SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

-1
archive,category,category-freeride,category-1596,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Freeride

Narty HEAD Kore 2021 - odkryj to co nieznane i piękne!

Narty HEAD Kore 2021 – odkryj to co nieznane i piękne!

Narty HEAD Kore 2021 nadchodzącej zimy będą niewątpliwie serią desek przeznaczonych dla koneserów freeride. Najbardziej zaawansowane z dotychczasowych desek do jazdy poza trasą jaką wyprodukował kiedykolwiek Head. Spoglądając na narty z tej serii, a także zgłębiając się w ich parametry techniczne zauważymy sprawne połączanie atrakcyjnego designu, niskiej wagi oraz mocy. Stworzona po to, abyś mógł czerpać nieskrępowaną radość z jazdy w świeżym puchu jak i w jeździe po trasie, nawet tej rozjeżdżonej. Z nowymi nartami Head nic nie zakłóci Tobie frajdy jaką można odczuwać z jazdy przede wszystkim po dziewiczych, spowitych mroźną bielą krajobrazach dostępnych wyłącznie dla nielicznych.

Narty HEAD Kore 2021 - odkryj to co nieznane i piękne

To właśnie z tego powodu przecież ludzie uprawiają freeride, by czuć jak płyną przez naturalny, świeży opad śniegu. Z pokładu nowych desek Kore 2021 odjęto to co zbędne, a przy tym udoskonalono dotychczasowe, sprawdzone rozwiązania. Tak powstała esencja niezmąconych nart do freeride!

Narty HEAD Kore 2021

Dlaczego nowa seria nart Head Kore 2021 jest taka dobra?

Niska waga

Technologia w nartach Kead Kore 2021
Technologia w nartach Kead Kore 2021

Sięgając po tegoroczne modele nart Head Core odczujemy niesamowitą lekkość tej linii do jazdy poza trasą. To rezultat rewolucyjnej konstrukcji. Innowacyjna warstwa zewnętrzna przyczyniająca się do osiągnięcia tak niewielkiej wagi biegnie wzdłuż całej długości narty. W wyniku tego powstały najlżejsze narty w swojej kategorii.

Płyną w puchu

Struktura wewnętrzna nart Head Kore 2021
Struktura wewnętrzna nart Head Kore 2021

Narty Head Kore 2021 to sprzęt narciarski charakteryzujący się doskonała trakcją podczas jazdy w puchu. Zastosowanie na dziobie i piętkach docenionej w nartach tego producenta technologii Graphene pozwoliło na zredukowanie i właściwe rozłożenie masy narty. Cieńszy profil usprawnia unoszenie dziobów w puchu jednocześnie zdecydowanie zwiększając możliwości łatwego sterowania deskami.

Graphene to jeden z najmocniejszych i najlżejszych materiałów jaki do tej pory powstał. Head umieścił go w dziobie i piętkach nart Kore. W rezultacie te newralgiczne elementy są teraz lżejsze i bardziej elastyczne.

Absolutna kontrola

Head w celu poprawy kontroli zdecydował się na zastosowanie absorbującego wstrząsy Koroyd. Skomplikowane rozwiązanie technologiczne dostarcza narciarzowi precyzję i kontrolę w zasadzie w każdych warunkach terenowych i atmosferycznych. Jednocześnie narta odznacza się doskonałą sztywnością poprzeczną oraz niezmierzoną stabilnością.

Korody to materiał przypominający swoją strukturą plaster miodu. Jest umieszczony w samym rdzeniu narty. Lekki i niebywale giętki. To właśnie za sprawą tego materiału charakterystyka tych parametrów w nowych nartach Kore jest tak wyjątkowa.

Narty Head Kore 87 2021

Narty Head Kore 2021
Kore 87 2021

Kore 87 to jedne z najlepszych desek freeride’owych. Można ją scharakteryzować jako deską, która jest na pograniczu allmountain i freeride. Znakomicie sprawdzi się podczas jazdy poza trasą, czy na rozjeżdżonych stokach. To także dobry wybór na pierwsze narty do jazdy w puchu, na których z takim samym powodzeniem można jeździć na trasie. Jest zatem niezwykle uniwersalna.

Narty Head Kore 87 2021
Kore 87 21

Na pokładzie konstrukcja Graphene KOROYD stworzona w technologii Topless. To unikalny splot warstw włókna węglowego w połączeniu z Graphene, lekkim rdzeniem drewnianym Karuba i materiałem w kształcie przekroju plastra miodu Koroyd. Warunkuje to o tym, iż narty KORE są najlżejszymi w swojej kategorii.

Konstrukcja Graphene-Koryd Superlite Sandwich Cap. Stworzona przy zastosowaniu jednego z najbardziej zaawansowanych technologicznie materiałów. Konstrukcja Superlite Sandwich wykorzystuje Graphene, Koroyd i Carbon. W rezultacie dostarcza najlżejsze na świecie narty, bez straty na osiągach. Rockert to Tip-Tail Rocker.

Narty Head Kore 87 2021
Kore 87

Doskonałe właściwości trakcyjne nart Head Kore 87 + wiązania Attack 13 GW 2021 zwieńcza ślizg UHM C. Zbudowany z tego samego materiału co w nartach zawodniczych. Jego unikalna struktura nadaje nartą uniwersalności. Jest bardzo wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne i sprzyja rekreacyjnej jeździe o dużych osiągach.

