SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

15928
post-template-default,single,single-post,postid-15928,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Deska snowboardowa Salomon 2023!

Deska snowboardowa Salomon 2023

Deska snowboardowa Salomon 2023!

Deska snowboardowa Salomon 2023 to na stokach temat wciąż nieco egzotyczny. Od kilku lat Salomon intensywnie inwestuje w snowboard. Wokół swojego brandu udało się marce zorganizować grupę dobrych riderów, którzy biorą aktywny udział przy projektowaniu i produkcji desek. Owocem tego jest świetnej jakości sprzęt, przede wszystkim do zabawy na stoku, swobodnej jazdy i akrobacji. Warto się może wyróżnić i pokazać z jakim luzem można jeździć na dobrej jakości blacie?

Deska snowboardowa Salomon Sight+ wiązania Rhythm 2023

Deska snowboardowa Salomon Sight+ wiązania Rhythm 2023
Salomon Sight+ wiązania Rhythm 2023

To sprzęt snowboardowy o właściwościach All Mountain. W dużej mirze swoją charakterystykę jezdny bazuje na stylu freeride. Wyposażona w kształt kierunkowy, zwężający się. Optymalna trakcja na zakrętach i znakomita wyporność. Profil Cross Profile dostarcza doskonałą stabilność na przygotowanych do jazdy stokach. W rezultacie zastosowania Cork Rails, ta deska snowboardowa Salomon ułatwia jazdę po twardym podłożu.

Deska snowboardowa Salomon Pulse + wiązania Rhythm 2023

Deska Salomon Pulse + wiązania Rhythm 2023

Jest to deska snowboardowa wnosząca do szusowania po przygotowanym stoku odczuwaną delikatną twardość. Wyposażona również w profil wybaczający błędy i niedostatki w technice. W wyniku tego łatwo rozwiniesz z nią swoje umiejętności. Przede wszystkim to dobry wybór dla początkujących i średnio zaawansowanych. Uniwersalny profil Directional Twin. Do tego krawędzie BiteFree i profil Flat Out Camber pozwolą na swobodną jazdę stylem freeride.

Deska snowboardowa Salomon Craft + wiązania Trigger 2023

Deska Salomon Craft + wiązania Trigger 2023

Snowboard dedykowany do freestyle’u. W bieżącej edycji zaopatrzono w ekologiczne, korkowe ścianki boczne zapewniające płynne lądowania i gładkie przetaczanie. Znajdziemy w niej Profil Rock Out Camber. W wyniku tego ta deska snowboardowa Salomon wręcz znakomicie sprawdzi się w czasie harcowania po stoku w stylu All Mountain Freestyle. Możesz być pewien, że ten blat spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Doskonała do jazdy w porannym puchu, poprzez zjazdy w terenie, aż ku wyskoką w snowparku, czy pokonywania dziewiczych terenów pośród drzew zimą.

Deska snowboardowa Salomon Oh Yeah + wiązania Rhythm Black 2023

Deska snowboardowa Salomon Oh Yeah + wiązania Rhythm Black 2023
eska snowboardowa Salomon Oh Yeah + wiązania Rhythm Black 2023

Ten model to już akurat deska damska propozycja. Deska snowboardowa freestyle’owa skonstruowana specjalnie dla kobiet. To właśnie dzięki przemyślanej budowie takk gładko doskonalić z nią swoją technikę. Połączenie średniego poziomu twardości z profilem Rock Out Camber wnosi wszechstronność w każdym zakątku w górach. Wyposażona ponadto w rdzeń Popster, a także gumowe podkładki pod stopą. Gwarantuje niczym niezmąconą, płynną, a jednocześnie dynamiczną jazdę. Z pewnością taka propozycja właściwości trakcji deski spodoba się paniom.

Sprzęt Salomon znajdziesz na SnowSport.pl!

Deski snowboardowe znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst – Jakie Narty Rossignol 2023 Wybrać?

No Comments

Post a Comment