SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

7571
post-template-default,single,single-post,postid-7571,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Buty Burton 2020, czyli nowa kolekcja dla każdego!

buty Burton 2020

Buty Burton 2020, czyli nowa kolekcja dla każdego!

Pasjonaci snowboardingu na pewno doskonale znają firmę Burton. Wszakże jest to jeden z największych producentów sprzętu snowboardowego na świecie. Niedawno amerykańskie przedsiębiorstwo wprowadziło na rynek swoją najnowszą kolekcję butów, która obejmuje aż kilkanaście różnych modeli. Oczywiście trudno byłoby opisać każdy z nich, dlatego w naszym artykule skupimy się na kilku wybranych propozycjach. Co kryją w sobie nowe buty Burton 2020?

Buty Burton 2020 Limelight Boa Lilac Gray

Zaprojektowanie wszechstronnego obuwia snowboardowego dla kobiet nie jest łatwym zadaniem. Na szczęście projektanci Burton sprostali temu wyzwaniu! Buty Burton 2020 Limelight Boa Lilac Gray bez wątpienia zasługują na miano bardzo uniwersalnego sprzętu. Oczywiście zostały one wyposażone w miękki flex, dlatego będzie to dobry wybór dla początkujących oraz nieco bardziej zaawansowanych snowboardzistek. Dużym atutem tego modelu jest także wkładka z formowanej pianki wzbogacona o izolację Thinsulate. Dzięki temu buty zapewniają znakomitą amortyzację i cyrkulację ciepła, co ma duże znaczenie podczas jazdy na snowboardzie. Całość dopełnia wygodny system wiązań BOA.

Buty Burton 2020 Limelight Boa Lilac Gray

Aktualna cena opisywanego modelu wynosi 1059 złotych.

 

Buty Burton 2020 Photon Boa Black

Doświadczeni snowboardziści starają się wybierać tylko taki sprzęt, który zapewni im odpowiednią precyzję podczas jazdy. Buty Burton 2020 Photon Boa Black niewątpliwie spełniają ten warunek! Wynika to między innymi z zastosowania bardzo praktycznej technologii wiązań Lockdown Tech. Odpowiada ona za blokadę pięty i możliwość regulacji buta w trzech różnych strefach sznurowania.

buty burton 2020

Co więcej, opisywany model posiada wyjątkowy rodzaj podeszwy. Została ona wykonana z połączenia gumy Vibram EcoStep oraz tzw. żelu B3. W efekcie podeszwa gwarantuje nie tylko doskonałą przyczepność, ale również znakomitą absorpcję drgań oraz wstrząsów. Takie rozwiązanie powinno zostać szczególnie docenione przez snowboardzistów, którzy regularnie odwiedzają snowparki!

Buty Burton 2020 Photon Boa Black

Buty Burton 2020 Photon Boa Black są dostępne w cenie 1309 złotych.

 

Buty Burton 2020 Mini Grom Black

Były już buty męskie i damskie, dlatego ostatnią opisaną propozycją będzie model dla dzieci. Buty Burton 2020 Mini Grom Black zapewnią młodym sportowcom pewne wejście w świat snowboardingu. Przy produkcji tego modelu firma Burton skorzystała z opisanej już technologii Thinsulate. Skutecznie chroni ona stopy przed wychłodzeniem w trakcie jazdy, dlatego rodzice mogą być spokojni o komfort swojego dziecka. Dodatkowo producent postawił tutaj na wkładkę typu Room-To-Grow, którą można rozszerzyć aż o jeden pełny rozmiar! To sprawia, że buty będą służyć dziecku przez dłuższy czas.

Buty Burton 2020 Mini Grom Black

W ofercie SnowSport opisywany model jest dostępny indywidualnie lub w zestawie. Zakup całego kompletu sprawia, że dziecko otrzyma wszelkie akcesoria niezbędne do rozpoczęcia snowboardowej przygody. Dlatego na pewno warto zastanowić się nad taką alternatywą!

Buty Burton 2020 dla dzieci w zestawie z deską

Cena butów Butron 2020 Mini Grom Black to obecnie 329 złotych.

No Comments

Post a Comment