SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

10000
post-template-default,single,single-post,postid-10000,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Buty narciarskie Atomic Hawx Prime 2021 – dla każdego narciarza!

Buty narciarskie Atomic Hawx Prime 2021 - dla każdego narciarza

Buty narciarskie Atomic Hawx Prime 2021 – dla każdego narciarza!

5/5 - (1 ocena)

Buty narciarskie Atomic Hawx Prime 2021 to od wielu sezonów zdecydowanie najlepiej sprzedające się buty narciarskie. Dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim wynika to z ich średniego kroju, który będzie najlepszy dla większości narciarzy. Wszechstronność pod względem dopasowania to nie jedyna cecha wskazująca na ich tak ogromną popularność.

Buty narciarskie Atomic Hawx Prime 2021

Najnowsza wersja z sezonu 20/21 po raz kolejny pcha do przodu rozwój kategorii butów ze średnią wielkością. Najważniejszym aspektem pod tym względem jest konstrukcja Prolite. Ten innowacyjny system budowy butów do nart, wzmacnia je w najbardziej newralgicznych strefach. Przesuwa ciężar jazdy, nie mącząc tym samym naszych stóp i pozwalając jednocześnie na pełną kontrolę nad deskami. W rezultacie są one jeszcze lżejsze, jeszcze bardziej czule, bardzie opływowe, a równolegle można je personalnie dopasować w procesie termoformowania bootka wewnętrznego jak i samej skorupy. Jaki zatem model wybrać na te zimę? Podpowiadamy w naszym blogowym tekście! Zachęcamy zatem do lektury.

Buty Atomic HAWX PRIME 130 S 2021

Buty Atomic HAWX PRIME 130 S Black/Green 2021
HAWX PRIME 130 S BLACK

Pośród butów narciarskich ze stajni Atomic o średniej szarookości, ten model jest najbardziej sportowy, a jednocześnie najlżejszy. Nigdy to tej pory nie udało się tak sprawnie połączyć tych dwóch cech.

Mocne i sztywne, przede wszystkim do dynamicznego szusowania

130 są naturalnie mocne i sztywne, przede wszystkim do dynamicznego szusowania. W rezultacie zwłaszcza prawdziwych miłośników narciarstwa. Sekret ich lekkości tkwi w rewolucyjnie lekkiej konstrukcji Prolite, która jest wzmocniona w najbardziej newralgicznych miejscach.

Botki wewnętrzne w tym modelu to Memory Fit 3D Platinium. Słyną z natychmiastowego i wręcz niesamowitego trzymania. Będą kształtować się do naszych indywidualnych potrzeb już pod wpływem temperatury naszego ciała. Ponadto proces termoformowania Memory Fit umożliwia jeszcze dokładniej dopasować buty do kształtu Twojej stopy.

Rozwiązanie Power Shift pozwala na precyzyjną regulację pochylenia do przodu, a także dopasowanie flexu o plus-minus 10 stopni.

To z całą pewnością nuty narciarskie o najlepszych parametrach jakie można kupić dla narciarzy o sporych umiejętnościach, dużej mocy ze średnią szerokością stopy (będzie to odpowiednio 100 mm w rozmiarze 26).

Buty Atomic HAWX PRIME 100 2021

Buty Atomic HAWX PRIME 100 Black/Red 2021
HAWX PRIME 100 BLACK/RED

Jeżeli poszukujesz butów o średniej szerokości i umiarkowanej sztywności to ten model powinien jak najbardziej sprostać Twoim oczekiwaniom. Będą idealna przede wszystkim dla narciarzy właśnie ze średnią budową ciała.

Jeden z najbardziej uniwersalnych butów, co sprawia, że w rezultacie będzie idealny na potrzeby większości osób. Sprawdzą się praktycznie w każdych warunkach. Ich wyróżniającą się cechą jest niezawodność oraz ekscytujące wrażenia z jazdy.

Dla narciarzy preferujących mniej dynamiczny styl jazdy

Sprawdzą się szczególnie u narciarzy preferujących raczej mniej dynamiczny styl jazdy, którzy cenią sobie przede wszystkim komfort. Technologia Prolite zmniejsza wagę obuwia, redukuje potrzebny wysiłek do sprawnego panowania nad nartami, a także zwiększa przyjemne doznania z jazdy.

But wewnętrzny Memory 3D Gold jest już wstępnie formowany do anatomii stopy. W wyniku tego natychmiastowo już pod wpływem ciepły ciała dopasowuje się do indywidualnego kształtu stóp.

Atomic Hawx Prime 100 to buty narciarskie stworzone przede wszystkim z myślą o rekreacyjnej jeździe, doskonałych parametrach tak by dostarczyć narciarzowi całodzienny komfort.

Buty Atomic HAWX PRIME 85 W 2021

Buty Atomic HAWX PRIME 85 W Black/Silver 2021
HAWX PRIME 85 W BLACK

Hawx Prime 85 W z sezonu 20/21 to najbardziej wybaczające błędy buty narciarskie dla kobiet. Będą najlepsze dla narciarek, które w dalszym ciągu stawiają przede wszystkim na poczucie pewności siebie i kontrolę.

Dla początkujących narciarek

Stworzone do cieszenie się z jazdy na nartach zjazdowych. Zaprojektowane przede wszystkim dla początkujących pań, a jednocześnie lżejszych narciarek ze średnią wielkością stopy. W tym modelu podobnie jak w powyższych spotkamy również rewolucyjnie lekką konstrukcję Prolite, która jest wzmocniona w najważniejszych miejscach.

Całe buty, łącznie z bootkami wewnętrznymi Memory Fit 3D Silver W można dokładnie dopasować je do indywidualnego kształtu stopy za sprawą procesowi termoformowania Memory Fit.

Te buty narciarskie dla kobiet od pierwszego założenia zapewniają niezrównaną wygodę. Stworzone do odczuwania radości z jazdy na nartach.

Buty narciarskie Atomic Hawx Prime 2021 znajdziesz na SnowSport.pl!

jazda

Te jedne z najbardziej uniwersalnych butów narciarskich bo o średniej szerokości, a ponadto niebywale komfortowych znajdziesz już w naszym zimowym sklepie na snowsport.pl. Zachęcamy także do lektury naszego poprzedniego wpisu o szerokich butach narciarskich Buty narciarskie Hawx Magna 2021 – bajecznie komfortowe!

No Comments

Post a Comment