SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

12128
post-template-default,single,single-post,postid-12128,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Deska Burton Custom Flying V 2022!

Deska Burton Custom Flying V 2022

Deska Burton Custom Flying V 2022!

Deski Burton Custom Flying V 2022 są jest w tym sezonie zdecydowanie najbardziej popularnym snowboardem! Konkurencyjni producenci zazdroszczą Burtonowi sprzedaży i tak idealnej konstrukcji, dlatego wielokrotnie próbowali podrobić ten blat, lecz zdecydowanie nieudolnie… Zawsze będziesz mógł jej zaufać i to niezależnie od tego co robisz na stoku. Spokojnie możesz zatem oddać się temu co można na niej wykonywać, a owe pokłady kreatywności są właściwie nieograniczone,

Jedna z najbardziej wszechstronnych desek All-Mountain jaką do tej pory wypuszczono do seryjnej produkcji. Czy jesteś w stanie powstrzymać się przed zajawką jaką możesz na niej mieć? 🙂

Wciąż pełna innowacji!

Deska Burton Custom Flying V 2022
Deska Burton Custom Flying V 2022

Deska Burton Custom Flying V 2022 odjechała po raz kolejny swojej konkurencji, która próbuje ją nieudolnie gonić. Amerykański producent nieustannie od genezy swojej działalności dąży do doskonałości swoich wyrobów. Tak samo było właśnie z deską Custom Flying V z sezonu 21/22.

Jest przede wszystkim wszechstronna i nie pozwoli Tobie nigdy się nudzić na stoku i to niezależnie od poziomu Twoich umiejętności, choć dobrze by było gdybyś był przynajmniej średnio zaawansowany. Wersja Flying V stanowi mieszankę jakże pożądanych pozytywnych właściwości sprężystego profilu camber i bardziej spokojnego profilu typu rocker.

To trwa już od 1996 roku…!

Ta kultowa deska wyjeżdża spod pras zlokalizowanych w USA już od 196 roku! To szmat czasu.. Od tego roku nieustannie króluje i w dalszym ciągu z sezonu na sezon ewoluuje do jeszcze większej doskonałości. Custom Flying V nie odcina się jednak od swojej historii i intensywnie bazuje na swoim bogatym dziedzictwie. Można rzecz, że jest to oparty na tradycji projekt przeplatany z najnowszymi technologiami. W wyniku takiego podejścia do konstrukcji tej legendarnej deski udało się zrealizować współczesne oczekiwania nowoczesnych raiderów. Dzisiejsze wymagania to przede wszystkim niska waga deski, przeogromny pop i możliwość jazdy wszędzie tak jak się tylko zapragnie w danym momencie.

Kilka słówek o konstrukcji tej dechy!

Deska Burton Custom Flying V 2022
Deska Burton Custom Flying V 2022

Od kilku długich zimowych sezonów ciesząca się popularnością budowa deski od Burton bazuje przede wszystkim na przeprojektowanej konstrukcji shape’u, która odświeża model jazdy i daje jeszcze większe poczucie luzu i zabawy. Doskonale będziemy czuć również to co mamy pod wiązaniami do snowboardu.

Profil FLYING V™ to symbioza wydajności czerpiącej z Rocker’a pracującego współpracującego razem z Camber’em. Flying V dostarcza walory z obu z tych rozwiązań. Konstrukcja Rocker’a pomiędzy oraz na zewnątrz Twoich stóp sprawia zmniejszenie się obszaru kontaktu z podłożem. W rezultacie śmiganie na desce jest teraz jak latanie nad powierzchnią śniegu, a to daje meeeega frajdę! Ponadto pod Twoimi stopami ulokowano strefy Camber’a intensyfikujące poczucie kontroli nad tą platformą, co zwiększa elastyczność blatu i pozwala na błyskawiczne przechodzenie z krawędzi na krawędź jak i zwrotne przemierzanie nawet tych najbardziej ostrych wiraży. Baw się z nowym Cutom na całego tej zimy, bo w końcu będzie można pojeździć w opór!

Tak przy okazji… Może to już czas na odrobinę luksusu by założyć na stopy nowe buty snowboardowe?

Deska Burton Custom Flying V 2022 do złapania SnowSport.pl!

Deska Burton Custom Flying V 2022

Te owiane słusznie mianem legendy deski snowboardowe od producenta z USA kupisz w najlepszej na rynku cenie na SnowSport.pl. Przeczytaj również recenzję standardowego Custom’a 22 –  Deska Burton Custom 2022 – Poznaj Legendę!

No Comments

Post a Comment