SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

-1
archive,category,category-akcesoria,category-73,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Akcesoria

Jakie gogle narciarskie Majesty wybrać

Jakie gogle narciarskie Majesty wybrać?

Jakie gogle narciarskie Majesty wybrać? Zadanie wbrew pozorom wcale nie będzie trudne bowiem gogle narciarskie Majesty słyną ze swojej niezawodności i najwyższej jakości wykonania. Charakteryzują się głównie niesamowicie rozległym polem widzenia i zastosowaniem doskonałych optycznie szyb. W rezultacie na stoku będziemy widzieć absolutnie wszystko. READ MORE

0

Jaki kask narciarski Smith wybrać?

Jaki kask narciarski Smith wybrać? Niezależnie od tego na jaki model zdecydujemy się, to kask sygnowany tą marką będzie bezpieczny i komfortowy. W spektrum możliwości sporego wyboru przedstawiamy dwa modele, które będą odpowiednie dla mężczyzn i kobiet. Wizualnie to klasyka, ale technologicznie przepełnione są szeregiem innowacji. W naszym tekście prezentujemy dwa modele kasków Smith, podpowiadając przy wyborze.

Kask narciarski Smith Scout Matte Black 2022

Jaki kask narciarski Smith wybrać
Smith Scout Matte Black 2022 – Jaki kask narciarski Smith wybrać?

To kask narciarki, który został stworzony dla wciąż rozwijających swoje umiejętności narciarzy, a także snowboardzistów. Przede wszystkim dla tych, którzy są skłonni do przekraczania granic swoich możliwości.

Niezwykle ciekawie się prezentuje. Posiada ponadto zaawansowane technologie, które sprzyjają jak największemu komfortowi, Jest to charakterystyczne zresztą dla kasków narciarskich od Smith. Warto podkreślić, że konstrukcja bombshell jest odpowiednio twarda i wytrzymała. System lifestyle fit sprawia, że masz możliwość dokładnego dopasowania gogli. W rezultacie jest kompatybilny z goglami narciarskimi.

Na uwagę zasługuje zastosowana technologia AirEvac ventilation. To opatentowany przez Smitha system wentylacji. Zbudowany tak, aby odprowadzać ciepłe powietrze z dala od gogli poprzez zewnętrzne otwory wentylacyjne oraz wewnętrzne panele we wkładce EPS. Przepływ powietrza można regulować przez Climate Control System ulokowany w górnej części kasku.

Kask narciarski Smith Arrival White 2022

Jaki kask narciarski Smith wybrać
Kask narciarski Smith Arrival White 2022 – Jaki kask narciarski Smith wybrać?

To biały kask narciarski stworzony dla kobiet. Spodoba się wszystkim panią zwracającym uwagę na stokową estetykę. W sam raz dla osób, które męczy nuda i bylejakość. To damski pretendent jeśli chodzi o wybór kasku narciarskiego.

Wyróżnia się nie tylko współczesną technologią, ale także zastosowaniem technologii, które przede wszystkim wpływają na podniesienie komfortu jazdy z tym produktem. Wysoka jakość wykonania i taka sama wytrzymałość pozwolą cieszyć się nim przez wiele kolejnych sezonów.

Czym się wyróżnia? M.in. systemem AirEvac 2 ventilation. To opatentowany przez Smitha system skutecznej cyrkulacji powietrza. Zbudowany tak, aby odprowadzać ciepłe powietrze z dala od gogli poprzez zewnętrzne otwory wentylacyjne i wewnętrzne panele we wkładce EPS. Przepływ powietrza można regulować poprzez rozwiązanie Climate Control System umiejscowiony w górnej części kasku.

Jaki kask będzie bezpieczny?

Wybierając kask narciarski musimy zwrócić uwagę przede wszystkim na to, czy posiada on Certyfikat CE EN 1077 2007.

