SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

2184
post-template-default,single,single-post,postid-2184,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Capita Snowboards – Zielona firma przyszłości

Capita Snowboards – Zielona firma przyszłości

Zaawansowany zespół badawczo-rozwojowy Capita spędził rok w laboratorium, wprowadzając innowacje, prowadząc badania i doskonaląc materiały, których używają i to jak je wykorzystują – z jednym celem przed sobą: aby stworzyć najlepszy snowboard na planecie. Mają jedyną w swoim rodzaju możliwość rozwijać własne sposoby produkcji, i są jedynym producentem snowboardu na świecie, który posiada swój własny stok testowy na miejscu. Te czynniki i wiele innych pozwalają im wyprodukować deski snowboardowe, którym możesz zaufać.

capita

Statek matka Capita

Ich celem jest wydajność i stabilność, a ich proces produkcji jest napędzany przez szerokie zrozumienie ich załogi, że WSZYSTKO jest możliwe. Jest to mantra ich badań i rozwoju. Jest napisane na ich ścianach. I to jest punkt wyjścia dla stosowanych technologii w Capita Snowboards. Wyjście poza status quo oznacza stawienie czoła przeciwnościom i pokonywanie przeszkód. Tylko w pełnej akceptacji tej idei może mieć miejsce prawdziwy progres.

W 100% czerpiemy energię z wody!

capita

Zero:

  • Ryzyka uszkodzenia warstwy ozonowej
  • Ryzyka przyczynienia się do globalnego ocieplenia
  • Emisji dwutlenku węgla (CO2)

System naturalnego ogrzewania gazowego NН3 ma wskaźnik ODP (Ozone Depletion Potential – Ryzyko zwiększenia dziury ozonowej)  i GWP (Global Warming Potential – Ryzyko przyczynienia się do globalnego ocieplenia) wynoszący 0, w komplecie z COP (współczynnik sprawności) na 5. To oznacza, że na każdą 1 jednostkę energii zużywanej przez system, 5 jednostek energii zyskuje się do ogrzewania i chłodzenia. To jak dać od siebie tyle, aby wykonać 360, a zamiast tego wylądować jedwabiście gładką 1800.

capita

Statek Matka Capita ma za zadanie również maksymalnie wykorzystać naturalne światło w ciągu dnia, posiadając szerokie okna dachowe i strategicznie rozmieszczone przekroje wnętrz całego obiektu — w tym czasie energooszczędne oświetlenie LED działa jako dodatkowe oświetlenie w razie potrzeby.

Filozofia firmy promuje zrównoważone inicjatywy, takie jak korzystanie z certyfikowanego odnawialnego drewna i opracowanie zaawansowanego przetwórstwa fabrycznych materiałów. Używane są zdrowsze produkcyjne metody, takie jak tusz na bazie wody, na bazie roślinnej żywicy i bez-rozpuszczalnikowe wykończenia.capita

Snowboard to świetna rzecz. To jest to, co kochamy najbardziej, i chcemy, aby przetrwało dla przyszłych pokoleń. Nasze nadzieje na przyszłość obejmują środowisko, w którym możliwy jest czas relaksu spędzony na grubej warstwie śniegu przez cały sezon. Chcemy więcej takiego uczucia. Chodzi o przebywanie z przyjaciółmi, obejmując umysłem potęgę i magię zimy – i chcemy podejmować bardziej odpowiedzialne decyzje, aby pomóc chronić ten moment dla nas wszystkich.

No Comments

Post a Comment