SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

13034
post-template-default,single,single-post,postid-13034,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Buty snowboardowe Head męskie – jakie wybrać?

Buty snowboardowe Head męskie - jakie wybrać

Buty snowboardowe Head męskie – jakie wybrać?

5/5 - (1 ocena)

Buty snowboardowe Head męskie to pewniak. Decydując się na ten komfortowy sprzęt możesz być pewien, że nigdy Ciebie nie zawiedzie. W doskonałej kondycji posłuży przez wiele kolejnych sezonów. Ponadto możesz być pewien, ż zoptymalizują Twoją jazdę i sprawią, że każdy wyjazd w góry stanie się wyłącznie powodem do radości. Na jaki model zatem zdecydować się w sezonie 21/22?

Buty snowboardowe męskie HEAD Scout Lyt BOA Coiler Charcoal

Buty snowboardowe HEAD Scout Lyt BOA Coiler Charcoal 2021

To zdecydowanie jedne z najlżejszych butów snowboardowych. Zapatrzone w niezwykle wygodny system sznurowania Boa® z Coiler®.  Dedykowane przede wszystkim dla średnio zaawansowanych, ale sprawdzą się również nawet u osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z deską snowboardową.  Zbudowane w taki sposób, aby dostarczyć jak najwięcej radości płynącej z uprawiania tej śnieżnej dyscypliny sportowej. Flex w jakiej zostały zaopatrzone będzie skutecznie wybaczać wszelkiego rodzaju błędy w technice jazdy. W rezultacie każdy wyjazd na stok będzie udany i dostarczy wyłącznie uśmiech.

Lekkość tego buta to przede wszystkim rola zaawansowanej technologicznie podeszwy. W wyniku swojej piankowej konstrukcji skutecznie niweluje wszelkiego rodzaju drgania i nie przenosi ich tym samym na nasze stopy.  Zapewniają także bezproblemowe sznurowanie przy pomocy komfortowego systemu Boa®. Za sprawą wkładki termoformowanej będziesz mógł najlepiej dostosować je do swojej stopy. Oznacza to, że posiada ona możliwość wygrzewania w piecu. W rezultacie dopasujemy ją niezmiernie dokładnie do kształtu swojej stopy, a finalnie nasze stopy odczują ulgę. Zwłaszcza podczas tych wielogodzinnych wyjazdów w góry.

Komfortowa cholewka oraz miękkie w dotyku wykończenie wzorowo utrzymuje stopę we właściwym miejscu, a do tego pozbawiona jest ona punktów ucisku. Sięgnij po wygodę i daj ją odczuć swoim stopą podczas jazdy na desce snowboardowej.

Buty snowboardowe męskie HEAD Four BOA Focus

Buty snowboardowe HEAD Four BOA Focu

HEAD Four BOA Focus to buty snowboardowe, które zostały zaprojektowane przede wszystkim dla średnio zaawansowanych, a także tych już zaawansowanych riderów.  dostarczają niezwykły poziom komfortu, a także rewelacyjne dopasowanie do praktycznie każdego kształtu stopy. Zakładając je na swoje nogi poczujemy również wysoki stopień reaktywności. Same podeszwy butów zapewniają niezwykle dokładną przyczepność, a także wydajną neutralizację drgań. Podczas jazdy z wysoką prędkością i po niezbyt dobrym jakościowo podłożu nie będziemy odczuwać na naszych stopach tak niekorzystnych i psujących komfort jazdy wibracji. To najbardziej właściwy model dla progresywnych freestylerów i freeriderów snowboardu.

Charakteryzują się niezwykle przemyślaną budową, a w ich konstrukcji znajdziemy ponadto zupełnie innowacyjny profil. System dopasowania Boa® gwarantuje natychmiastowe i banalnie proste, a do tego w pełni spersonalizowane dopasowanie. W rezultacie nie będziesz już nigdy marnować swojego czasu na klasyczne i niewygodne sznurowanie butów. Ten zabieg przede wszystkim w ujemnych temperaturach jest niezwykle mało komfortowy, a przez to będziesz mógł dłużej czerpać czystą frajdę z wydajnej jazdy po stoku.

Flex potrafi wybaczać błędy i niedoskonałości w technice.  Warto również podkreślić, że podeszwa tych butów została wykonana z lekkich jak piórko komponentów. Komfortowa cholewka i mięciutkie wykończenie detali optymalnie utrzymuje stopę we właściwym położeniu.

Buty snowboardowe HEAD Classic BOA Black 2022

Buty snowboardowe męskie HEAD Classic BOA Black 2022

To buty snowboardowe męskie przeznaczone dla początkujących. Zadowolą wszystkich tych wymagających od tego rodzaju sprzętu przede wszystkim komfortu. W rezultacie można powiedzieć że to buty snowboardowe dla wymagających jeźdźców. Charakteryzują się niezwykle przemyślaną budową. W wyniku tego możemy liczyć na szybki proces uczenia się swobodnej jazdy na desce snowboardowej. 

Pochylenie 7° w przód z miękkim flexem wnosi do jazdy odczuwalne poczucie swobody. System sznurowania opierający się na rozwiązaniu Boa® zapewnia prędkie i w pełni indywidualne dopasowanie w czasie sznurowania.

Jednym słowem sprawiają, że jazda na desce nawet dla początkujących będzie tylko powodem do dostarczenia sobie radości. Zupełnie innowacyjny profil sprawia, że jazda na desce snowboardowej będzie gładka i przyjemna. Warto również zaznaczyć że te buty niezwykle klasowo się prezentują.

Buty snowboardowe Head znajdziesz na SnowSport.pl!

Buty snowboardowe Head

Te rewelacyjne buty snowboardowe znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj również nasz tekst o snowboardzie –  Buty Snowboardowe Head 2022 – Przegląd Kolekcji!

No Comments

Post a Comment