SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

12648
post-template-default,single,single-post,postid-12648,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Buty skitourowe Atomic HAWX PRIME XTD 2022!

Buty skitourowe Atomic HAWX PRIME XTD 2022

Buty skitourowe Atomic HAWX PRIME XTD 2022!

5/5 - (1 ocena)

Buty skitourowe Atomic HAWX PRIME XTD to rewolucyjne buty narciarskie z przeznaczenie do skitouringu. Przede wszystkim niezwykle lekkie i zaawansowane pod względem technologicznym. Dobre na podejściach, ale także niezastąpione w czasie zjazdów w wymagających warunkach. Świetne również na przygotowanym stoku. To wszechstronny sprzęt wielozadaniowy, który musi mieć w swojej stajni każdy kto uwielbia naturalne i wciąż nieodkryte miejsca w górach.

Buty skitourowe Atomic HAWX PRIME XTD 110 CT 2022

Buty skitourowe Atomic HAWX PRIME XTD 110 CT 2022

Atomic HAWX PRIME XTD 110 CT z sezonu 21/22 to najlepsze buty narciarskie ze średnią szerokością, które łączą w sobie wydajność all-mountain i freeride touring.

Ten but narciarski wyraźnie zaciera granicę między komfortem w stylu all-mountain, a wydajnością skitourową. Konstrukcja Prolite gwarantuje odpowiednią moc na nartach. To wygodny but, który będzie wygodny nie tylko na stoku, ale także poza nim. Wkładka 3D Gold ze strefą Touring Flex Zone zapewnią Ci wygodę na cały dzień.

Technologia Prolite przede wszystkim zmniejsza masę buta. W rezultacie ograniczą w ten sposób Twój wysiłek i zwiększą doznania z jazdy. To naprawdę rewolucyjna konstrukcja posiadająca wzmocnienia w newralgicznych dla tego typu butów narciarskich miejscach.

Flex wyniszący 110 sprawia, że nadal są wystarczająco sztywne by ostro jeździć na deskach, ale jednocześnie są stosunkowo wytrzymałe.

Na uwagę by o nim wspomnieć zasługuje również FRICTIONLESS PIVOT. To konstrukcja bez elementów tarcia, która opiera się na usuwanym elemencie cholewki pod postacią polimerowej tulei igus. Pozwala na wolny, płynny i pozbawiony tarcia obrót cholewki w pełnym zakresie jej ruchomości. W rezultacie ułatwia podchodzenie i schodzenie.

Buty skitourowe Atomic HAWX PRIME XTD 100 HT 2022

Buty skitourowe Atomic HAWX PRIME XTD 100 HT 2022

To stworzone z przeznaczaniem na osiągi, uniwersalne buty narciarskie. Jest wygodny na stoku jak i poza nim. Oferuje wszystkim narciarzom najwyższy poziom komfortu. Jest do tego przyjemnie elastyczny i posiada wiele zalet typowych dla serii Howx.

Te buty ze średnią szerokością wynoszącą 100 mm zagwarantują Tobie wygodę tuż zaraz po wyjęciu z pudełka. To w rezultacie zastosowania w nich wyściółki 3D Silver ze strefą Touring Flex Zone. Warto dodać, że zastosowany tutaj Hybrid Tech oznacza to, że w części buta na przodzie ulokowane są Inserty Investment Cast. Zapewniają one kompatybilność z wiązaniami narciarskimi hybrydowymi, np. jak Atomic Shift MNC.

Odnajdziemy w konstrukcji również Prolite. Jest to niesamowicie lekka konstrukcja, która posiada dodatkowo wzmocnienia w kluczowych miejscach. Celem poprawy poruszania się w górach te buty narciarskie posiadają podkładki GripWalk, system Free / Lock 4.0 i Frictionless Pivot. Zalicz kilka zjazdów i podejść i przekonaj się jak bardzo są to rewelacyjne buty.

Buty skitourowe Atomic HAWX PRIME XTD 2022 znajdziesz na SnowSport.pl!

Te znakomitej jakości buty narciarskie skitourowe znajdziesz już w naszym zimowym sklepie. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst o tej tematyce –  Narty Skitourowe Jakie Wybrać?

No Comments

Post a Comment