SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

12063
post-template-default,single,single-post,postid-12063,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Deska Burton Process 2022 – dla każdego!

Deska snowboardowa Burton Process 2022

Deska Burton Process 2022 – dla każdego!

Deska Burton Process 2022. Burton przedstawił swoją jedną z najbardziej popularnych desek w odsłonie na sezon 21/22. Teraz można mieć jedną deskę od amerykanów, która sprawdzi się praktycznie wszędzie. Posiada obniżoną wagę i pop, który generuje jeszcze większe odbicia. To typowy profil twin z charakterystycznym, freestylowym sznytem. Powołana do dawania radości z jazdy na snowboardzie. Doskonały produkt już nawet dla średnio zaawansowanych jeźdźców. Czym jeszcze ciekawym zaskoczy nas nowy Process?

Dla kogo?

Deska Burton Process 2022

Na jazdę na tej desce zdecydował się sam Mark McMorris. Stało się tak przede wszystkim dzięki freestylowej charakterystyce profilu Twin, a do tego ogromnie szerokiej wszechstronności tej platformy. W rezultacie na tej desce będziemy mogli jeździć w każdych warunkach terenowych. Celem łatwej jazdy nawet dla mniej zaawansowanych technicznie jeźdźców udoskonalono profil PurePop Camber. W wyniku tego wniesie on niemałe dawki elastyczności, a do tego jest przy tym wciąż niezmiernie wyrozumiały i jest w stanie neutralizować popełniane podczas jazdy błędy w technice.

Gdzie pojeździmy na Deska Burton Process 2022?

Deska Burton Process 2022

Deska snowboardowa Burton Process 2022 jest doskonała do klimatów freestylowych, a do tego genialnie sprawdzi się na przygotowanych trasach. To właśnie na te deską decydują się najbardziej wymagający riderzy, którzy poszukują wciąż nowych wrażeń ze śmigania.

Budowa i technologie

Udało się w końcu stworzyć deskę lekką i niezwykle elastyczną. Rdzeń Super Fly II przyczynia się niewątpliwie do tak jej niskiej wagi i dokłada swoją rolę do jej gibkości. W wyniku zastosowania technologii profilowania rdzenia Squeezebox kierunkowanie się mocy zostało przekierowane na ogon i do nosa. Dlatego możemy liczyć na zdecydowanie mocniejsze ollie i niezrównaną stabilność.

Deska Burton Process 2022 do złowienia na SnowSport.pl!

Deska snowboardowa Burton Process 2022

Ta elastyczne i wszechstronne deski snowboardowe, które dadzą radę w szerokim spektrum warunków kupisz na SnowSport.pl. Przeczytaj również o butach snowboardowych od Burton –  Buty Snowboardowe Burton 2021 – System BOA!

No Comments

Post a Comment