SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

1598
post-template-default,single,single-post,postid-1598,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Deski snowboardowe – na co uważać przy zakupie?

deski snowboardowe

Deski snowboardowe – na co uważać przy zakupie?

Deski snowboardowe różnią się od nart pod wieloma względami, w tym estetyką. Na przykład – większość snowboardów posiada o wiele wymyślniejsze projekty graficzne i jest znacznie bardziej bogato zdobiona, niż narty. Wiele desek posiada również podpisy znanych snowboardzistów z całego świata.

Co warto wiedzieć:

deski snowboardowe

 •  Dowiedz się, jaki styl jazdy preferujesz. Wpłynie to na twój wybór przy kupnie deski. Deska dobrana odpowiednio do stylu jazdy będzie służyć o wiele lepiej i dłużej
 • Jeśli jesteś nowy w tym sporcie, spróbuj wybrać mniejszą deskę. Początkujący zazwyczaj radzą sobie lepiej z deskami, które są krótszej długości. Jednym z głównych powodów jest to, że daje im większe poczucie “zwrotności”.
 • Sztywność deski jest odpowiedzialna za możliwość rotacji. Początkujący zawsze powinien zaczynać od bardziej miękkiej deski.
 • Jeśli nie Jesteś pewien, jakiej deski potrzebujesz, możesz porozmawiać personelem naszego sklepu. Dzięki temu dowiesz się, która deska będzie z tobą najlepiej współpracować, a także da ci to pojęcie o tym, jaki styl będzie pasować.
 • Deska snowboardowa powinna sięgać pomiędzy brodę, a czoło.
 • Stopy spoczywające na desce, powinny być w jednej płaszczyźnie z krawędzią i nie powinny wystawać za krawędź.

Deski snowboardowe – ile wynoszą typowe ceny?

 • Rekreacyjna deska snowboardowa dla małego dziecka, którą można używać prawie jak sanki, będzie kosztować od 100zł do ok. 230zł. Te deski snowboardowe nie potrzebują specjalnych butów – można zwyczajnie przypiąć ją paskiem do butów zimowych dziecka. Na przykład, Snowboogie 95cm można dostać za 112zł.
 • Nowa deska snowboardowa może kosztować przeważnie od 300zł do 3000zł. Różnica w cenie jest oparta głównie na jakość i producie płyty deski. W naszym sklepie, na przykład, Deska Trans Style Girl White 2012 będzie kosztować 399zł, a Deska Burton Custom Flying V 2017 będzie kosztować 2579zł przed doliczeniem rabatu.
 • Indywidualnie projektowane deski z wybranym przez kupującego projektem graficznym i stylem może zaczynać się od 2000zł. To wszystko zależy od firmy, wykonując indywidualną deskę snowboardową.

 

Marka

Przedział cenowy (PLN)

Burton Snowboards

700-5000

DC

1100-2000

Flow

600-2000

HEAD

450-1900

K2 Snowboards

450-2200

Rome Snowboards

600-2200

 

Jak można zaoszczędzić pieniądze?

 

deski snowboardowe

 

 

 •  Kupując deskę i wyposażenie snowboardowe pod koniec sezonu snowboardowego może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy. Pod koniec roku w większości sklepów trwają wyprzedaże.
 • Kupno używanych desek snowboardowych na Amazonie, eBay’u i tym podobnych platformach można również zaoszczędzić sporo pieniędzy. Ciężko jednak znaleźć używaną deskę, która byłaby idealnie dopasowana do własnych potrzeb.
 • Jeśli nie Jesteś pewien, czy snowboarding przypadnie ci do gustu (choć to mało prawdopodobne), można za pierwszym razem wypożyczyć sprzęt, aby zobaczyć, czy się spodoba. Większość wyciągów narciarskich posiada wypożyczalnie nart i snowboardów za kilkadziesiąt złotych dziennie.

 

 

No Comments

Post a Comment