SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5804
post-template-default,single,single-post,postid-5804,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Gogle Arctica 2019 – nowości w ofercie

arctica 2019

Gogle Arctica 2019 – nowości w ofercie

Marka Arctica już od wielu lat cieszy się dużym uznaniem wśród narciarzy i snowboardzistów. Fundamentem jej sukcesu stały się znakomite kolekcje gogli narciarskich, które pozytywnie wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów. Oczywiście polska firma przygotowała również zupełnie nowy asortyment na sezon 2018/2019. Czy jest on równie udany w porównaniu do dotychczasowych serii? Które gogle Arctica 2019 mogą zostać uznane za flagowe modele najnowszej kolekcji?

Co warto wiedzieć o goglach marki Arctica?

Zapewne niewiele osób kojarzy polską firmę Faron. Tymczasem to właśnie w jej siedzibie narodziła się idea stworzenia marki Arctica. Produkcja tych unikalnych okularów przeciwsłonecznych oraz gogli zimowych okazała się ogromnym sukcesem polskiego przedsiębiorstwa.

Gogle Arctica 2019 mają kilka bardzo istotnych zalet. Przede wszystkim całą nową kolekcję cechuje naprawdę duże zróżnicowanie. Zaprezentowany asortyment obejmuje bowiem zarówno modele dla dzieci, jak i gogle przeznaczone dla dorosłych narciarzy i snowboardzistów. Ponadto poszczególne produkty różnią się pod względem zaawansowania technologicznego. Wybór danego modelu zależy więc w głównej mierze od preferencji samego użytkownika.

Nowe gogle Arctica 2019 – krótki przegląd wybranych modeli

Gogle Arctica G-1004C 2019

Model oznaczony symbolem G-1004C doskonale sprawdzi się jako sprzęt dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem. W przypadku najmłodszych narciarzy i snowboardzistów bardzo ważne jest zapewnienie im możliwie największego komfortu podczas nauki. Z tego samego założenia wyszedł także producent, ponieważ w modelu G-1004C zastosowano trójwarstwową piankę o właściwościach hipoalergicznych. Dzięki temu rodzice mogą być pewni, że nowe gogle będą dla dziecka komfortowe i nie spowodują uczulenia. Cena tego modelu wynosi około 120 złotych.

gogle arctica 2019 – G-1004C

Gogle Arctica G-105D 2019

Niemal wszystkie gogle Arctica 2019 wyróżniają się za sprawą specyficznego designu, gdyż bezramkowa konstrukcja dodaje im nietuzinkowego charakteru. Model G-105D jest idealnym wyborem dla ludzi, którzy szukają dobrych gogli w przystępnej cenie. Jakie technologie zawiera opisywany sprzęt? Głównym atutem tego modelu jest system Quick&Easy Magnetic. Umożliwia on szybką wymianę szkieł, a co za tym idzie – dostosowanie gogli do warunków panujących na stoku. Co więcej, użyta warstwa antifog sprawia, że szyba wewnętrzna nie paruje podczas jazdy. Gogle Arctica G-105D można zakupić już za około 170 złotych.

gogle Arctica 2019 – G-105D

Gogle Arctica G-101FP Polaryzacja Fotochrom 2019

Czas na propozycję kierowaną do osób mających zdecydowanie większe wymagania. Model G-101FP to jedne z najbardziej rozbudowanych gogli w całej kolekcji sygnowanej logiem Arctica 2019. Ich znakiem rozpoznawczym jest soczewka zawierająca polaryzację oraz fotochrom. Dzięki niej gogle zapewniają znakomitą ochronę przed średnim, intensywnym i bardzo intensywnym słońcem. Oczywiście model ten zawiera wszystkie udogodnienia pojawiające się także w innych produktach z prezentowanej kolekcji. Natomiast trzeba mieć na uwadze fakt, że cena takich gogli jest nieco wyższa i wynosi nieco ponad 300 złotych.

Gogle Arctica 2019 – G-101FP

No Comments

Post a Comment