SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5743
post-template-default,single,single-post,postid-5743,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Head Supershape Magnum – narta ze slalomowym zacięciem

head supershape magnum

Head Supershape Magnum – narta ze slalomowym zacięciem

Supershape Magnum – ŁAPCIE OKAZJĘ!

Mamy dla Was w ofercie dwa modele nart slalomowych Head Supershape Magnum. Jeden z nich został przeceniony o 35%, a drugi otrzymacie w cenie promocyjnej – 43% ! Jeśli uwielbiacie śmigać na stokach i cieszyć się z komfortu jazdy, nie wahajcie się i wybierzcie dla siebie ten odpowiedni.

Narty HEAD Supershape i.Magnum + wiązania PRD 12 GW 2019

narty headModel ten pozwala na dynamiczne wykonywanie skrętów, a zastosowana w nim technologia zapewnia wysoką jakość sprzętu. Warto wspomnieć o tym, że narty HEAD Supershape i.Magnum poleca nawet Anna Buczek, członkini Reprezentacji Polski Instruktorów, a także wielokrotna mistrzyni Polski w narciarstwie alpejskim. Sportsmenka twierdzi, że Supershape Magnum “to bezkompromisowe połączenie uniwersalności, precyzji i wysokich parametrów narty”.

Co jednak sprawia, że model ten tak dobrze się sprawdza?

Po pierwsze, umożliwia to system KERS, dzięki któremu możecie wykonywać szybkie oraz płynne skręty. Idealną kontrolę i precyzyjną inicjację zakrętu zapewnia z kolei Graphene – technologia nagrodzona Noblem w 2010 roku. Na sprężystość narty, a także jej sztywność wpływają włókna Intellifibers. To jednak tylko kilka z wielu technologii, w które wyposażony został model.

Nie należy również zapominać o tym, jak ważne są wiązania. PRD 12 znacznie zwiększają Wasze bezpieczeństwo. Przyczyniają się do tego:

  • diagonalny tył, który daje dodatkową możliwość wpięcia wiązania także w tylnej części nart oraz
  • technologia RX Toe with TRP System gwarantująca stabilność i mniejszą męczliwość podczas wykonywania skrętów.

Narty HEAD Supershape Magnum + wiązania PR 11

narty headTen model nart wydaje się wprost wymarzony dla zaawansowanych narciarzy! Dzięki nim z łatwością będziecie mogli wykonywać dynamiczne zakręty, co zapewni Wam technologia ERA 3.0 S. Z kolei technologia Speed Rocker zagwarantuje doskonałą kontrolę podczas jazdy, a także łatwą inicjację skrętu. System KERS (działający jak turbosprężarka) zapewni Wam bardzo dobre przyspieszenie. Energia jest odpowiednio przenoszona z buta na krawędź narty.

Wiązania PR 11 to prawdziwy synonim bezpieczeństwa i komfortu. Łatwość w użyciu zwiększa możliwość beznarzędziowej regulacji. Na poczucie wysokiego bezpieczeństwa wpływają przede wszystkim:

  • Full Diagonal zabezpieczający przed upadkami oraz odchyleniem do tyłu,
  • adapter AFS – Anti Friction Slider redukujący tarcia czy też
  • przód SX z systemem TRP gwarantujący wytrzymałość i stabilność.

Więcej na temat tego modelu znajdziecie pod linkiem:

Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą zestawu : nart HEAD Supershape i.Magnum, wiązań PRD 12 GW oraz butów HEAD Vector RS 120 White Black 2019. Możecie go otrzymać już za 3578 zł z wysyłką gratis (oferta promocyjna 23%).

Jeśli jeszcze nie macie bielizny termoaktywnej (idealnej do noszenia podczas jazdy na nartach), polecamy Wam X-Bionic, o której piszemy w jednym z artykułów: https://snowsport.pl/blog/bielizna-x-bionic-wybor-mistrzow/.

No Comments

Post a Comment