Jest europejskim, narciarskim i snowboardowym standardem potwierdzającym, że kaski przeszły pomyślnie testy kolizyjne i punktowe. By określić efekty oddziaływania na kask, czynnik bazowy jest określany przy użyciu maksymalnej siły jaką wygenerować może narciarz / snowboardzista. Tym sposobem sprawdzana jest zdolność kasków do absorpcji uderzenia przez ich deformację. Z tego powodu też kask powinien zawsze zostać wymieniony po wypadku, gdyż nawet kiedy z zewnątrz wygląda na nieuszkodzony, wewnętrzna struktura może być osłabiona.

Badania punktowe np. test kijka narciarskiego, symulują wpływ uderzenia ostrymi, cienkimi przedmiotami. By przejść ten test kask nie może dopuścić do przebicia zewnętrznej skorupy tego rodzaju przedmiotami. Dotyczy to także otworów wentylacyjnych, istotnie więc wpływa na rodzaj wentylacji. Im większe otwory wentylacyjne tym większe zagrożenie, że taki przedmiot przedostanie się do głowy. W rezultacie też kaski muszą być rozsądnym połączeniem protekcji i wentylacji. Oczywiście kaski Smith odpowiadają standardom tej normy.

Kask narciarski Smith znajdziesz na SnowSport.pl!

Te bezpieczne kaski narciarskie znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj również nasz tekst –  Gogle Narciarskie Smith 2022 – Czy Są Najlepsze?

0
Gogle narciarskie Smith 2022 - czy są najlepsze

Gogle narciarskie Smith 2022 – czy są najlepsze?

Gogle narciarskie Smith 2022 to kwintesencja tego co najlepsze jeśli chodzi o optykę niezbędną na stoku. Zapewniają niezwykle klarowną jakość obrazu. Panoramiczna soczewka pomoże zawsze wszystko dostrzec na czas. Będziemy w rezultacie bardziej bezpieczni. Dobre gogle narciarskie to również skuteczna ochrona naszych oczu i to nie tylko pod względem mechanicznym. Po jaki zatem model sięgnąć na sezon zimowy 21/22?

Gogle narciarskie Smith I/O MAG Black ChromaPop Photochromic Rose Flash 2022

Gogle narciarskie Smith I/O MAG Black ChromaPop Photochromic Rose Flash

Ten model gogli narciarskich został stworzony specjalnie z myślą o funkcjonalności i perfekcyjnym dopasowaniu. Szyba zamocowana na magnesach i na dwóch specjalnych mechanizmach blokujących pozwala na błyskawiczną wymianę szyb.

Zaopatrzone również w system AirEvac. Gwarantuje on wzorowąwentylację. W rezultacie zapobiega zaparowaniu szyby. Szyba jest tutaj ultra szeroka i gwarantuje niezwykle szerokie pole widzenia. Wydajność w tej kwestii podnosi jeszcze specjalna powłoka 5X™ anti-fog, która zapewnia niebywałą klarowność obrazu i niezapewniane wrażenia z jazdy po stoku.

Dwie szyby dołączone do zestawu pozwolą na odczuwanie radości z obecności na stoku i to niezależnie od warunków pogodowych.

W zestawie znajdziemy: Storm Yellow Flash S1 – szyba na złe warunki atmosferyczne oraz do jazdy przy sztucznym oświetleniu. Dołączono również dodatkową soczewkę Photochromic Rose Flash S1/S2 – szyba fotochromatyczna na średnie i trudne warunki (śnieg, mgła).

Gogle narciarskie Smith VICE White Vapor ChromaPop Photochromic Red Mirror 2022

Gogle narciarskie Smith VICE White Vapor ChromaPop Photochromic Red Mirror 2022

Te nowoczesne gogle narciarskie stanowią zgrane połączenie aktualnego designu i świetnego zgrania z kaskami narciarskimi. Kupując ten sprzęt sięgasz po produkt wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Wyposażone w fotochromową soczewkę ChromaPop Photochromic Red Mirror. W rezultacie możesz liczyć na niezwykle klarowny obraz. Konstrukcja gogle jest półramkowa. Gwarantuje tym samym pełną integrację z kaskiem.

