SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

12090
post-template-default,single,single-post,postid-12090,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Deska Burton Process Flying V 2022!

Deska Burton Process Flying V 2022

Deska Burton Process Flying V 2022!

Deska Burton Process Flying V 2022 to platforma lekka jak piórko. Stworzono ją do śmigania praktycznie w każdych warunkach. Palce przy jej tworzeniu maczał sam Mark Morris. Sekretem tak elastycznej i niebywale lekkiej konstrukcji jest przede wszystkim rdzeń Super Fly II. W czasie wykonywania sztuczek odczujemy jej jej mocny ollie i niezrównaną stabilność. Zaawansowani docenią jej hybrydowy profil Flying V™, który świetnie posłuży również do jazdy rekreacyjnej.

Nieustanna ewolucja ku doskonałości

Ta deska snowboardowa przechodziła na tle ostatnich sezonów nieustanną ewolucję, aby stać się doskonałym blatem dla praktycznie każdego. “Proces” nieustannego doskonalenia przyniósł rezultaty w postaci wyraźnego odchudzenia tej deski. W rezultacie jest to jedna z najlżejszych desek jakie możemy spotkać na rynku. Wzmocniono również wydajność jej popa. Dlatego też sam Mark McMorris zdecydował się na wybór właśnie tej deski do codziennego śmigania. Docenił w niej również freestyle’owe możliwości i wysoką wydajność w trakcie jazdy w terenie.

Technologiczny majstersztyk

Deska Burton Process Flying V 2022

Swoją lekkość Process Flying V zawdzięcza przede wszystkim lekkiemu jak piórko rdzeniowi Super Fly II™, który jest w stanie generować wielką moc. Energia za sprawą konstrukcji Squeezebox racjonalnie przenosi ją od dziobu do ogona, a wszystko po to, aby skoki ollie były jeszcze bardziej dynamiczne, a lądowania po nich stabilniejsze.

Wersja Process Flying V gwarantuje większą wyporność i precyzyjne sterowanie.

Do nowej deski warto również wybrać nowe, nierozjeżdżone  wiązania snowboardowe!

Czym jest profil FLYING V™?

To swoiste połączenie Rocker’a z Camber’em. Spaja on walory obu tych rozwiązań. Konstrukcja Rocker’a między i na zewnątrz Twoich stóp powoduje zmniejszenie się kontaktu z podłożem przez co jazda na desce jest bardziej lekka i przyjemna. Ponadto pod Twoimi stopami ulokowano strefy Camber’a intensyfikujące poczucie kontroli nad deską, a to zwiększa elastyczność deski, a także pozwala na prędkie przeskakiwanie z krawędzi na krawędź i szybkie pokonywanie nawet tych najbardziej wymagających terenów.

Deska Burton Process Flying V 2022 do kupienia na SnowSport.pl!

Deska Burton Process Flying V 2022

Ta niezwykle lekkie i nadające się do jazdy w każdych warunkach deski snowboardowe znajdziesz jak zawsze na na SnowSport.pl. Ten artykuł może Ciebie również zainteresować jeżeli zastanawiasz się nad zakupem nowej deski od Burton na sezon 21/22 –  Deska Burton Process 2022 – Dla Każdego!

No Comments

Post a Comment