SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

7523
post-template-default,single,single-post,postid-7523,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Buty narciarskie Lange 2020 – nowy wymiar precyzji

buty narciarskie Lange 2020

Buty narciarskie Lange 2020 – nowy wymiar precyzji

Projektanci firmy Lange dobrze wiedzą o tym, jak ogromne znaczenie podczas jazdy na nartach mają odpowiednio dobrane buty. Wszakże to francuskie przedsiębiorstwo od samego początku swojej działalności specjalizuje się właśnie w produkcji butów narciarskich. Nic więc dziwnego, że ich jakość spełnia najwyższe rynkowe normy. Co istotne, niedawno w naszym asortymencie pojawiły się nowe buty narciarskie Lange 2020. Warto zatem skorzystać z okazji i pokrótce opisać najnowszą kolekcję od francuskiego producenta.

Buty narciarskie Lange 2020 LX 90 Black Green Red

Buty produkowane przez firmę Lange wyróżniają się za sprawą znakomitego dopasowania do kształtu stopy. Taka cecha już od wielu lat stanowi znak rozpoznawczy sprzętu pochodzącego z oferty francuskiego przedsiębiorstwa. Oczywiście najnowsza kolekcja butów Lange jest tego kolejnym dowodem.

buty narciarskie Lange 2020

Buty narciarskie Lange 2020 LX 90 Black Green Red zostały zaprojektowane zgodnie ze specjalnymi założeniami. Otóż ich kształt jest dopasowany do potrzeb narciarzy mających nieco szersze stopy. Wynika to z faktu, że szerokość wkładki w tym modelu wynosi aż 102 milimetry! Takie parametry w połączeniu z idealnym dopasowaniem skorupy zapewniają naprawdę znakomite rezultaty. W dużej mierze jest to zasługa technologii DUAL CORE, która aktywnie pracuje podczas jazdy. Dzięki niej buty narciarskie Lange zapewniają świetną moc i dynamikę.

Buty narciarskie Lange 2020 LX 90

Opisywany model jest obecnie dostępny w cenie 959 złotych.

Buty narciarskie Lange 2020 RX 110 Petrol Orange

Doświadczeni narciarze zjazdowi stawiają przede wszystkim na osiągi. Dlatego tacy sportowcy zazwyczaj decydują się na sprzęt o dużej twardości, które zapewnia możliwie największą precyzję. To właśnie dla nich powstały buty narciarskie Lange 2020 RX 110 Petrol Orange. Przy produkcji tego modelu użyto wyjątkowo stabilnego flexu o twardości wynoszącej aż 110! To z kolei sprawia, że opisywane buty gwarantują precyzję nawet w ekstremalnych warunkach.

Jeśli chodzi o samą konstrukcję butów, na uwagę z pewnością zasługuje podwójny liner Dual 3D PRO. W jego wnętrzu znajdują się dwa różne typy pianki, które razem zapewniają idealne dopasowanie buta do kształtu stopy. Tym samym widocznie zwiększają one komfort i wygodę narciarza podczas jazdy.

Buty narciarskie Lange 2020 RX 110

Cena modelu RX 110 Petrol Orange wynosi 1239 złotych.

Buty narciarskie Lange 2020 RS 100 Wide

Ostatnią propozycją z nowej kolekcji Lange jest model, którego unikalna konstrukcja stanowi swoiste przedłużenie ludzkiego ciała. Buty narciarskie Lange 2020 RS 100 Wide posiadają specjalną dwurdzeniową budowę. Dzięki niej model ten doskonale sprawdza się podczas wykonywania dynamicznych skrętów przy dużych prędkościach. Toteż jego właściwości powinni docenić wszyscy narciarze, którzy szczególnie upodobali sobie jazdę w stylu alpejskim lub slalomowym.

Buty narciarskie Lange 2020 RS 100 Wide

Zaawansowana technologicznie konstrukcja wpływa jednak na wyższą cenę tego modelu, gdyż są to najdroższe buty w całej kolekcji Lange! Aktualnie można je zakupić za 1319 złotych.

No Comments

Post a Comment