SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

7715
post-template-default,single,single-post,postid-7715,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Gogle Arctica 2020 – świetna ochrona przed słońcem

gogle arctica 2020

Gogle Arctica 2020 – świetna ochrona przed słońcem

Ostatnie tygodnie sezonu zimowego z reguły upływają pod znakiem nieco wyższych temperatur i większej ilości słońca. Dlatego w tym okresie szczególnie ważne będzie zabezpieczenie oczu przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Pasjonaci sportów zimowych powinni więc zapoznać się z asortymentem polskiej firmy Arctica, która zajmuje się produkcją okularów przeciwsłonecznych oraz gogli sportowych. Co więcej, najnowsze gogle Arctica 2020 już jakiś czas temu trafiły do naszej oferty. W tym artykule opiszemy ich najważniejsze zalety, a także ocenimy poziom skuteczności pod względem ochrony wzroku!

Juniorskie gogle Arctica 2020 G-1004D

Gogle są dość uniwersalnym sprzętem, jednak ich standardowy rozmiar może okazać się zbyt duży dla najmłodszych sportowców. Z tego względu firma Arctica przygotowała również kilka modeli przeznaczonych dla dzieci i młodzieży. Jednym z nich są juniorskie gogle Arctica 2020 G-1004D. Ich dużą zaletą jest silny filtr w soczewkach o kategorii S3. Oznacza to, że przepuszcza on jedynie 8-18% światła, co pozwala na bezpieczną jazdę nawet przy silnym słońcu. Dodatkowo gogle posiadają system podwójnych szkieł, który zapewnia doskonałą widoczność podczas jazdy.

gogle arctica 2020 G-1004D

Ponadto cena opisywanych gogli jest bardzo atrakcyjna, ponieważ wynosi obecnie 139 złotych.

 

Gogle Arctica 2020 G-113B

Pozostałe dwa modele w naszym zestawieniu są już przeznaczone dla osób dorosłych. Gogle Arctica 2020 G-113B mają nieco słabszy filtr o kategorii S2 (przepuszczalność rzędu 18-43%). Dlatego dobrze sprawdzą się one przy średnim nasłonecznieniu. Jeżeli chodzi o budowę gogli, tutaj również producent postawił na podwójne szkła. Co więcej, model G-113BV został wyposażony w specjalną technologię Anti-Fog. Jej obecność zapobiega powstawaniu pary na wewnętrznej stronie szkieł. Dzięki temu narciarz zachowuje pełną widoczność nawet przy jeździe w skrajnie niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Ponadto we wnętrzu gogli znajduje się trójwarstwowa gąbka hipoalergiczna. To z kolei sprawia, że z tego sprzętu mogą korzystać również osoby mające skłonność do alergii oraz różnych podrażnień skórnych.

Gogle Arctica 2020 G-113B

Aktualnie gogle Arctica 2020 G-113B kosztują 239 złotych.

 

Gogle Arctica 2020 G-109B

Narciarze oraz snowboardziści dość często muszą radzić sobie z niesprzyjającą pogodą. W takich warunkach warto postawić na gogle Arctica 2020 G-109B. Model ten posiada zdecydowanie najsłabszy filtr o kategorii S1 (przepuszczalność wynosi 43-80%). Z takich gogli należy więc korzystać jedynie przy słabym nasłonecznieniu i pochmurnej pogodzie.

gogle arctica 2020

Dodatkowym udogodnieniem w przypadku tych gogli jest system szybkiej wymiany szkieł. Umożliwia on błyskawiczną wymianę soczewki w przypadku nagłej zmiany warunków atmosferycznych. Jest więc to bardzo przydatna funkcja, która pozwoli narciarzowi na szybkie dostosowanie się do panującej pogody. Oczywiście zakupu dodatkowych szkieł należy dokonać osobno, gdyż nie znajdują się one w zestawie.

Gogle Arctica 2020 G-109B

Jeśli chodzi o cenę opisywanego modelu, gogle Arctica 2020 G-109B można kupić za cenę 219 złotych.

No Comments

Post a Comment