SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

11611
post-template-default,single,single-post,postid-11611,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Buty snowboardowe Burton Speed Zone

Buty snowboardowe Burton Speed Zone

Buty snowboardowe Burton Speed Zone – czyli bez systemu BOA, wybierają przede wszystkim riderzy, którzy cenią tradycyjny styl. Zwyczajnie, czasem system BOA może komuś nie leżeć – pomimo całej jego wygody i coraz większej dominacji na rynku. Burton nie dyskredytuje zwolenników klasycznych butów snowboardowych, dlatego w swojej kolekcji posiada również Buty snowboarodwe, które posiadają niezwykle wygodne i szybkie sznurownie Speed Zone. Przedstawiamy kilka modelli dla mężczyzn i kobiet, które zostały wyposażone właśnie w takie rozwiązanie.

Snowboard

Buty Burton Moto Boot Black 2021

Buty snowboardowe Burton Speed Zone Buty Burton Moto Boot Black 2021
Burton Moto Boot Black 2021 – Buty snowboardowe Burton Speed Zone

Buty snowboardowe Burton Speed Zone – Burton Moto Boot Black 2021 – to zdecydowanie najczęściej kupowany model butów snowboardowych przeznaczonych dla mężczyzn. Wyróżniają się niesamowitą lekkością. W tym roku jest jeszcze cieplejszy. Banalność obsługi i najwyższy stopień komfortu podczas jazdy. Technologia Speed Zone ™ wyraźnie ułatwia proces sznurowania.

Czym dokładnie jest SPEED™ ZONE LACING? Prędka i zupełna kontrola siły sznurowania, niezależna dla dolnej i górnej strefy. W wyniku tego już tylko kilka sekund wystarczy by dopasować but snowboardowy do własnych preferencji. Rozwiązanie gwarantuje większą moc sznurowania aniżeli system konwencjonalnego sznurowania, a to oznacza lepszą kontrolę i mniej wysiłku w proces sznurowania obuwia. W modelu z tego roku wprowadzono nowe, niebywale wytrzymałe linki, na które firma Burton daje dożywotnią gwarancję.

Termoformowalny Liner można wygrzewać w specjalnym piecyku, ale wcale nie jest to konieczne. Obuwie dopasowuje się bowiem do kształtu stopy już tylko pod wpływem temperatury ciała. Wszystko to dla jak najdokładniejszego dopasowania do stopy.

But niesamowicie pochłaniają wszelkie drgania wibracje w rezultacie zastosowania podeszwom DynoLITE Outsole. Natomiast dokładna ochrona stopy przed zimnem to zasługa systemu Sleeping Bag heat-reflective foil.

Buty Burton Ritual Dusty Rose Blue 2021

Buty snowboardowe Burton Speed Zone Buty Burton Ritual Dusty Rose Blue 2021
Burton Ritual Dusty Rose Blue 2021 – Buty Burton Ritual Dusty Rose Blue 2021

Buty snowboardowe damskie Speed Zone – Ritual – to damskie buty snowboardowe od renomowanego amerykańskiego producenta. To buty najwyższej klasy. Dość wydajne, ale dadzą również wiele frajdy na stoku. Wchodzenie i wychodzenie z butów jest niezwykle wygodne, a to przede wszystkim za sprawą sznurowania Speedzone. To również niezwykle ciepłe buty. Twoja stopa nie zmarznie w nich nawet podczas najbardziej srogiej zimy,

Buty snowboardowe Burton 2021 Ritual jest stworzony przede wszystkim dla kobiet, które preferują uniwersalny produkt. Dostarcza niezrównany komfort i prędką reakcję. Przyda się zwłaszcza podczas całodziennej, intensywnej jazdy.

Podeszwa optymalnie miękka tak, aby odpowiednio pochłaniać wszystkie drgania. System Total Comfort powoduje, że wkłada dopasowuje się do naszych stóp już zaraz po wyjęciu ich z pudełka.

Celem dodatkowej ochrony termicznej, podszewka DRYRIDE Heat Cycle zatrzymuje i odbija naturalne ciepło ciało do wewnątrz, by stopy były cieplejsze, a jednocześnie odprowadzały ciepło oraz nadmiar wilgoci na zewnątrz. Taka folia stosowana jest między innymi w termicznych kocach ratunkowych i w astronautyce.

Buty snowboardowe Burton Speed Zone znajdziesz na SnowSport.pl!

Buty snowboardowe Burton Speed Zone Buty Burton Moto Boot Dark Green/Camo 2021
Buty snowboardowe Burton Speed Zone

W naszym największym w Polsce sklepie snowboardowym znajdziesz buty do snowboardu z systemem Speed Zone. Ciekawy wpis o butach Burton, ale z systemem BOA Buty Snowboardowe Burton 2021 – System BOA!.

No Comments

Post a Comment