Soczewka jest tutaj wręcz ponadwymiarowa. Gwarantuje tym samym rozległe pole widzenia i to bez zaparowywania. Kategoria soczewki: S1-S2.

Gogle narciarskie Smith Squad XL Black ChromaPop Sun Green Mirror + Dodatkowa Soczewka 2022

Ten model gogli narciarskich, to największe cylindryczne gogle tej marki. Charakteryzują się przede wszystkim masywną, cylindryczną soczewką ChromaPop Everyday Mirror Green. Wykonana z formowanego materiału carbonic-x. W rezultacie jest niezwykle wytrzymała. Dla krystalicznie czystego widzenia posiada ponadto technologię zapobiegającą parowaniu Fog-X i innowację soczewek ChromaPop ™.

Minimalistyczna ramka jest dopasowana jednocześnie do nowego i jeszcze większego paska.

Soczewka ChromaPop Sun Green Mirror – idealna szyba przy pełnym słońcu, kategoria S3, przepuszczalność światła VLT = 9%. Dodatkowo soczewka ChromaPop Storm Rose Flash – szyba na zmienne i pochmurne warunki pogodowe, kategoria S1, przepuszczalność światła VLT = 50%.

Jeżeli chcesz dostrzec na stoku absolutnie wszystko, to sięgnij właśnie po te gogle narciarskie.

Gogle narciarskie znajdziesz na SnowSport.pl!

na narty

Te znakomite gogle narciarskie znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj również nasz tekst –  Kask Narciarski POC – Jaki Wybrać?

0
Jakie gogle narciarskie wybrać

Jakie gogle narciarskie wybrać?

Jakie gogle narciarskie wybrać? Jeszcze do niedawna gogle narciarskie zwykło się używać wyłącznie przy niekorzystnej pogodzie. Dziś są niezastąpionym elementem narciarskiego ekwipunku, który chroni oczy niezależnie od aury. Spektrum wyboru jest rzeczywiście bardzo szerokie. Mnoga ilość technologii może w chwili zakupu wprawić w zakłopotanie. W tekście wychodzimy naprzeciw tym problemom. Przedstawimy w nim kilka wskazówek, którymi warto kierować się wybierając najlepsze gogle narciarskie dla siebie. Gogle narciarskie nieparujące z fotochromem dostępne na stronie naszego sklepu.READ MORE

0
Gogle narciarskie Rossignol 2021 – by widzieć więcej

Gogle narciarskie Rossignol 2021 – by widzieć więcej!

Gogle narciarskie Rossignol 2021 to niezbędny element naszego stokowego wyposażenia, który pozwali zobaczyć więcej, lepiej i zawsze na czas dostrzec ewentualne zagrożenia dla naszego bezpieczeństwa. Takowe właściwość gogli narciarskich to rezultat przede wszystkim ich budowy w skład, której wchodzi duża szyba, praktycznie niewidoczne ramki i zastosowanie najlepszych jakościowo materiałów.READ MORE

0
Jakie gogle narciarskie wybrać - propozycja od Julbo

Jakie gogle narciarskie wybrać? – propozycja od Julbo!

Jakie gogle narciarskie wybrać? Pośród wielu renomowanych marek i tego co oferują producencki niejednokrotnie niełatwo się odnaleźć i zdecydować na właściwy dla nas wybór. My sugerujemy przynajmniej zapoznać się z nieco mniej sztampową ofertą gogli niszowej marki Julbo, z którymi będziemy mogli wyróżnić się na stoku i pokazać, że mamy coś ekstra. To gogle narciarki stworzone przede wszystkim dla tych, którym zależy na oryginalności. Nie brakuje im też najwyższej jakości i doskonałych parametrów optycznych. READ MORE

0