SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

12951
post-template-default,single,single-post,postid-12951,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Buty snowboardowe Head 2022 – przegląd kolekcji!

Buty snowboardowe Head 2022 – przegląd kolekcji!

Buty snowboardowe Head 2022 to jak zawsze silny przedstawiciel jednych z najlepiej sprzedających się butów snowboardowych. Nie ma co się temu dziwić, gdyż pod względem przemyślanej konstrukcji, poprzez komfort, a skończywszy na materiałach najwyższej jakości jest to jedna z najlepszych opcji jakie możemy dostać aktualnie na rynku. Na jaki model zdecydować się wybierając nowe buty snowboardowe? Podpowiadamy w naszym najnowszym tekście!

Buty HEAD Classic BOA Black 2022

Buty snowboardowe HEAD Classic BOA Black 2022

To buty snowboardowe starzone przede wszystkim dla początkujących. To nowość firmy stworzona dla wszystkich tych którzy wymagają przede wszystkim komfortu. Charakteryzują się niezwykle przemyślaną konstrukcją, a ta sprzyja szybkim uczeniu się poprawnej techniki jazdy na desce snowboardowej. Pochylenie 7° w przód z miękkim flexem wniesie do jazdy zdecydowanie znaczne poczucie luzu. Sznurowanie polegające na rozwiązaniu Boa® zapewnia w pełni personalne dopasowanie obuwia do naszej stopy w czasie sznurowania.  W rezultacie wymienionych powyżej elementów to jedna z najlepszych opcji na ten sezon dla rozwijających się jeźdźców na desce snowboardowej.

Warto jeszcze wspomnieć, że te buty snowboardowe po prostu świetnie się prezentują,  ale aspekt estetyczny to niejedyny atrybut tego obuwia snowboardowego. To naprawdę niesamowicie wygodne buty snowboardowe z rewolucyjnym system sznurowania Boa®. Skończą się tym samym Twoje kłopoty ze sznurowaniem sprawiające problemy przede wszystkim przy ujemnych temperaturach. Te buty snowboardowe spowodują, że jazda na desce da Tobie jeszcze więcej radości.

Buty snowboardowe HEAD Scout Lyt BOA Coiler Black 2022

Buty snowboardowe HEAD Scout Lyt BOA Coiler Black 2022

Ten model to najlżejsze buty snowboardowe które są zaopatrzone w system szybkiego sznurowania Boa® z Coiler®. Jedyne takie dostępne na rynku. Przeznaczone przede wszystkim dla tych średnio zaawansowanych snowboardzistów,  Chodź będą odpowiednie już nawet dla początkujących stanów jazdy na snowboardzie.  Skonstruowane w taki sposób aby dawać jak najwięcej radości z jazdy po stoku.  Odpowiednio dobrany Flex potrafi wybaczyć błędy w technice. Jazda z tymi butami po stoku będzie olbrzymią radością. 

Budowa tych butów opiera się przede wszystkim na niezwykle lekkie podeszwie. W rezultacie świetnie radzi sobie o nas pochłanianiem wszelkiego typu wibracji generowanych podczas jazdy. Nie będą one przekazywane na nasze stopy, a to wydatnie zwiększy komfort jazdy.  Możemy teraz nawet z dużą prędkością jeździć bo słabo przygotowanym stoku, a to nie wpłynie znacząco na nasz komfort jazdy.

Bezproblemowe sznurowanie butów jest zagwarantowane za pomocą komfortowego systemu Boa®. Termoformowalna wkładka sprawi że będziesz mógł jak najlepiej dostosować buty do kształtu twojej stopy. Wkładka z możliwością termoformowana w piecu, czyli to oznacza, że nadaje się do wygrzewania i tym samym można indywidualnie i bardzo dokładnie dopasować do każdego kształtu stopy. Daje to tym samym możliwość dostosowania jej niesamowicie precyzyjnie do stopy.

Buty snowboardowe HEAD Zora BOA Black 2022

Buty snowboardowe HEAD Zora BOA Black 2022

To buty snowboardowe damskie, które stanowią stanowią nowość w tegorocznej kolekcji. Przeznaczone przede wszystkim dla początkujących snowboardzistek. Będą odpowiednie również dla kobiet, które pragną rozwijać swoją technikę jazdy.  Charakteryzują się przemyślaną konstrukcją oraz miękkim kleksem.  Specjalnie dobrane te cechy dla kobiet. Pochylenie 7° Ku przodowi zadba o wygodę, właściwe ułożenie stopy, a także wydajną jazdę na desce snowboardowej. Należy pamiętać przy tym cały czas, że będzie to jazda rekreacyjna, a więc ta która wniesie nam najwięcej radości z uprawiania snowboardu.

Sznurowania Boa® zatroszczy o szybkie, intuicyjne i optymalne sznurowanie,  nawet dla charakterystycznych, wąskich na ogół damskich stóp. Chociaż buty wewnętrzne Head doskonale pasują do kształtu stóp, można je poddać wygrzewaniu, aby dopasować je jeszcze lepiej.

Dostosowana do kobiecych stóp podeszwa Trace WMN gwarantuje genialną przyczepność, tłumienie drgań oraz stabilność. Środkowe gumowe elementy dbają o przyczepność, a główna rama pozwala uzyskać doskonałe podparcie stopy i stabilność.

Buty snowboardowe Head 2022 znajdziesz na SnowSport.pl!

Te jedne z najlepszych na rynku buty snowboardowe znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj również nasz tekst o snowboardzie –  Najlepsza Deska Snowboardowa Capita 2022!

dostępne

No Comments

Post a Comment