SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5626
post-template-default,single,single-post,postid-5626,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Capita 2019 – przegląd desek snowboardowych

capita 2019

Capita 2019 – przegląd desek snowboardowych

Chociaż Capita jest stosunkowo młodą firmą, nie potrzebowała ona wiele czasu, aby podbić serca snowboardzistów na całym świecie. Deski tego producenta to dobry wybór zarówno dla wytrawnych riderów, jak i osób, które dopiero zaczynają przygodę ze snowboardem. Przed Wami najciekawsze deski Capita 2019 roku.

Firmę Capita założyli w 2000 r. byli zawodowcy – Blue Montgomery i Jason Brown. Przedsiębiorstwo, które zaczynało swoją działalność w garażu, szybko osiągnęło pozycję jednego z liderów rynku. Ważną datą w historii firmy był rok 2013, kiedy to Capita przejęła upadłą fabrykę snowboardów Elan w Austrii. Od tego momentu amerykańska firma zaczęła rosnąć w siłę, dostarczając klientom snowboardy wielokrotnie nagradzane – za jakość wykonania i technologie – ale też nietuzinkowe pod względem designu. Grafiki, które lądowały na deskach Capita, z jednej strony bywały obiektem kontrowersji, z drugiej – rozpalały zainteresowanie kolejnych klientów.

Capita 2019 – przegląd modeli dla kobiet i mężczyzn

W ofercie desek na 2019 r. mamy sporo interesujących modeli. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależenie od płci czy preferowanego stylu jazdy.

Czytaj też: Capita Snowboards – Zielona firma przyszłości

Capita SCOTT STEVENS PRO 2019

capita 2019

Na początek przyjrzyjmy się desce typu Twin Tip przeznaczonej dla mężczyzn. Model ten służy do jazdy typu park/urban. Charakterystyczną cechą tej deski są cztery tytanowe paski wzmacniające ją pod wiązaniami. Oprócz tego nie znajdziemy tutaj żadnych zbędnych dodatków i “udziwnień”. Flex tego modelu to 5 w skali do 10.

Capita Paradise 2019

capita 2019

Piękna deska z przeznaczeniem dla kobiet. Dedykowana do jazdy typu freeride i all mountain. Capita określa tę deskę jako najpopularniejszą w kategorii “sprzedaż”. Na uwagę zasługuje ślizg, który jest wyjątkowo szybki i odporny na zadrapania. Męskim odpowiednikiem tej deski będzie model Capita Outerspace Living.

Capita THE OUTSIDERS 2019

capita 2019

Producent określa tej model jako jeden  z ulubionych wśród riderów skaczących w half-pipe. Jak nie trudno się domyślić, jest to sprzęt przeznaczony dla osób, które etap początkujący mają już za sobą. Opisywany model przypomina popularną Capita DOA, ale jest twardszy – flex wynosi 6.

Capita BIRDS OF A FEATHER 2019

capita 2019

Kolejny interesujący model z przeznaczeniem dla kobiet. Birds of a Feather to deska typu all mountain, stosunkowo miękka (flex: 4), która pozwala zaszaleć na skoczniach. Na uwagę zasługuje oszałamiająca grafika z motywami ptaków i kwiatów. Męski odppowiednik to popularny model Capita Defenders Of Awesome.

Capita KAZU KOKUBO PRO 2019

capita 2019

Na koniec rzućmy okiem na męski model deski, która zamieni swojego użytkownika w prawdziwego yakuzę sportów zimowych. Model ten idealnie spisuje się w trasie, parku i big mountain. Jest stosunkowo twardy, posiada flex na poziomie 6,5. Całość została wyposażona w lekki rdzeń z włóknem bambusa. Deska posiada długi camber i gwarantuje świetny pop. W nogach doświadczonego właściciela zapewni niesamowite doznania.

Po opisane wyżej deski Capita 2019, a także wiele innych modeli, zajrzyj na stronę sklepu – Snowsport.pl.

1 Comment
  • Zosia

    10 kwietnia 2019 at 13:17 Odpowiedz

    Może i nowa firma, ale deski mają kapitalne. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie się takiej doczekam… 🙂

Post a Comment