SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5101
post-template-default,single,single-post,postid-5101,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Bielizna X-Bionic – wybór mistrzów

bielizna x-bionic

Bielizna X-Bionic – wybór mistrzów

Jakie są niezbędne akcesoria  osoby uprawiającej sporty zimowe? Wiadomo, że deska lub narty, buty i ubranie, a także kask. Ale nie zapominajmy o tym, czego nie widać na pierwszy rzut oka. Dla maksymalnego komfortu na stoku warto zaopatrzyć się w bieliznę termoaktywną. A jeśli oczekujemy najlepszych rozwiązań, dobrym wyborem będzie bielizna X-Bionic.

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się do czego przydatna jest bielizna termoaktywna?  Jeśli uważacie, że to tylko zbędny wydatek na dodatkowy luksus, to lepiej szybko zrewidujcie swój pogląd.

bielizna x-bionic

Kalesony i t-shirt mogą się wydawać wystarczającym rozwiązaniem na stoku, jeśli nałożymy na nie dedykowany kombinezon albo kurtkę i spodnie. Ale w praktyce takie rozwiązanie często kończy się srogim przeziębieniem i długimi dniami spędzonymi w łóżku. Z odpowiednią bielizną o takich problemach nie może być mowy.

 

Czemu służy bielizna termoaktywna?

  • Termoregulacja – dobrze przylegająca bielizna skutecznie chroni przed wilgocią czy odparzeniami, pozwala też zachować odpowiednią temperaturę ciała.
  • Wygoda – wysokiej klasy bielizna termoaktywna jest praktycznie nieodczuwalna na ciele, natomiast materiał, z którego jest wykonana, sprawia przyjemne uczucie w dotyku .
  • Komfort – w przeciwieństwie do bawełny, bielizna termoaktywna skutecznie odprowadza pot, zamiast trzymać go w materiale.
  • Higiena – odprowadzanie potu zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu i hamuje rozwój bakterii.
  • Uniwersalność – tego typu bielizna sprawdzi się także poza stokiem, jeśli potrzebujemy dodatkowej ochrony na co dzień.

bielizna x-bionic

Bielizna X-Bionic – dlaczego warto?

Na rynku możemy wyróżnić kliku wiodących producentów bielizny termoaktywnej. Bielizna X-Bionic należy do ścisłej czołówki.

Czym marka X-Bionic zapracowała sobie na tak dobrą opinię? Za sukcesem jej produktów stoi profesor Bodo W. Lambertz, który wraz z zespołem szwajcarskich naukowców wciela w życie innowacyjne pomysły, które rodzą się w największym laboratorium włókienniczym na świecie.  Chodzi o zlokalizowane w Szwajcarii laboratorium X-Technology, które jest domem dla marek X-Bionic oraz X-Socks.

Bielizna X-Bionic bazuje na ponad 100 autorskich patentach, które przez lata opracowano w laboratorium. Dzięki temu bielizna ze szwajcarskim rodowodem zdobyła wiele nagród w konkursach o tytuł innowacyjnej marki świata wśród odzieży sportowej.

Produkty X-Bionic powstają w oparciu o najbardziej surowe normy europejskie. Dzięki temu, inwestując w bieliznę tej marki, otrzymujemy produkt najwyższej klasy. Mnogość zastosowanych patentów przekłada się na maksymalny komfort i efektywność opisywanej bielizny.

bielizna x-bionic

Przykładowo technologia 3D Bionic Sphere, którą znajdziemy niemal we wszystkich produktach X-Bionic, odpowiada za stabilizowanie temperatury ciała i oszczędzanie energii. Z kolei technologia Partial Compression zapewnia optymalną kompresję – odprowadzanie potu przy jednoczesnym chłodzeniu organizmu. Z kolei technologia SKIN NODOR® charakteryzuje się włóknami z możliwością uwalniania jonów o działaniu antybakteryjnym.

Aby jednak w pełni doświadczyć wszystkich zalet bielizny X-Bionic, trzeba ją po prostu wypróbować. Ostrzegamy jednak, że to droga bez powrotu! Raz wypróbowana bielizna X-Bionic staje się naszą drugą skórą, której nie będziemy chcieli się już nigdy pozbyć.

bielizna x-bionic

Bielizna X-Bionic dostępna w naszym sklepie.

No Comments

Post a Comment