SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

13101
post-template-default,single,single-post,postid-13101,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Gogle narciarskie Smith 2022 – czy są najlepsze?

Gogle narciarskie Smith 2022 - czy są najlepsze

Gogle narciarskie Smith 2022 – czy są najlepsze?

Gogle narciarskie Smith 2022 to kwintesencja tego co najlepsze jeśli chodzi o optykę niezbędną na stoku. Zapewniają niezwykle klarowną jakość obrazu. Panoramiczna soczewka pomoże zawsze wszystko dostrzec na czas. Będziemy w rezultacie bardziej bezpieczni. Dobre gogle narciarskie to również skuteczna ochrona naszych oczu i to nie tylko pod względem mechanicznym. Po jaki zatem model sięgnąć na sezon zimowy 21/22?

Gogle narciarskie Smith I/O MAG Black ChromaPop Photochromic Rose Flash 2022

Gogle narciarskie Smith I/O MAG Black ChromaPop Photochromic Rose Flash

Ten model gogli narciarskich został stworzony specjalnie z myślą o funkcjonalności i perfekcyjnym dopasowaniu. Szyba zamocowana na magnesach i na dwóch specjalnych mechanizmach blokujących pozwala na błyskawiczną wymianę szyb.

Zaopatrzone również w system AirEvac. Gwarantuje on wzorowąwentylację. W rezultacie zapobiega zaparowaniu szyby. Szyba jest tutaj ultra szeroka i gwarantuje niezwykle szerokie pole widzenia. Wydajność w tej kwestii podnosi jeszcze specjalna powłoka 5X™ anti-fog, która zapewnia niebywałą klarowność obrazu i niezapewniane wrażenia z jazdy po stoku.

Dwie szyby dołączone do zestawu pozwolą na odczuwanie radości z obecności na stoku i to niezależnie od warunków pogodowych.

W zestawie znajdziemy: Storm Yellow Flash S1 – szyba na złe warunki atmosferyczne oraz do jazdy przy sztucznym oświetleniu. Dołączono również dodatkową soczewkę Photochromic Rose Flash S1/S2 – szyba fotochromatyczna na średnie i trudne warunki (śnieg, mgła).

Gogle narciarskie Smith VICE White Vapor ChromaPop Photochromic Red Mirror 2022

Gogle narciarskie Smith VICE White Vapor ChromaPop Photochromic Red Mirror 2022

Te nowoczesne gogle narciarskie stanowią zgrane połączenie aktualnego designu i świetnego zgrania z kaskami narciarskimi. Kupując ten sprzęt sięgasz po produkt wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Wyposażone w fotochromową soczewkę ChromaPop Photochromic Red Mirror. W rezultacie możesz liczyć na niezwykle klarowny obraz. Konstrukcja gogle jest półramkowa. Gwarantuje tym samym pełną integrację z kaskiem.

Soczewka jest tutaj wręcz ponadwymiarowa. Gwarantuje tym samym rozległe pole widzenia i to bez zaparowywania. Kategoria soczewki: S1-S2.

Gogle narciarskie Smith Squad XL Black ChromaPop Sun Green Mirror + Dodatkowa Soczewka 2022

Ten model gogli narciarskich, to największe cylindryczne gogle tej marki. Charakteryzują się przede wszystkim masywną, cylindryczną soczewką ChromaPop Everyday Mirror Green. Wykonana z formowanego materiału carbonic-x. W rezultacie jest niezwykle wytrzymała. Dla krystalicznie czystego widzenia posiada ponadto technologię zapobiegającą parowaniu Fog-X i innowację soczewek ChromaPop ™.

Minimalistyczna ramka jest dopasowana jednocześnie do nowego i jeszcze większego paska.

Soczewka ChromaPop Sun Green Mirror – idealna szyba przy pełnym słońcu, kategoria S3, przepuszczalność światła VLT = 9%. Dodatkowo soczewka ChromaPop Storm Rose Flash – szyba na zmienne i pochmurne warunki pogodowe, kategoria S1, przepuszczalność światła VLT = 50%.

Jeżeli chcesz dostrzec na stoku absolutnie wszystko, to sięgnij właśnie po te gogle narciarskie.

Gogle narciarskie znajdziesz na SnowSport.pl!

na narty

Te znakomite gogle narciarskie znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj również nasz tekst –  Kask Narciarski POC – Jaki Wybrać?

No Comments

Post a Comment