SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

976
post-template-default,single,single-post,postid-976,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Najbardziej niesamowite filmiki narciarskie!

freeski filmiki narciarskie

Najbardziej niesamowite filmiki narciarskie!

Filmiki narciarskie – ADRENALINA 100%!!! Niesamowici ludzie i ich wyczyny w górach i na skoczniach całego świata, a przy tym świetna muzyka.

Oglądając te filmiki narciarskie, aż chce się założyć deski i wyruszyć gdzieś w malownicze miejsce poszusować i zaczerpnąć trochę adrenaliny. Co prawda sezon narciarski już praktycznie za nami, ale na Kasprowym są jeszcze warunki do jazdy. Jeśli z jakichś powodów nie zdążyłaś/zdążyłeś nacieszyć się jazdą w tym sezonie to nie wszystko stracone. Poniższe filmiki pobudzają do jazdy. Zachłyśnij się świeżym powietrzem i poczuj wiatr we włosach!

Zapierające dech w piersiach widoki! Niesamowite triki! Spektakularne przejazdy! Kwintesencja narciarstwa. Oglądasz i nie chcesz przestać!

   1. 1. Skiing and Snowboarding Freestyle

   1. 2. This is Skiing

   1. 3. Best of Ski 2016 / Amazing and Fun Skiing 2016

   1. 4. Full Resort Segment from “Days of My Youth”

   1. 5. Best of Ski 2016 / Amazing and Fun Skiing 2016

przejdz-do-sklepu

No Comments

Post a Comment