SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

16851
post-template-default,single,single-post,postid-16851,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Deska snowboardowa dla dzieci jaką kupić?

Deska snowboardowa dla dzieci jaką kupić

Deska snowboardowa dla dzieci jaką kupić?

Oceń ten artykuł.

Deska snowboardowa dla dzieci jaką kupić? Gdy mowa o pasjach zimowych, snowboarding jest jedną z tych aktywności, która potrafi zawładnąć sercem zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dzisiaj skupimy się na tych najmłodszych miłośnikach zimowych szaleństw, bo każde dziecko, które sięgnęło po deskę snowboardową, wie, że to coś więcej niż tylko sport. To prawdziwa przygoda!

Jazda na desce snowboardowej dla dzieci nie tylko stymuluje ich zdolności fizyczne. Rozwija także umiejętności równowagi, koordynacji i wytrwałości. To nie tylko sposób spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jest to również lekcja samodyscypliny i pokonywania własnych ograniczeń.

Korzyści płynące z tej aktywności są nieocenione. Oprócz poprawy kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej, jazda na snowboardzie rozwija pewność siebie oraz umiejętność radzenia sobie z wyzwaniami. To także szkoła odporności na niepowodzenia, gdzie każdy upadek jest szansą na naukę i doskonalenie umiejętności. Ale co najważniejsze, jest to niezwykła zabawa, która buduje więzi rodzinne i tworzy wspomnienia na całe życie.

Prezentujemy w najnowszym blogowym wpisie jedne z najbardziej popularnych na rynku desek snowbodrowych dla juniorów.

Deska snowboardowa dla dzieci K2 Lil Kat 2024

Deska snowboardowa dla dzieci jaką kupić?
K2 Lil Kat 2024- Deska snowboardowa dla dzieci jaką kupić?

K2 Lil Kat 2024 jest lekka, wytrzymała i specjalnie zaprojektowana, aby ułatwić najmłodszym skręcanie na snowboardzie. Ten giętki snowboard K2 został stworzony z wykorzystaniem przetestowanej i sprawdzonej formuły, zapewniającej postęp. Jego profil Twin Rocker jest płaski między stopami i łagodnie zakrzywiony na zewnątrz wiązań. W wyniku tego gwarantuje łatwe skręcanie, niezależnie od tego, czy jeździsz z lewą czy prawą nogą do przodu. To sprawia, że doskonalenie techniki jazdy lub nauka pierwszych skrętów jest bardziej osiągalna niż kiedykolwiek wcześniej.

Dzięki technologii Catch-Free™ Tune, obiecującej mniej upadków i więcej radości z jazdy dla każdego malucha, ta deska snowboardowa pozwala na większą swobodę ruchów. Konstrukcja Noodle marki K2 jest elastyczna i lekka. W rezultacie wspierana dodatkowo dwukierunkową tkaniną szklaną, co zapewnia stabilność podczas dynamicznych zjazdów małego snowboardzisty. Bogata oferta rozmiarów umożliwia dopasowanie deski do młodych adeptów jazdy. Niezależnie od ich wagi i wzrostu, co pozwala im rozpocząć przygodę ze snowboardem w komfortowy sposób.

Rozpocznij naukę od najwcześniejszych lat! Wszystkie deski o długości 100 cm i mniejszej posiadają specjalne mocowania na końcach, umożliwiające przywiązanie smyczy. Idealnie współgrają z butami i wiązaniami K2.

Deska snowboardowa dla dzieci Capita Micro Mini 2024

Deska snowboardowa dla dzieci Capita Micro Mini 2024
Capita Micro Mini 2024 – Deska snowboardowa dla dzieci Capita Micro Mini 2024

Idealna propozycja dla dzieci, które stawiają pierwsze kroki na snowboardzie. Ta zupełnie nowa linia desek. Starannie przemyślana i przeprojektowana, aby ułatwić proces nauki młodym adeptom oraz początkującym jeźdźcom. Dostępna w różnych rozmiarach – od modelu o długości 80 cm, przeznaczonego dla dzieci już od 2. roku życia, do modelu o długości 110 cm, idealnego dla 8-latków. Długość deski dostosowana do wzrostu i rozwoju jeźdźca, sięgając od podłogi aż po brodę lub czoło.

Lekki rdzeń z topoli FSC Certified Select 2.0 Core™ oraz konstrukcja Micro-Glass gwarantują wyjątkowo niską wagę deski, idealnie pasującą do mniejszych mas jeźdźca. Dodatkowo, nowe piankowe podkładki EVA Topsheet wokół inserty zapewniają komfortowe połączenie wiązań z deską pod stopami, co wpływa na całkowicie nowy design. Ten kluczowy element konstrukcji przyczynia się do optymalnych wrażeń podczas skręcania i nauki.

Deska snowboardowa dla dzieci Raven Core Junior

Deska snowboardowa dla dzieci Raven Core Junior
Raven Core Junior – Deska snowboardowa dla dzieci jaką kupić?

Świetny wybór dla każdego chłopca rozpoczynającego przygodę ze snowboardem. Jej kształt Full Rocker znacząco ułatwia naukę jazdy na stoku. Ta deska zapewni mu niezawodność i przyczyni się do rozwoju pasji do snowboardingu!

Raven Core Junior to specjalnie przeznaczona dla dzieci deska snowboardowa. Skonstruowana z myślą o początkujących chłopcach, którzy chcą opanować tę sztukę! Core Junior to deska dla nowicjuszy, o wybaczającym, miękkim, bliźniaczym profilu rocker, zaprojektowana z dbałością o trwałość i lekkość konstrukcji.

Profil Full Rocker to doskonały wybór dla początkujących snowboardzistów oraz dla riderów ceniących jazdę w parku. Ten profil umożliwia uniknięcie przypadkowego “zahaczenia krawędzi” przez deskę, co jest szczególnie istotne na początku przygody ze snowboardem. Dodatkowo, deska świetnie sprawdza się podczas jazdy poza trasą. To jeden z najlepszych profili do wykonywania tricków i zabawy na stoku. Obok flatrockera, jest to profil najbardziej przyjazny, wybaczający błędy i nadający desce bardzo zwinne właściwości.

Sprzęt do sportów zimowych dla każdego znajdziesz w sklepie snowboardowym: SnowSport.pl!

Deski snowboardowe Capita znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst – Deska snowboardowa Salomon 2024 – nowa kolekcja!.

No Comments

Post a Comment