SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

8741
post-template-default,single,single-post,postid-8741,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Deska Capita 2020 – najlepsze snowboardy z Marsa!

Deska Capita 2020 - najlepsze snowboardy z Marsa

Deska Capita 2020 – najlepsze snowboardy z Marsa!

5/5 - (1 ocena)

Deski Capita 2020 to jedne z najbardziej dopracowanych platform jakie kiedykolwiek powstały. Ultranowoczesna austriacka fabryk Mars 1 spłynie z doskonałych, wręcz unikatowych w swoje perfekcyjności produktów. Sezon 2020 był dla Capity szczególnie udany. W modele od lat cieszące się najlepszą sprzedażą, zaimplementowano jeszcze nowsze rozwiązania technologiczne. To właśnie takie podejście zaowocowało deskami bliskimi ideału. Doskonałe właściwości trakcyjne, niedoścignione dla konkurencji. Jakoś, która pozwoli cieszyć się deskami Capita na wiele śnieżnych sezonów. Jak zawsze fantastyczna grafika. Doskonałe matryce zdjęć o wysokiej rozdzielczości, frapujące wzory graficzne pokryte trwałym, klarownym lakierem. Wszystko to możesz mieć teraz w niezwykle atrakcyjnej cenie. Odwiedź nasz sklep Snowsport.pl i wybierz najlepszą platformę z najlepszych!

Deska Capita 2020 - najlepsze snowboardy z Marsa

Deska Capita Horrorscope 2020

 Deska Capita Horrorscope 2020
Horoscope 2020

Snowboard Horoscope 2020 to z znana ze swoje frywolności platforma. W prowadzeniu dostarcza dużo radości. Jest zwrotna i łatwo nią manewrować. Jeżeli jesteś dobry to zrobisz z nią naprawdę sporo… To jedna z najczęściej wybieranych desek do jazdy urban, czy w snowparkach. Najlepsi projektanci z Austrii nieustannie ją modernizują. W rezultacie uzyskali na sezon 2020 produkt praktycznie doskonały. Tym samym została wzbogacona o nową i niezwykle solidną bazę SuperDrive EX.

 Deska Capita Horrorscope 2020
Deska Capita Horoscope 2020

Z powodzeniem jej potencjał wykorzystają średnio zaawansowani, oraz doświadczeni riderzy. Jak zawsze możemy liczyć na najlepsze technologie zamontowane na jej pokładzie.

Capita Horoscope wlasciwosci

Charakterystyczny dla Horoscope 2020 jest FSC® CERTIFIED SELECT CORE™. Rdzeń wykonany jest w niej z jednego rodzaju kawałka doskonałej pod względem trakcji topoli. Wypełnia ona przestrzeń tej platformy od krawędzi po krawędź. Jest od nose’a do tail’a i to bez słojów. W wyniku tego gwarantuje jednolity flex, a także niezmiernie gładką jazdę. Drewno certyfikowane przez Forest Stewardship Council. Drewno, które zostało pobrane do produkcji deski, jest ponownie zalesiane. Podkreśla to dbanie przez Capita o przyrodę, ekosystem oraz naturalne środowisko.

Deska Capita OUTERSPACE LIVING 2020

OUTERSPACE LIVING 2020

Deska snowboardowa Outerspace Living 20 to jeden z najbardziej uniwersalnych produktów, jaki wyszedł z położonej w Austrii ultranowoczesnej fabryki o wdzięcznej nazwie Mars 1. Dostarczy Tobie na stoku pokłady zabawy, a także doświadczysz z nią wielu niezapomnianych chwil jakie wygeneruje przemierzanie świeżego puchu. W sezonie 20 wyróżnia ją przede wszystkim nowy SUPERDRIVE™ BASE, czyli niezwykle prędki ślizg. Jest bardzo solidnie wykonany. W wyniku tego będziemy musieli naprawdę się postarać, aby udekorować go o zadrapania. Camber zaczyna się i kończy w odległości około 5 cm od insertów. Typowa platforma typu Twin Tip.

OUTERSPACE LIVING 2020

To już czwarty sezon od kiedy jest w katalogu Capita. Zyskała szaloną popularność, które przełożyła się na bardzo dobrą sprzedaż. To wielkie zainteresowanie tym produktem zaskoczyło nawet samych producentów. Pobawisz się z nią na stoku, w puchy i w parku. W sprzedaży dostępna również wersja poszerzona dla riderów z większą stopą.