Stanowią wręcz znakomitą symbiozę niespotykanej lekkości i doskonałych osiągów. Wyposażone w technologię Graphene, o charakterystyce all mountain zaprojektowane przede wszystkim do jazdy w świeżym puchu.

Narty HEAD Kore 99 2021

Narty HEAD Kore 99 2021
Kore 99

Kore 99 powstały specjalnie dla wszystkich fanatyków freeride. To wręcz idealne narty do odkrywania tego jak wielką przyjemność mogą dawać swobodne jazdy poza trasą w świeżym puchu. Warto jednak podkreślić, że równie doskonale sprawdzą się na przygotowanych trasach. To dość szerokie deski. Stworzone z najwyższej jakości materiałów. Wykazują się również dużą elastycznością, która czyni jazdę zdecydowanie bardziej komfortową. Na pewno przypadną do gustu jeżeli lubisz zboczyć z trasy, czy zostać tam na dłużej.

Narty HEAD Kore 99 2021
Head Kore 99

Wyróżnia je niebywała lekkość, którą zapewnia innowacyjna konstrukcja. Podobnie jak w modelu Kore 87 serce tych desek stanowi konstrukcja GKC Superlight Sandwich Cap w symbiozie z Graphene i Koryd. W dziobie i piętce desek odnajdziemy właśnie ultranowoczesny Graphene. Wyraźnie redukuje on masę tych kluczowych do jazdy w puchu elementów desek. W rezultacie są one odczuwalnie lżejsze, co przekłada się na wręcz doskonałą jazdę w takich warunkach za sprawą unoszenia się ich w świeżym śniegu.

Narty HEAD Kore 99 2021
Narty Head Kore 99 2021

Należy też zauważyć, że zastosowany drewniany rdzeń Karuba stanowi idealny bilans pomiędzy odpowiednią gęstością, a wagą. Otrzymaną składową tego wszystkiego są niezwykle lekkie narty, które poradzą sobie na trasie jak i poza nią. Ponadto “odchudza” je jeszcze technologia Topless, czyli brak standardowej warstwy zewnętrznej. Profil to ceniony i znany Tip-Tall Rocker. Ślizg UHM C wspiera gładkie zjazdy.

Narty Head Kore 99 + Attack 13 GW 2021 w odróżnieniu do modelu Kore 99 spiszą się lepiej na trasach. Nieznacznie gorzej poradzą sobie poza wyznaczonymi szlakami. Ponadto są nieco dłuższe, charakteryzują się większym taliowaniem i większymi promieniami skrętu.

Narty HEAD Kore 93 2021

 Narty HEAD Kore 93 2021
Kore 93

Kore 93 21 sprawdzą się doskonale do jazdy poza trasą i na rozjeżdżonych stokach z licznymi muldami. Wszelkie nierówności na trasie przestaną w końcu Tobie doskwierać. Nie będziesz ich już w końcu odczuwać. Odkryjesz też z nimi wiele fantastycznych, niedostępnych dla większości miejscówek. To naprawdę przyjemne móc zjechać przez świeży opad zboczem usianym sosnowym lasem.

 Narty HEAD Kore 93 2021
Head Kore 93 2021

Stworzone po to by każdy zjazd był dla Ciebie radością. Niska masa nie męczy nóg. Podobnie jak w pozostałych przedstawionych już wcześniej modelach Kore bazę nart stanowi konstrukcja GKC Superlight Sandwich Cap w połączeniu z Graphene i Koryd. Lekkość, elastyczność i wszelkie pożądane właściwości nart freeridowych wnosi ultralekki drewniany rdzeń Karuba. Dzioby i piętki podniesione, co w rezultacie sprawia, że unoszą się w puchu. Wzmacnia je Graphene. W wyniku tego nie tracą na lekkości, a zyskują na wytrzymałości. Brak standardowej warstwy zewnętrznej, czyli rozwiązanie Tip-Tall przyczynia się do redukcji wagi nart. Ślizg UHM C jest trwały i pomaga w sprawnej jeździe na lepkim śniegu. Profil Tip-Tall Rocker.

 Narty HEAD Kore 93 2021
Narty Head Kore 93 2021

Narty HEAD Kore 93 + wiązania Attack 11 GW 2021 są lekkie, precyzyjne i posłużą do dobrej zabawy. przemyślana budowa zaowocowała powstaniem niezwykle lekkimi deskami. Zastosowanie Graphenu i Koryd można śmiało rzec, że pomogło stworzyć jedne z najlżejszych nart na rynku. Szybkie i stabilne na twardym śniegu, ale posiadają jednocześnie mnóstwo popu do radosnej jazdy. Zawdzięczają to m.in. swojej niezwykle lekkiej wadze. Kore 93 to wszechstronny wybór na wiele zimowych przygór.

Narty Head Kore 2021 – do kupienia już od września na Snowsport.pl!

narty freeride HEAD kore

Sprawdź również naszą ofertę akcesoriów narciarskich dostępnych w naszym internetowym sklepie. Zapraszamy także do przeczytania naszego poprzedniego wpisu jeżeli interesują Ciebie również inne produkty Head “Narty HEAD V-Shape 2021 – Jeździj Jak Zapragniesz!

0