SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

10664
post-template-default,single,single-post,postid-10664,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Gogle narciarskie Rossignol 2021 – by widzieć więcej!

Gogle narciarskie Rossignol 2021 – by widzieć więcej

Gogle narciarskie Rossignol 2021 – by widzieć więcej!

5/5 - (1 ocena)

Gogle narciarskie Rossignol 2021 to niezbędny element naszego stokowego wyposażenia, który pozwali zobaczyć więcej, lepiej i zawsze na czas dostrzec ewentualne zagrożenia dla naszego bezpieczeństwa. Takowe właściwość gogli narciarskich to rezultat przede wszystkim ich budowy w skład, której wchodzi duża szyba, praktycznie niewidoczne ramki i zastosowanie najlepszych jakościowo materiałów.

Francuski producent Rossignol wziął do siebie przytoczone powyżej cechami i dopracował swoje gogle do absolutnej doskonałości. Zdecydował się ponadto na zastosowanie soczewek niezwykle zaawansowanych technologicznie. W rezultacie z tymi goglami na stoku można zawsze w porę zauważyć potencjalne przeszkody, czy też innych narciarzy, którzy mogą wjechać niespodziewanie w nasz tor jazdy i doprowadzić do newralgicznej sytuacji. Na sezon 20/21 przygotowano niezwykle szeroką paletę produktów dostępną w wielu wariantach kolorystycznych i przyciemnienia szyby. W wyniku tego zawsze dobierzemy najlepszy dla nas jak i warunków oświetleniowych produkt. Te gogle to również idealna protekcja naszych oczu przed niepożądanym dla naszego zdrowia promieniowaniem UV. Jakie więc gogle wybrać na sezon 2021 by być rzeczywiście usatysfakcjonowanym z zakupów?

Gogle narciarskie Rossignol ACE Hero Black Red 2021

Gogle Rossignol ACE Hero Black Red 2021
Rossignol ACE Hero Black Red 2021

Czy jesteś bohaterem stoku? Pokonujesz zawsze każdy metr z zawrotną prędkością? Jeśli tak to wybierz właśnie ten model gogli na bieżący sezon. Dynamicznie jeżdżący narciarze docenią to jak z tymi goglami nawet przy zawrotnych prędkościach, wizja tego co roztacza się przed nimi będzie niezwykle klarowna.

Jeżdżąc szybko, zwłaszcza na zatłoczonym stoku musimy na czas dostrzec wszelkie przeszkody i innych narciarzy, którzy potencjalnie mogli by doprowadzić do newralgicznej sytuacji. Dla lubiących taki styl jazdy narciarzy gogle powinny dostarczać szerokie pole widzenia, a ich szyby nie powinny nigdy zaparowywać. Te właściwości charakteryzują ten model gogli narciarskich.

Jeżeli założysz gogle narciarskie Rossignol ACE Hero Black Red 2021, możesz być pewnie, że nigdy nie zjedziesz z obranego toru trasy. Wyróżnia ja naprawdę ogromne pole widzenia. Sferyczna szyna gogli jest zgodna z anatomią ludzkiej siatkówki pod względem jej kulistego kształtu. W wyniku tego dostarcza wybitną ostrość i przytoczone już wcześniej szerokie spektrum widzenia. Nie musisz również obawiać się, że szyba kiedykolwiek zaparuje. Za optymalną cyrkulację powietrza odpowiada zainstalowana w ramce Technologia Air Evac. To właśnie za jej sprawą ciepłe i wilgotne powietrze ulatuje przy pomocy specjalnych kanałów wentylacyjnych na zewnątrz. W rezultacie na ma szans, by szybę pokryło utrudniające dobre widzenie zaparowanie.

Gogle narciarskie Rossignol Ace AMP Red 2021

Gogle narciarskie Rossignol Ace AMP Red 2021
Rossignol Ace AMP Red 2021

Każdy kto choć raz doświadczył zimowego, górskiego krajobrazu doskonale wie jak takie okoliczności są piękne. Zbocza przykryte śniegiem urzekają swoją majestatycznością. By móc w pełni odbierać te niezwykle bodźce wzrokowe warto spoglądać na nie przez wizjer dobrych gogli narciarskich. Nie tylko zobaczymy w nich więcej, ale również i szybciej, a to jest niezwykle istotne w trakcie uprawiania narciarstwa.

Rossignol Ace AMP Red 2021 pozwolą czerpać radość z niesamowicie dobrej widoczności, którą gwarantuje w każdych warunkach. Wyposażone w cylindryczną soczewkę, która zapewnia niezwykle szerokie pole widzenia. Szerokie kąt widzenia wspiera dodatkowo ramka o małej szerokości.

Pod szybką w tym modelu spokojnie założymy okulary korekcyjne. Szkiełka do poprawy ostrości wzroku nie powinny pod tymi goglami zaparowywać. W rezultacie niezależnie od warunków, energicznej jazdy, czy pauzy będziesz mógł cieszyć się najwyższym komfortem optycznym. Warto zaznaczyć, że to właśnie soczewka cylindryczna jest najczęściej stosowana przez zawodników. Uznaje się, że taki kształt soczewki niweluje zaburzenia i odkształcenia widzianego zza szyby obrazu.

Gogle narciarskie Rossignol Spiral Miror W Black 2021

Gogle narciarskie Rossignol Spiral Miror W Black 2021
Rossignol Spiral Miror W Black 2021

Swoje spektrum możliwości Gogle narciarskie Rossignol Spiral Miror W Black z sezonu 2020/2021 pokażą w surowych, górskich warunkach. Podwójna, cylindryczna szyba gwarantuje niezwykle szerokie pole widzenia. Zniknie również definitywnie uciążliwe parowanie szyby, które przyczynia się do pogorszenia wizji, a tym samym naszego bezpieczeństwa na stoku. Nie dostrzeżemy wówczas z zaparowaną szybą gogli narciarskich potencjalnych zagrożeń na trasie.

Model Over The Glass, że jest to również produkt dla osób, które na co dzień noszą okulary korekcyjne i nie mogą w trakcie jazdy się z nimi rozstać. Technologia Fog Control przyczynia się jeszcze bardziej do redukcji i ostatecznego wyeliminowania parującej szyby.

Cylindryczna szyba bez problemów sprosta różnym warunkom oświetleniowym. Ramka tych gogli jest natomiast wyłożona miękką pianką, która gwarantuje nie tylko komfort, ale również optymalne przyleganie do każdego kształtu twarzy.

Myśląc o nowych goglach narciarskich, warto również przejrzeć nowe kaski narciarskie.

Gogle narciarskie Rossignol znajdziesz na SnowSport.pl!

Gogle narciarskie Rossignol 2021 – by widzieć więcej

W naszym zimowym sklepie znajdziesz również wiele innych elementów sprzętu narciarskiego . Zachęcamy także do lektury naszego poprzedniego artykułu Kask Narciarski Julbo 2021 – Wybieramy Ten Najlepszy!

No Comments

Post a Comment