SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

13314
post-template-default,single,single-post,postid-13314,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Jakie buty snowboardowe Nidecker wybrać?

Jakie buty snowboardowe Nidecker wybrać

Jakie buty snowboardowe Nidecker wybrać?

Jakie buty snowboardowe Nidecker wybrać? Niewątpliwie to sprzęt, który posłuży nam co najmniej kilka sezonów. Dlatego warto wybrać takie buty snowboardowe, które zapewnią nam zawsze komfort na stoku i będą dopasowane do naszych umiejętności. Gwarantem spełnienia takich oczekiwań jest firma Nidecker. Prezentujemy kilka ciekawych propozycji od tego producenta. No to do lektury!

Buty snowboardowe Nidecker Ranger Boa Black

Buty snowboardowe Nidecker Ranger Boa Black 2022
Buty snowboardowe Nidecker Ranger Boa Black 2022

Jeżeli szukasz miękkich butów snowboardowych to zdecyduj się właśnie na ten model. Idealne do nauki i szybkiego robienia postępów. Zapięcie BOA® Closure System Powoduje, że buty są niezmiernie wygodne w zakładaniu, a także ich zdejmowaniu. Nauka jazdy na snowboardzie jest dzięki temu przyjemniejsza i mniej frustrująca.

Do tego asymetryczny kształt buta z N-Foam i panele J-Bars sprawiają, że but Wzorowo dopasowuje się do każdego kształtu stopy i poprawnie trzyma piętę. Technologia BFT FreeTrack wnosi do jazdy długotrwałą  na wysokim poziomie wytrzymałość buta. Te buty snowboardowe ponadto genialnie transmitują energię kierowaną bezpośrednio na deskę.

Buty snowboard Nidecker Tracer Boa Coffee Honey

Buty  snowboard  Nidecker Tracer Boa Coffee Honey
Jakie buty snowboardowe Nidecker wybrać?

Te buty snowboardowe Nidecker charakteryzują się użyciem najwyższej jakości materiałów i nowoczesnym designie. Za komfort jazdy i niwelację drgań odpowiada Podeszwa Vibram Contact B.F.T. Ona sprawia również to, że te buty są tak lekkie.

W tym modelu but wewnętrzny to Silver-Level Heat Moldable z asymetrycznie termoformowanym formowanym językiem 3D. W rezultacie obuwie zapewnia totalny komfort. Wyróżnia się ponadto genialnym dopasowaniem stopy i właściwym trzymaniem pięty w bucie. Zapewnia w rezultacie jeszcze lepsze przenoszenie energii na deskę niż dotychczas.

Asymetryczny system zapięcia BOA® z systemem szybkiego sznurowania Hybrid Heel-Lock pozwoli na niezwykle wygodne i bezproblemowe sznurowanie butów.

Buty Nidecker Lunar Women Tropical Black

Buty Nidecker Lunar Women Tropical Black
Jakie buty snowboardowe Nidecker wybrać?

Ten model to damskie buty snowboardowe. Z kobiecą anatomią stopy współpracuje asymetryczna budowa. W rezultacie udało się uniknąć sprawiających dyskomfort punktów nacisku. Szczególnie są one dokuczliwe podczas dłuższej jazdy. Za dodatkowe podbicie komfortu w tym obszarze odpowiada jeszcze formowalna wkładka Silver Level, która dopasowuje się do każdej stopy i utrzymuje piętę mocno zablokowaną za pomocą wewnętrznej uprzęży.

Swoje trzy grosze do wygody wnosi jeszcze technologia FlowFit™. W symbiozie z podeszwą Vibram z amortyzacją N-Gel i stworzoną specjalnie dla kobiet wkładką z polaru, decydując się na buty snowboardowe Lunar możesz być pewna, że to najbardziej mięciutkie dla Twoich stóp buty snowboardowe dostępne aktualnie na rynku.

Buty snowboardowe Nidecker, a także innych marek  znajdziesz na SnowSport.pl!

Jakie buty snowboardowe Nidecker wybrać
Jakie buty snowboardowe Nidecker wybrać

Sklep snowboardowy SnowSport.pl zapraza na zakupy tych butów snowboardowych. Przeczytaj również nasz tekst –  Jakie Buty Snowboardowe Dla Kobiet? Nidecker!

No Comments

Post a Comment