SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

16376
post-template-default,single,single-post,postid-16376,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Jaki bukmacher ma najlepszą ofertę na sporty zimowe?

Jaki bukmacher ma najlepszą ofertę na sporty zimowe

Jaki bukmacher ma najlepszą ofertę na sporty zimowe?

Oceń ten artykuł.

Jaki bukmacher ma najlepszą ofertę na sporty zimowe? W chwili obecnej trudno wyobrazić sobie operatora zakładów wzajemnych bez selekcji poświęconych sportom zimowym. Który bukmacher pochwalić się może najszerszą ofertą m.in. na skoki narciarskie, curling czy biegi narciarskie?

Dla wielu osób zakłady wzajemne kojarzą się przede wszystkim z piłką nożną, tenisem ziemnym i ewentualnie koszykówką. Rzeczywistość wygląda jednak inaczej i typerzy coraz częściej na swoich kuponach umieszczają typy dotyczące praktycznie każdego rodzaju rywalizacji sportowej. Oczywiście wśród nich regularnie pojawiają się również zakłady na sporty zimowe, a więc m.in. na biathlon, curling, narciarstwo alpejskie czy hokej na lodzie. Gdzie zatem najlepiej obstawiać tego rodzaju zawody i który licencjonowany podmiot bukmacherski oferuje w tym zakresie najwięcej promocji?

U którego buka jest najszersza oferta promocji na sporty zimowe?

Jaki bukmacher ma najlepszą ofertę na sporty zimowe?
Jaki bukmacher ma najlepszą ofertę na sporty zimowe?

Naszym zdaniem najwięcej możliwość pod względem obstawiania sportów zimowych zapewnia swoim graczom bukmacher Fortuna (https://www.legalsport.pl/promocje-bukmacherskie/). Dzięki temu gracze tego cieszącego się dobrymi opiniami buka betować mogą przede wszystkim hokej na lodzie oraz skoki narciarskie. Dodatkowo swoich sił spróbować mogą w typowaniu wyników w biathlonie, biegach narciarskich oraz curlingu. Ofertą sponsora Legii Warszawa zawiedzeni nie będą również fani łyżwiarstwa szybkiego czy slalomu giganta. Gdyby komuś było mało, to zawsze swoje pieniądze przeznaczyć może na rozstrzygnięcia w biegach narciarskich oraz snowboardzie.

Wspomnieć trzeba, że oferta tego cieszyńskiego buka z tygodnia na tydzień wygląda coraz lepiej. Tyczy się to także sportów zimowych, więc wiele wskazuje na to, że już niedługo miłośnicy rywalizacji na śniegu czy lodzie będą mieli możliwość obstawiania selekcji wzajemnych poświęconych innym sportom, w tym np. kombinacji norweskiej czy saneczkarstwu.

Jakie zakłady typować można na sporty zimowe?

Oferta Fortuny na sporty zimowe jest na tyle rozbudowana, że każdą dyscyplinę typować można na wiele różnych sposobów. Oczywiście największe pole manewru zapewnia Wam hokej na lodzie, który cieszy się po prostu największą popularnością. I tak na swoich kuponach SOLO i AKO umieszczać możecie m.in. zakłady na liczbę trafień, na pierwszego czy ostatniego gola, na dokładny wynik czy na ewentualność zachowania czystego konta przez daną drużynę. Z kolei propozycja na skoki narciarskie pozwoli Wam wskazać np. kto wygra dany konkurs, kto znajdzie się na podium oraz jak kto okaże się lepszy w zestawieniu dwóch zawodników.

W ofercie na sporty zimowe najstarszego bukmachera w Polsce trafić można także na zakłady długoterminowe, a nawet specjalne. Dobrym tego przykładem są chociażby selekcje na hokej na lodzie, dzięki którym możecie wskazać m.in. liczbę wybranych napastników czy obrońców w danej rundzie draftu.

Jakie kursy oferuje Fortuna na zakłady na sporty zimowe?

Jaki bukmacher ma najlepszą ofertę na sporty zimowe
Jaki bukmacher ma najlepszą ofertę na sporty zimowe?

Fortuna to zdecydowanie jeden z najlepszych bukmacherów na polskim rynku zakładów wzajemnych. Typerzy tego operatora zakładów wzajemnych chwalą nie tylko za samą ofertę, ale również za wysokie mnożniki bukmacherskie. Oczywiście tych wypatrywać możecie także w przypadku sportów zimowych. Co istotne, na ekstra doładowane współczynniki liczyć możecie praktycznie przy każdym rodzaju zakładów. Oznacza to, że z pewnością zawiedzeni nie będziecie kursami dopisywanymi do selekcji na zwycięstwo, typów head to head czy zakładów na sumy.

Jakie promocje ma Fortuna na sporty zimowe?

Według nas propozycja Fortuny na sporty zimowe góruje nad konkurencyjnymi ofertami z jeszcze jednego powodu. Mowa tutaj o całej gamie akcji promocyjnych, które z pewnością pomóc Wam mogą w typowaniu hokeja na lodzie, curlingu czy biegów narciarskich. Wśród nich wspomnieć należy przede wszystkim o grze bez podatku, która w Fortunie dostępna jest w określonych godzinach. Jak pewnie wiecie, betowanie za pełną stawkę zapewni Wam wygrane większe aż o 14%. Dodatkowo u sponsora Legii Warszawa liczyć możecie również na promocje umożliwiające zdobycie bonusów od depozytu czy zakładów bez ryzyka. Zapominać nie można także o bonusie powitalnym, który przy użyciu kodu afiliacyjnego LEGALSPORT zapewni Wam aż 630 zł na start. Takie środki z całą pewnością ułatwią Wam zawieranie zakładów wzajemnych na skoki narciarskie, łyżwiarstwo czy slalom gigant.

No Comments

Post a Comment