SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5705
post-template-default,single,single-post,postid-5705,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Flow 2019 – wiązania, które warto mieć!

wiązania flow 2019

Flow 2019 – wiązania, które warto mieć!

5/5 - (5 ocen)

Szukacie nowych wiązań snowboardowych? Nowe wiązania flow 2019 z pewnością Was nie zawiodą! Dzięki różnorodnej ofercie, jaką Wam proponujemy będziecie mogli znaleźć coś dla siebie zarówno pod względem estetycznym, jak i użytkowym. Zapraszamy do zapoznania się z opisami przykładowych modeli!

Wiązania Flow 2019 NX2-GT Hybrid Black

flow 2019Ten model wiązań został przeznaczony dla zaawansowanych, doświadczonych riderów. Ich niezaprzeczalnym atutem jest wyposażenie w technologię Hybrid Strap. Dzięki paskowi 3D nacisk zostaje rozłożony na większą powierzchnię, a za sprawą paska przedniego energia przechodzi z czubka buta. System Hybrid Power Strap pozwala również na wybór typu zapięcia – tradycyjnego lub w sytemie Speed Entry. Wiązania Flow NX2-GT Hybrid Black 2019 zawierają wiele technologii zapewniających komfort i precyzyjną jazdę. Należy do nich m.in. OC KUSH, który absorbuje drgania oraz idealnie dopasowuje się do podstawy.

Wiązania FLOW 2019 Fuse-GT Hybrid Black

flow 2019Wiązania Flow Fuse-GT Hybrid Black 2019 świetnie nadają się do jazdy freestyle’owej. W przeciwieństwie do modelu powyżej, ten posiada trochę bardziej miękki flex (chociaż sztywność flexu jest nadal wysoka: w skali 7 na 10). Poczujecie się z nimi całkowicie swobodnie! Dodatkowe ułatwienie w użyciu zapewni system pompek Locking Slap Ratchet, a także technologia ACTIVE STRAP. Co ważne, wiązania te posiadają technologię Power Triangle (konstrukcja złożona z linki stalowej, łyżki i podstawy), która gwarantuje przede wszystkim wytrzymałość i stabilność.

Wiązania Flow 2019 Five Teal

flow 2019Wiązania Flow Five Teal 2019 cechują się twardością w skali 4 na 10 i doskonale nadają się do jazdy typu All Mountain. Do atutów tego modelu, które warto wymienić należy m.in. poszerzona podstawa z serii H umożliwiająca poczucie stabilności czy też kompozytowa łyżka UniBack z padem KushControl podwyższająca komfort jazdy. Dzięki technologii UNI BACK poczujecie się calkowicie swobodnie – górna płaska część wiązań ułatwi boczne ruchy, a stalowa linka przeniesie impulsy z łyżki na podstawę. Ponadto system ORIGINAL RECLINING HIBACK pozwoli na szybkie wpinanie wiązań.

Wiązania FLOW 2019 Fuse Hybrid Neon

flow 2019Wiązania Flow Fuse Hybrid Neon 2019 to nietypowy model przeznaczony do jazdy freestyle’owej. Wyróżnia się on ze względu na zastosowaną na nim paletę kolorystyczną, a także asymetryczny, jednoczęściowy UniBack Highback. Jest on jednak nie tylko oryginalny, ale także funkcjonalny i wygodny. Dzięki technologii ATM.7 (regulowany, tylny panel łyżki) wiązania cechuje elastyczność, a ORIGINAL RECLINING HIBACK ułatwia ich szybkie wpinanie. Model ten posiada również m.in. takie technologie, jak: POWER TRIANGLE, HYBRID POWER STRAP, ROCKER BASEPLATE.

Mamy nadzieję, że nieco ułatwiliśmy Wam wybór nowych wiązań snowboardowych.

Jednocześnie przypominamy, jak należy odpowiednio je wiązać: Jak Ustawić Wiązania Snowboardowe?

Życzymy udanych szaleństw zimowych!

No Comments

Post a Comment