SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

1694
post-template-default,single,single-post,postid-1694,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Dalbello 2018 – historia marki, cechy, nowa kolekcja

DALBELLO 2018

Dalbello 2018 – historia marki, cechy, nowa kolekcja

Kolekcja Dalbello 2018 powstała we współpracy z wybitnymi sportowcami, których doświadczenie pomaga nam ulepszać i rozwijać kolejne modele. Bliska relacja między czołowymi zawodnikami a najlepszymi inżynierami i projektantami, pozwala na tworzenie nie tylko unikalnych produktów, ale czegoś o wiele ważniejszego – wielkiej rodziny Dalbello złożonej zarówno z pracowników firmy, jak i z użytkowników butów.

#DAFAMIGLIA

Firma Dalbello, specjalizująca się w produkcji butów narciarskich, została założona w 1974 roku we Włoszech przez szewca Alessandro Dal Bello, prawdziwego mistrza w swoim fachu. Działając od początku we włoskim miasteczku Asolo, położonym w bliskim sąsiedztwie gór, jest jedynym producentem butów narciarskich, który do dziś tworzy wszystkie produkty we własnej fabryce.

Typowe dla Włochów zamiłowanie do unikalnego designu, stosowanie innowacyjnych rozwiązań oraz pasja do tworzenia butów narciarskich pozwoliły im stać się jedną z najszybciej rozwijających się firm w swojej branży. W 2014 roku, na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich, ich buty dziesięciokrotnie „stanęły” na podium. Od lat wspierają także czołowych freeriderów oraz uczestników Pucharu Świata.

,,Najważniejsze są buty narciarskie”

Praca zespołowa, będąca nieodłącznym elementem polityki firmy, napędza ich do działania, a we ,,włoskiej rodzinie” tkwi sekret i siła marki Dalbello. Jej przedstawiciele są dumni z wartości przyświecających ich działalności oraz z możliwości współpracy z wielkimi postaciami, których wiedza i zaangażowanie pomagają nieustannie rozwijać ten projekt.

Dołącz do nas w górach i zostań członkiem wielkiej rodziny Dalbello!

Dalbello 2019

Dalbello


Najważniejsze cechy kolekcji Dalbello 2018

Ultralekkie buty

 • PANTERRA
 • LUPO
 • JUNIOR

Funkcjonalność

 • GRIPWALK
 • CEBRIO DESIGN
 • DYNALINK

My fit

 • PERSONALIZACJA
 • KOMFORT
 • PRECYZJA

Atrakcyjny wygląd

 • CAŁA
 • KOLEKCJA
 • DALBELLO

Nowe produkty Dalbello 2018

DRS

Buty, które zawojują Puchar Świata. Nowe modele
DRS 90 i 80 z obniżoną cholewką. Nowe linery w DRS
70/60/50.

PANTERRA

Unikatowe buty teraz w niższej wadze, z nowym linerem i opcją GRIP WALK.

LUPO AX

Szersza, 100-milimetrowa wersja nowoczesnych
butów freetourowych z podeszwą GRIP WALK.

JUNIOR CX

Jeszcze bardziej przyjazne dla dzieci. Odwrócona
dolna klamra oraz nowy, smuklejszy kształt skorupy.
Są lżejsze i wygodniejsze.

No Comments

Post a Comment