SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

12362
post-template-default,single,single-post,postid-12362,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Head Core Najlżejsze Narty Freeride 2022!

Head Core Najlżejsze Narty Freeride 2022

Head Core Najlżejsze Narty Freeride 2022!

Head Core Najlżejsze Narty Freeride to linia, która na sezon 21/22 przeszła metamorfozę. W rezultacie stworzono wytrzymałe, a jednocześnie lekkie jak piórko narty, która dają prawdziwe poczucie wolności. Projektanci z Head pozbyli się z ich konstrukcji wszystkiego co niepotrzebne. Zostawiono wyłącznie kluczowe elementy. Teraz bez zbędnych gramów pod butem możesz w pełni skupić się na jednym, czyli na niesamowitej jeździe.

Zupełnie nowe rozwiązania

Freski
Head Core Najlżejsze Narty Freeride 2022

Narty freeride Core w sezonie 21/22 to najbardziej zaawansowane z dotychczasowych nart do jazdy poza trasą jaką wyprodukował do tej pory Head. Patrząc na deski z tej serii, a także zgłębiając się w ich parametry techniczne zauważymy sprawne podłączanie atrakcyjnego designu, niesamowicie niskiej wagi i dynamicznej mocy. Stworzone do czerpania radość z jazdy w świeżym puchu jak i w jeździe po trasie, a zwłaszcza tej już rozjeżdżonej z licznymi muldami. Z nowymi nartami Head doświadczysz przede wszystkim frajdy jaką można odczuwać z szusowania z nartami po dziewiczych, spowitych mrozem i bielą górskich rejonach dostępnych jedynie dla nielicznych.

Kluczowe elementy konstrukcyjne w nartach freeride Head Core

Head Core Najlżejsze Narty Freeride
Head Core Najlżejsze Narty Freeride

Lekkość

Gwarantuje ją rewolucyjna konstrukcja. Niepodrabialna warstwa zewnętrzna biegnąca na całej długości nart dała rezultat najlżejszych nart w tej kategorii.

Unoszenie w puchu

Zastosowanie Graphene na dziobie i piętce narty pozwoliło na redukcję i optymalne rozłożenie masy narty. Teraz bardziej cienki profil poprawia unoszenie w puchu i poprawia sterowanie narty.

Kontrola

Dodatkowa warstwa Carbon gwarantuje narciarzowi genialną kontrolę w każdym terenie. Zapewnia również dużą sztywność poprzeczną i doskonałą stabilność.

Narty Freeride HEAD Kore 87 2022

Head Kore 87 to wzorowa symbioza narciarstwa trasowego i freeride’u. Ten model bez wątpienia oznacza wysokie osiągi w lekkim wydaniu. Niezmiernie lekka konstrukcja nie oznacza tutaj jednocześnie miękkiego flexu. Redukcja wagi skutkuje przede wszystkim jeszcze większą wydajnością. Równomierne rozłożenie ciężaru narty jest możliwe za sprawą niezwykle nowoczesnemu materiałowi Graphene na dziobach i piętkach.

Ultralekkie, a jednocześnie dość sztywne drewno Karuba zastosowane w budowie rdzenia. Połączono je ze ściankami bocznymi przy pomocy warstwy trójosiowego włókna węglowego. W wyniku takiego zabiegu podniesiono reaktywność nart. Budowa Sandwich ze ściankami bocznymi, system tłumienia drgań w centralnej części desek oraz powłoka zewnętrzna o nowym profilu to kluczowe nowe rozwiązania technologiczne zastosowane w modelu KORE 87. W rezultacie takiego podejścia do konstrukcji to idealne narty zarówno do energicznej, jak i nastawionej na rekreację jazdy w absolutnie każdych warunkach.

Narty HEAD Kore 87 2022
Narty HEAD Kore 87 2022

Narty Freeride HEAD Kore 93 2022

Deski freeride KORE 93 to prawdziwe specjalistki od all mountain. Wspaniale sprawdzą się w czasie wycinania carvingowych łuków na świeżo wyratrakowanej trasie. Dadzą również bez problemów radę w trudnych warunkach śniegowych. Nowa konstrukcja opierająca się na połączeniu materiału Graphene, drewna Karuba i włókna węglowego jeszcze bardziej podnosi wytrzymałość nart i jej osiągi. Jednocześnie przy tym nie zwiększając wagi sprzętu. W rezultacie teraz to jeszcze bardziej reaktywne i elastyczne narty freeride’owe.

Sztywność skrętną podnosi karbonowa warstwa Topless Tech rozmieszczona w kluczowych miejscach. Powłoka zewnętrzna o nowym profilu zwiększa wytrzymałość nart na przeciążenia. Budowa Sandwich ze ściankami bocznymi oraz rocker na dziobach i piętkach zapewniają wydajność nart KORE 93 na twardym stoku, w puchu, a także wszystkich innych warunkach.

Narty Freeride HEAD Kore 93 2022
Narty Freeride HEAD Kore 93 2022

Narty Freeride HEAD Kore 99 2022

Supermoc nart KORE 99 oznacza multitasking we wszystkich miejscach gór. Ich specjalna budowa redukuje wagę bez ograniczenia wydajności. Tworzy w wyniku tego reaktywne i skrętne narty freeride’owe. Wyposażono je w rdzeń oparty na materiałach o korzystnym stosunku wytrzymałości do wagi. To min. Graphene, Karuba i odpowiedniej grubości warstwach włókna węglowego.

Powłoka zewnętrzna HEAD o nowym profilu, konstrukcji Sandwich wyposażonej w ścianki boczne i rockerowi na dziobach oraz piętkach. W wyniku tego narty KORE 99 dostarczają połączenie stabilności, zwinności i mocy.

Narty Freeride HEAD Kore 99 2022
Narty Freeride HEAD Kore 99 2022

Head Core Najlżejsze Narty Freeride dostępne na SnowSport.pl!

Te niesamowicie lekkie, a jednocześnie tak wytrzymałe i wszechstronne narty do freeride są już w naszym zimowym sklepie. Przeczytaj również naszą recenzję nart do zadań specjalnych –  Narty Atomic VANTAGE 82 TI 2022

No Comments

Post a Comment