SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

12972
post-template-default,single,single-post,postid-12972,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Buty narciarskie Dalbello 2022 – jakie wybrać?

Buty narciarskie Dalbello 2022 - jakie wybrać

Buty narciarskie Dalbello 2022 – jakie wybrać?

5/5 - (1 ocena)

Buty narciarskie Dalbello 2022 uchodzą za jedne z najlepszych na rynku do uprawiania narciarstwa alpejskiego. Produkowane są bowiem przez samych Włochów w sercu włoskich Alp. Elegancja, komfort i unikatowe technologie stanowią rozpoznawalne cechy tej cenionej pośród narciarzy marki. Na ten sezon firma przygotowała jak zawsze wiele modeli, które powinni wybrać koneserzy jazdy po przegotowanych stokach. Przedstawiamy kilka modeli, które mają szansę stać się hitem sprzedażowym sezonu 21/22.

Buty narciarskie Dalbello Panterra 120 GW Sage Green/Black 2022

Buty narciarskie Dalbello Panterra 120 GW Sage Green/Black 2022

To buty narciarskie allmountain z twardym flexem. Przeznaczone już nawet dla śednio zaawansowanych. Sprawdzą się podczas agresywnej jazdy. Ich antypoślizgowa podeszwa z systemem GripWalk ułatwia chodzenie.

Ten model posiada technologię Power Cage, która łączy w sobie genialne dopasowanie, wzorową dynamikę i pewne wsparcie piszczeli. To również komfort, łatwość zakładania i ściągania. To wydajność w najwyższej formie. Oferują doskonałe przenoszenie mocy i indywidualną opcję regulacji.

Czym właście wjest wspomniany Power Cage? To technologia specjalnego frezowania. Gwarantuje przede wszystkim doskonały rozkład mocy na zewnętrznej skorupie oraz redukcję masy bez utraty stabilności. Unikalność stanowi również zmienny kąt pochylenia i system przechylania, a także regulowany kołnierz. W rezultacie pozwala to na dodatkowe dostosowanie do osobistych wymagań, a jednocześnie wspiera jeszcze bardziej transfer mocy. Ten model oznacza wygodę i bezkompromisową jazdę z dużą dynamiką.

Buty narciarskie Dalbello Panterra 100 GW Black / Grey 2022

Buty narciarskie Dalbello Panterra 100 GW Black / Grey 2022

To także wszechstronny model butów narciarskich allmountain.  Będzie odpowiedni przede wszystkim do Prędki, sportowej jazdy na dobrze przygotowanym stoku.  Te buty poradzą sobie również w trakcie stosowania w świeżym śniegu. Wersja z antypoślizgową podeszwą zdecydowanie ułatwia chodzenie ponieważ ten model butów narciarskich wyposażona w system Grip Walk.

Konwencjonalny Design przepadnie wizualnie miłośnikom klasycznie wyglądających butów narciarskich, z elementami nowoczesnego designu.  Czym wyróżnia się ten model butów narciarskich?  Przede wszystkim rozwiązaniem Power Cage, który zdecydowanie poprawia transfer energii. Posiada również tryb marszu z 50-stopniowym zakresem ruchu. Znajdziemy w nim również regulowany kąt rampy, a także sprawdzoną konstrukcję 3D Grip Dalbello. Wkładki Instant Fit Performer są wykonane z pianki EVA. W rezultacie pozwala ona na formowanie termiczne i błyskawiczne dopasowanie się butów nawet pod wpływem temperatury własnego ciała.  Wszystko to dla podniesienia komfortu z jazdy na nartach  do najwyższego poziomu.

Te rewelacyjne buty narciarskie wyposażono ponadto w konstrukcję Cabrio.  W wyniku tego zapewniają one dynamiczne odbicie i prędkie przejście z krawędzi na krawędź kiedy będziesz jeździć na nartach nieco dynamiczniej.  W symbiozie z dość dużym flexem 100,  te buty będą polecane przede wszystkim bardziej zaawansowanym narciarzom, a także ekspertom tej dyscypliny sportowej.

Buty narciarskie Dalbello Panterra 90 GW Black / Black 2022

Buty narciarskie Dalbello Panterra 90 GW Black / Black 2022

Ten egzemplarz to znakomita propozycja dla średnio zaawansowanych narciarzy, którzy pragną posiadać technicznie zaawansowany but narciarski zapewniający doskonałe osiągi.  Sięgnij po ten model również wówczas i jeżeli stawiasz na komfort jazdy i chcesz aby on był na jak najwyższym poziomie. W rezultacie niezmiernie polubisz te buty narciarskie.

System VFF Fit pozwala na błyskawiczną i bardzo dokładną regulację szerokości wkładki w zakresie 100-101-102 mm, a to dzięki przedniej klamrze zamocowanej bezpośrednio nad palcami stopy. Trzyczęściowa konstrukcja technologii Cabrio gwarantuję optymalny flex  przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej siły bocznej i tylnej. System VFF Fit  pozwoli na sprawną regulację szerokości wkładki w zakresie 100-101-102 mm. To w rezultacie zastosowania klamra nad palcami stopy. Zastosowane w butach rozwiązania ułatwiają jazdę na nartach z nowym profilem Rocker, gdzie zwykle np. zbytnie pochylenie ciała do przodu odciąża nam tyły, powodując utratę kontroli.

Technologia Center Balanced “Rocker” Stance pozwala na wyraźnie bardziej pionową postawę ciała zachowując linię pięta-biodra-głowa polepszając środek ciężkości narciarzy na deskach z rockerem, aby uzyskać większą siłę i kontrolę przy mniejszym wysiłku.

Buty narciarskie Dalbello 2022

Te jedne z najlepszych na rynku buty narciarskie od włoskiego lidera w produkcji sprzętu dla narciarzy znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj również nasz tekst o niezbędnym wyposażeniu stóp zanim włożymy je do butów narciarskich –  Jakie Skarpety Narciarskie Wybrać?

No Comments

Post a Comment