 Deska Capita OUTERSPACE LIVING właściwości

Rdzeń tej deski to FSC® CERTIFIED DUAL CORE™. Pozwala na wjechanie na zupełnie inny poziom. Niezwykle regularny w swojej budowie. Bez jakichkolwiek nieregularności, zgięć, nierówności. Wyeliminowano w ten sposób wszelkie nierówności, które mogłyby powodować jego niespójność. Jego bezę stanowi topola z umieszczonymi wstawkami buku. W rezultacie osiągnięto mocny oraz wytrzymały rdzeń. Deska wyposażona w taki rdzeń charakteryzuje się prócz tego stałą, komfortową i dynamiczną jazdą.

Deska Capita SUPERDOA 2020

Deska Capita SUPERDOA 2020
Capita SUPERDOA 2020

Superdoa z sezonu 2019/2020 jest bez wątpliwości jedną z najbardziej dopracowanych desek na rynku. Zupełnie nowy 3D Hover Core ™ z certyfikatem FSC® przyczynia się do nadania jej lekkości oraz jest wyznacznikiem trwałości. W wyniku zastosowania takich składników budulcowych możemy być spokojni o odporność na uderzenia, czy o niezwykle wydajny pop. Zastosowanie najbardziej zaawansowanych w swojej dziedzinie technologi warunkuje o tak częstym nagradzaniu tej deski przez branżowych działaczy. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem tej deski, to już wybrałeś i nie szukaj niczego innego.

SUPERDOA 2020
SUPERDOA 2020

Technologia HyperDrive ™ w połączeniu z fabrycznym Moonshot Pro-Tune ™ warunkuje o lekkości mknięcia tego blatu przez stokowe szlaki. W rezultacie możesz nabrać błyskawicznie naprawdę wysokiej prędkości.

Deska Capita SUPERDOA 2020 właściwości

Nowy FSC® CERTIFIED 3D HOVER CORE™ w jaki wyposażona jest ta platforma powstał aby jeszcze bardziej podnieść jej wydajność. Specjalne trójwymiarowe paski we wnętrzu deski udoskonalają jej rdzeń. Cienkie struktury drewna Paulownia o niskiej gęstości są łączone z belkami Topoli o grubości 7 mm. W wyniku tej skomplikowanej budowy powstał lekki i dynamiczny rdzeń, który przekieruje Twoją energię tam gdzie będziesz chciał.

Deska Capita WARPSPEED 2020

Deska Capita WARPSPEED 2020
WARPSPEED 2020

Warpspeed 2020 to niewątpliwie jedna z najbardziej sztywnych desek od Capita. Warto podkreślić, że będzie najlepszym wyborem raczej wyłącznie dla większych mężczyzn. Tylko duża masa pozwoli na sprawne sterowanie tym blatem. Wyposażona w rdzeń FSC® CERTIFIED HOVER CORE™. Ten rdzeń praktycznie unosi się na śniegu. Sama deska jest równie lekka. Optymalnie transmituje energię. Zaprojektowana do pokonywania zakrętów z dużą dynamiką i jazdą ma ostrej krawędzi. Ponadto rdzeń wzmacniają specjalne wzmocnienia wykonane z cenionego Carbonu.

Deska Capita WARPSPEED 2020
Deska Capita WARPSPEED 2020

Pomimo swej sporej sztywności deska doskonale tłumi wibracje generowane w trakcie jazdy. Odpowiada za taki stan rzeczy technologia AMPLITEX™ V-TECH AMPLIFIER. To specjalne włókna tłumiące drgania.

 Deska Capita WARPSPEED 2020 właściwości

Sam rdzeń tej deski snowboardowej to przytoczony już FSC® CERTIFIED HOVER CORE™. Zaprojektowany przez Capita przede wszystkim dla modeli obdarzonych wysoką wydajnością. Do jego stworzenia zastosowano wręcz kosmiczną technologię. Wyjątkowo lekki. Niemal unosi się w śniegu. Drewno Paulownia łączy się z topolą. Te drewnianą strukturę wzmacniają specjalne carbonowe wstawki. Tak właśnie powstał bardzo energiczny rdzeń, lekki oraz niebywale mocny.

Deski Capita 2020 – zdąrzysz jeszcze kupić na Snowsport.pl!

najlepsze deski snowboardowe Capita

Te najlepsze deski snowboardowe oraz inne elementy sprzętu snowboardowego znajdziesz w naszym internetowym sklepie. Zapraszamy także do przeczytania naszej wcześniejszej publikacji jeżeli tak jak snowboard interesują Ciebie temat nart zjazdwoych “ Narty HEAD V-Shape V4 XL 2021 – Uniwersalna Maszyna!

No Comments

Post a Comment