SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

4961
post-template-default,single,single-post,postid-4961,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Buty narciarskie dla dzieci – przegląd modeli juniorskich

Buty Narciarskie Dla Dzieci

Buty narciarskie dla dzieci – przegląd modeli juniorskich

5/5 - (1 ocena)

Wielu pasjonatów narciarstwa marzy o tym, aby pewnego dnia zarazić swoje dzieci zamiłowaniem do zimowego szaleństwa. Oczywiście przygoda na stoku może być dla dziecka źródłem olbrzymiej frajdy. Aby tak się jednak stało, rodzice muszą zadbać o bezpieczeństwo najmłodszych narciarzy. Pod tym względem istotną funkcję pełni wyposażenie, a w szczególności buty narciarskie dla dzieci.

W czym buty narciarskie dla dzieci różnią się od modeli przeznaczonych dla dorosłych?

Obuwie dla juniorów jest projektowane zgodnie z założeniami, które mają ułatwić młodym narciarzom naukę jazdy, a także poprawić ich bezpieczeństwo na stoku. Niektórzy mogą sądzić, że w przypadku obuwia narciarskiego dla dzieci kluczowym aspektem jest rozmiar. Rzeczywiście odpowiednie dopasowanie buta ma ogromne znaczenie, jednak istnieje również wiele innych czynników, na które warto zwrócić uwagę. Przede wszystkim należy skupić się na sposobie wykonania. Buty narciarskie dla dzieci są produkowane z innych materiałów niż modele tworzone dla dorosłych narciarzy. Dzięki temu obuwie staje się dużo lżejsze, ale nie traci przy tym na wytrzymałości.

Jeśli chodzi o parametry takiego sprzętu, buty narciarskie dla dzieci zazwyczaj są nieco niższe i mają miększą skorupę. Wszystko po to, aby uchronić młodych narciarzy przed nieprzyjemnymi otarciami i odciskami.

buty narciarskie dla dzieci

 

Jakie modele obuwia narciarskiego dla juniorów zasługują na polecenie?

Asortyment SnowSport obejmuje liczne modele butów narciarskich, które znakomicie sprawdzą się w przypadku dzieci. Jednym z nich jest Fischer RC4 60 JR. Nowy produkt w ofercie firmy Fischer cechuje się ergonomiczną budową i mniejszą sztywnością. To z kolei przekłada się na większy komfort młodych narciarzy. Model Fischer RC4 60 JR będzie odpowiednim wyborem na pierwsze buty narciarskie dla dzieci.
buty narciarskie dla dzieci

Młody adept narciarstwa coraz lepiej radzi sobie na stoku? W takim razie warto postanowić na buty Atomic HAWX JR 4 Dark Blue/Red 2019. Jest to bardzo uniwersalny model, który pod względem konstrukcji przypomina profesjonalne buty dla dorosłych narciarzy (np. 4 klamry zapięcia). Na szczególną uwagę zasługuje elastyczny flex oraz regulacja twardości butów. Ponadto buty Atomic HAWK JR 4 zostały wyposażone w wymienne wkładki Size Adjuster. Umożliwiają one powiększenie lub zmniejszenie długości buta (w skali około 0,5 rozmiaru) w zależności od potrzeb dziecka.

buty narciarskie dla dzieci

Następna propozycja jest kierowana bezpośrednio do odważnych i przebojowych młodych narciarek. Buty Atomic HAWX Girl 3 White/Denim Blue 2019 zapewniają wszystko, czego może potrzebować dziewczynka na stoku. Regulowany flex oraz technologia łatwego wpinania buta sprawiają, że komfort dziecka podczas jazdy staje się jeszcze większy. Buty zostały wyposażone w trzy klamry, które gwarantują dobre dopasowanie i pewne zapięcie obuwia.

buty narciarskie dla dzieci

Model Tecnica JTR 3 Cochise Rental Blue 2018 nie ma sobie równych pod względem wytrzymałości. Prezentowane buty narciarskie dla dzieci zostały stworzone przy użyciu dodatkowo wzmocnionej konstrukcji. Dzięki temu obuwie staje się bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia, a jednocześnie posiada wszystkie zalety dziecięcych butów narciarskich.
buty narciarskie dla dzieci

Sprawdź również ofertę na narty dla dzieci sklepie SnowSport

No Comments

Post a Comment