SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

11558
post-template-default,single,single-post,postid-11558,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Buty snowboardowe Burton 2021 – system BOA!

Buty snowboardowe Burton 2021 - system BOA

Buty snowboardowe Burton 2021 – system BOA!

Buty snowboardowe Burton 2021 z systemem BOA w świecie miłośników jazdy na deskach, są synonimem doskonałości i niezawodności. To właśnie po produkty od tego amerykańskiego producenta sięgają najbardziej zaawansowani snowboardziści świata. Obuwie te słynie z najwyższego stopnia komfortu i zaawansowania technologicznego. Przedstawiamy najpopularniejsze modele butów snowboardowych Burton, które są najczęściej wybierane przez naszych klientów.

system BOA

Buty snowboardowe Burton Ruler Boa Black 2021

Buty snowboardowe Burton Ruler Boa Black 2021
Burton Ruler Boa Black 2021 – Buty snowboardowe

Ten model jest zdecydowanie uznawany za jeden z najbardziej komfortowych butów snowboardowych dostępnych w tym momencie na rynku. Wyróżnia je m.in. system Dual Zone Boa® z technologią Coiler™. Niezwykłą trwałość sznurowania podnosi New England Rope. Błyskawiczna regulacja zapięcia tylko po to, abyś mógł jak najszybciej być gotowym do zjazdów.

Buty snowboardowe Burton Ruler Boa są synonimem wygody na najwyższym poziomie. W wyniku tego są zaliczane do najwygodniejszych butów na deskę.

Liner Imprint ™ 2 jest formowany termicznie. W rezultacie stanowi doskonały balans pomiędzy wygodą, a odpowiednim wsparciem. Ciepło wewnątrz buta utrzymuje technologia 3M ™ Thinsulate ™. Będzie nam ciepło nawet w te najbardziej mroźne dni. Mankiet Lock-Up utrzymuje kostki w bezpiecznym położeniu. Co to oznacza? Zwyczajnie pięty nie będą nam się podnosić.

Buty snowboardowe Burton Moto Boa Dark Green Camo 2021

Buty snowboardowe Burton Moto Boa Dark Green Camo 2021
Burton Moto Boa Dark Green Camo 2021

Model ten wyróżnia się już samym wyglądem, który jest rzeczywiście niekonwencjonalny. Prócz tego jest niesamowicie lekki. Błyskawicznie dopasowuje się do anatomii naszej stopy. W rezultacie nawet bez termoformowania będziemy mieć w pełni wygodny i spersonalizowany but snowboardowy. Skonstruowany w taki sposób, aby można było jeździć z nim wszędzie.

Poziom wygody niezwykle podnosi system Total Comfort. Przyjęło się, że to będzie najlepszy model dla średnio oraz dla zaawansowanych riderów. Wyposażono go w niezwykle mocne sznurowanie New England Ropes.

Te buty sniwboardowe Burton ponadto nie przenoszą drgań na stopę. Odpowiada za to doskonale amortyzująca wstrząsy podeszwa DynoLITE. W tych butach będzie nam się jeździć naprawdę wygodnie.

Buty snowboardowe Burton Limelight Gray Reflective 2021

Buty snowboardowe Burton Limelight Gray Reflective 2021
Burton Limelight Gray Reflective 2021

Limelight Gray Reflective to damskie buty snowboardowe, które pozwolą na wygodne śmiganie w każdym terenie. Zagwarantują nawet w trakcie najbardziej wymagających warunków komfort pod względem ciepła, komfort, a także wyjątkowo nieskomplikowaną regulację przy pomocy systemu BOA. Takie rozwiązanie to najwyższa jakość sznurowania w butach snowboardowych.

Flex w tym modelu jest umiarkowanie miękki, co sprawia, że w rezultacie potrafi wybaczyć błędy. W wyniku tego wniesie do jazdy z deską jeszcze więcej frajdy i swobody. Frywolna jazda jest zatem zapewniona. Jednocześnie wykazują się błyskawiczną reakcją. Dość miękki flex będzie odpowiedni dla początkujących, a także dla średnio zaawansowanych pań.

Konstruktorzy Burton włożyli wiele pracy by stworzyć tak komfortowe buty snowboardowe damskie. Odnajdziemy w nich niezwykle wygodną wkładkę wewnętrzną z ciepłą izolacją Thinsulate, a także wkładkę z formowanej pianki EVA z żelem B3 w celu najlepszego tłumienia i niwelowania drgań.

Rozwiązanie szybkiego sznurowania Boa® Coiler ™ została udoskonalona o sznurowanie Lockdwn. udoskonala ono przede wszystkim trzymanie pięty poprzez zintegrowanie trzech stref sznurowania przy kostce. Wszystko to wygodnie zaciśnięte wyłącznie za sprawą tylko jednego pokrętła.

Buty snowboardowe Burton 2021 z system BOA kupisz na SnowSport!

jazda na desce

W naszym giga sklepie zimowym dostaniesz Buty snowboardowe BOA w atrakcyjnych, wyprzedażowych cenach. Zapraszamy także do lektury naszego wcześniejszego blogowego wpisu „System BOA Jak Skorzystać Z Gwarancji?”.

No Comments

Post a Comment