SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

7530
post-template-default,single,single-post,postid-7530,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Buty snowboardowe Head 2020 są już dostępne!

buty snowboardowe head 2020

Buty snowboardowe Head 2020 są już dostępne!

Nowe buty snowboardowe Head 2020 posiadają kilka istotnych zalet, które przez lata cechowały również inne produkty z asortymentu amerykańsko-holenderskiego przedsiębiorstwa. Projektanci Head postanowili bowiem znów połączyć nowoczesne rozwiązania technologiczne z udogodnieniami zwiększającymi komfort i wygodę sportowców. Co ważne, takie podejście po raz kolejny przyniosło znakomity efekt. Zatem jakie buty z nowej kolekcji Head zasługują na szczególną uwagę?

Męskie buty snowboardowe Head 2020 One BOA Black

Uczucie komfortu jest bez wątpienia istotne dla każdego sportowca. Bez niego trudno byłoby osiągać zadowalające rezultaty, a codzienne treningi stałyby się udręką. Dlatego nowe buty snowboardowe Head 2020 One BOA Black zapewniają wygodę nawet podczas wielogodzinnej jazdy na desce. Jak to możliwe? Otóż w tym aspekcie główną rolę odgrywa system Perfect Fit, który zapewnia idealne dopasowanie buta do kształtu stopy. Dzięki niemu snowboardziści mogą poznać zupełnie nowy poziom komfortu!

buty snowboardowe head 2020

Jeśli chodzi o parametry techniczne, jest to model ze średnim flexem (3 na 5 punktów w skali twardości). To oznacza, że prezentowane buty dobrze sprawdzają się podczas codziennych treningów. Z pewnością można więc je polecić osobom początkującym oraz średniozaawansowanym.

buty snowboardowe Head 2020 – One BOA Black 2020

Buty snowboardowe Head 2020 One BOA Black są dostępne w cenie 749 złotych.

Damskie buty snowboardowe Head 2020 Galore LYT BOA Burgundy

Początkujące snowboardzistki powinny zawsze wybierać sprzęt, który nie tylko zapewnia wygodę, ale również wybacza ewentualne błędy. Na szczęście obydwa opisane warunki spełniają buty snowboardowe Head 2020 Galore LYT BOA Burgundy. Średnia twardość tego modelu pozwala na spokojną naukę i doskonalenie techniki jazdy. Ponadto opisywane buty zostały zaprojektowane przy użyciu systemu The Women’s Comfort Cuff. Jest to specjalna technologia ukształtowania cholewki, która doskonale odwzorowuje kształt kobiecych łydek. To z kolei siłą rzeczy wpływa na jeszcze wyższy poziom wygody!

buty snowboardowe Head 2020 – Galore LYT BOA Burgundy 2020

Prezentowane buty można zakupić za cenę 669 złotych.

Juniorskie buty snowboardowe Head 2020 JR BOA

Jazda na desce snowboardowej to na pewno wymagające wyzwanie dla dzieci. Dlatego tak ważne jest to, aby maluchy były dobrze przygotowane do rozpoczęcia swojej snowboardowej przygody. Jeżeli zaś chodzi o dobry sprzęt juniorski, warto tutaj polecić buty snowboardowe Head 2020 JR BOA. Podobnie jak wszystkie opisane już modele, buty te posiadają rewolucyjny system wiązań BOA. Dzięki niemu zarówno mali, jak i dorośli snowboardziści nie muszą już korzystać z tradycyjnych sznurowadeł. Cały proces wiązania buta sprowadza się bowiem do regulacji zapięcia przy pomocy niewielkiego pokrętła!

Buty snowboardowe Head 2020 – zapięcie BOA

Buty Head 2020 JR BOA wyróżniają się także za sprawą podeszwy Trace JR Outsole. Jej głównym atutem jest oczywiście kształt, który został dostosowany do budowy dziecięcych stóp. Jednak warto wspomnieć także o gumowych elementach TPR znajdujących się w podeszwie. Dzięki nim buty zapewniają świetną przyczepność i stabilność nawet podczas szybkiej jazdy!

buty snowboardowe Head 2020 – JR BOA

Należy także wspomnieć o bardzo atrakcyjnej cenie tego modelu. Buty snowboardowe Head 2020 JR BOA można nabyć już za 479 złotych!

No Comments

Post a Comment