealnej formie, aby po raz kolejny, ze slalomu zrobić swoje Redsterowe Show. Jego narty Atomic Redster S9 zatańczyły szybciutko na trasie slalomu by już po chwili znaleźć się na mecie

Demonstracja umiejętności w pierwszym zjeździe (zdecydowana przewaga nad „resztą świata”) oraz wyważenie swojego drugiego zjazdu, wszystko po co, aby zabrać ze sobą do domu swój 7-my złoty medal z Mistrzostw Świata. Obecnie Marcel Hirscher ustanawiając nowy światowy rekord medalowy, mając w swoim posiadaniu 7 złotych, 4 srebrnych krążków, został okrzyknięty Mistrzem wszech czasów.

Nawet w momencie silnego wycieńczenia organizmu przez grypę, Marcel zdołał osiągnąć wynik pozwalający na zdobycie srebra w slalomie gigancie, i nawet jeśli nie był w stanie cieszyć się z tego medalu z powodu ogromnego zmęczenia zaraz po zjeździe, to w oczach ludzi ten medal będzie wyrazem poświecenia i niezłomności psychicznej.

Mikaela Shiffrin: Pierwsza zawodniczka zdobywająca 4-ty tytuł Mistrzostw Świata pod rząd.

Narty Atomic 2019 Redster Shiffrin

Mikaela Shiffrin również doświadczyła, co oznacza być chorym jednocześnie nie będąc w stanie leżeć w łóżku, gdy ważyły się losy jej uczestnictwa w MS w Åre.

W najcięższej 59.28 sekundzie swojego życia, osłabiona wirusem i problemami z oddychaniem, Mikaela zapisała się na kartach historii stając się supergwiazdą Mistrzostw Świata w Narciarstwie jednocześnie zwyciężając Światowe Mistrzostwa w super gigancie, zdobywając brąz w slalomie gigancie oraz wygrywając MS w slalomie 4-ty raz z rzędu. Jej narty Atomic Redster G9 i S9 i tym razem  były dla wielu konkurentek niedoścignione.

Warto wspomnieć, że żadnej kobiecie do tej pory nie udało się obronić tego tytułu nawet trzy razy z rzędu, podczas gdy Shiffrin udało się to zrobić aż cztery razy z rzędu: Schladming – Vail / Beaver Creek – St. Moritz – Åre, a to wszystko w wieku 23 lat.

Marco Schwarz: on i narty Atomic w drodze na szczyt

To jego pierwsza taka zwycięska zima: odkąd Marco Schwarz wygrał konkurs w Oslo z okazji Nowego Roku, nic nie jest w stanie go powstrzymać. Ten 23 latek, jak „stary wyjadacz” przeniósł swoje wspaniałe wyniki i wygrane na arenę międzynarodową od Mistrzostw Świata aż po brązowy medal w Kombinacji alpejskiej, srebro w rywalizacji drużynowej, brąz w slalomie oraz piątą lokatę jako debiutant w Slalomie gigancie. Zdaniem ekspertów, mowa tu o Hirscherze, Marco Schwarz nie pokazał jeszcze wszystkiego na co go stać. „Blacky”, tak nazywają go koledzy po fachu, dąży do celu powoli, ale konsekwentnie. To światowej klasy sportowiec na początku swojej drogi na szczyt!

narty atomic 2019 redster

Sofia Goggia: narty Atomic Redster G9 dowiozły ją jako drugą do mety

Po tak skomplikowanym złamaniu w okolicach kostki, które przydarzyło się naszej bohaterce niedługo przed rozpoczęciem sezonu zimowego, które na trzy miesiące wyeliminowało ją z treningów i przygotowań do zawodów. Każdy inny zawodnik wycofałby się z „gry” na całą zimę dziękując Bogu, że jest w stanie w ogóle „stanąć na narty” odczuwając jedynie umiarkowany ból po urazie. Ale nie ona, Sofia Goggia, królowa prędkości marki Atomic, nie dość, że nie zrezygnowała z udziału w MS, ale dwukrotnie zajęła drugą pozycję! Jej sen w postaci srebrnego medalu ziścił się, a ona sama osiągnęła wynik jedynie o dwie setne sekundy słabszy niż jej koleżanka z drużyny, Mikaela Shiffrin. Ten obraz wspaniałego widowiska zapisze się w pamięci wszystkich kibiców na zawsze.

narty atomic redster 2019

Generalana klasyfikacja Mistrzostw Świata w Narciarstwie Alpejskim 2019

Jak widzimy zarówno zawodnicy jak i narty Atomic zdominowali Mistrzostwa Świata w 2019 roku. Kto jeszcze załapał się na podium w tym roku?
Poniżej prezentujemy klasyfikacje medalową dla wszystkich dyscyplin z podziałem na kobiety i mężczyzn.

tabela wyników MS w narciarstwie alpejskim Are 2019

powyższe dane pochodzą z Wikipedia

No Comments

Post a Comment