SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

13152
post-template-default,single,single-post,postid-13152,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Jakie narty biegowe będą dobre? Rossignol!

Jakie narty biegowe będą dobre? Rossignol!

Jakie narty biegowe będą dobre? Rossignol!

Jakie narty biegowe będą dobre? Rossignol! To oczywista odpowiedź na to pytanie, które zadają sobie przede wszystkim początkujący w tej dyscyplinie lub Ci, którzy chcą posiadać sprzęt z najwyżej półki. Francuzki producent przygotował tej zimy coś dla koneserów tej dyscypliny oraz dla tych, którzy wciąż muszą jeszcze dużo się nauczyć pod względem techniki biegowej. Każdy znajdzie coś dla siebie i będzie zadowolony 🙂 My prezentujemy kilka najbardziej udanych według nas pod względem konstrukcji modeli. Nie ma co się dziwić, że to właśnie te biegówki są rozchwytywane przez klientów tej zimy.

Narty biegowe Rossignol Delta Sport R-Skin 2022

Narty biegowe Rossignol Delta Sport R-Skin 2022
Jakie narty biegowe będą dobre? Rossignol!

To zaawansowane narty biegowe dobre dla tych, którzy już znają podstawowe techniki. Nadają się na praktycznie każdą ścieżkę. Gwarantują najlepszą stabilność, a także doskonałe odbicie. Warto zaznaczyć, że ich strefa odbicia jest wyposażona w fokę. Nie spotkamy tutaj łuski.

Odpowiednio przyczepne bez konieczności problematycznego szykowania nart przed wejściem na trasę biegową. Rozwiązanie te będzie zdecydowanie bardziej korzystne podczas jazdy po przede wszystkim płaskim terenie. W rezultacie dostarcza przyjemniejsza wrażenia z biegu.

Warto również wspomnieć, że biegówki z serii Delta to praktycznie najwyższe modele tego producenta. Uplasowane tuż przed wyczynową linią X-IUM. W wyniku tego są tak często wybierane przez tych bardziej zaawansowanych narciarzy biegowych. Idealne dla biegaczy, którzy nie mają czasu na żmudne smarowanie stref odbicia. Docenić również należy ich doskonałą budowę oraz szybkość. Nie musisz do nich używać smarów.

narty biegowe rossignol
Jakie narty biegowe będą dobre? Rossignol!

Ponadto zaopatrzone w płytę IFP. W rezultacie pozwalają na montaż przez nasunięcie wiązań Turnamic, które są kompatybilne z systemem wiązań NNN, Prolink i Turnamic.

Olbrzymim plusem tych nart jest opcja wymiany moheru, co w przypadku łuski, która się już zużyła nie jest możliwe. Postaw na sprawdzone narty biegowe.

Narty biegowe Rossignol Delta Sport R-Skin STIFF 2022

Narty biegowe Rossignol Delta Sport R-Skin STIFF 2022
Jakie narty biegowe będą dobre? Rossignol!

Model rewelacyjnych nart biegowych dedykowany przede wszystkim da tych biegaczy, którzy posiadają nico większą wagę. Długość nart 201 dla osób o wadze 70-90 kg. Narty absolutnie do jazdy wszędzie, choć najlepsze będą na te bardziej płaskie ścieżki.

Jest to model ocierający się wręcz o zawodniczą serię. Charakteryzują się genialną stabilnością, a także świetnym odbiciem. To biegówki, które nigdy nie zawiodą Ciebie na trasie. Gwarantują wydajny ślizg z dobrymi rezultatami.

Wnoszą pożądaną przyczepność i to nawet bez wcześniejszego żmudnego przecież przygotowania nart przed wyjściem na trasę biegową. Jest to genialna alternatywa dla tradycyjnej łuski. Ich wąski profil zapewnia lekkość konstrukcji. Przyjemną elastyczność odczujemy również na dziobie i stopce narty. Poza tych technologie takie jak Active Cap, Honeycomb (rdzeń o przekroju plastra miodu) i Extended Edge sprawia, że te dobre narty biegowe charakteryzują się doskonałą wydajnością.

Odpowiednio skonstruowana strefa odbicia jest wyposażona w fokę. W rezultacie Tobie gwarantuje wzorową przyczepność i to niezależnie od warunków, a sprawdzi się nawet na twardym śniegu.

Spotkamy tutaj również płytę IFP pozwalającą na montaż przez nasunięcie wiązań Turnamic. Prócz tego są kompatybilne z systemem wiązań NNN, Prolink i Turnamic. Może przesuwać wiązania. W wyniku tego możemy dopasować narty do wagi, poziomu techniki, czy też charakterystyki danej trasy.

Ogromnym plusem jest opcja wymiany  moheru, co w przypadku zużytej łuski jest niewykonalne. Genialne narty biegowe dla osób dobrze zbudowanych.

Narty biegowe Rossignol XT Venture Waxls 2022

Narty biegowe Rossignol XT Venture Waxls

Idealny wybór dla chcących spędzić aktywnie czas na zimowych ścieżkach. Skonstruowane przede wszystkim z niezwykle wytrzymałego rdzenia Wood Air. W wyniku tego nart są lekkie oraz trwałe. Idealne do techniki klasycznej i to najlepiej na przygotowanych trasach. Odwdzięczają się wysokim współczynnikiem stabilności.

To niezawodne, dobre narty biegowe. Pozwolą na efektywny ślizg z dobrymi rezultatami. Jeśli chodzi o specyfikację techniczną w budowie charakteryzują się przede wszystkim LDC CORE. To drewniana konstrukcja z kanałami powietrznymi dla odchudzenia konstrukcji. W budowie tych desek znajdziemy poza tym ACTIV CAP. Jest to włókno szklane rozmieszczone wielokierunkowo. Zapewnia elastyczność od czubka do ogona, aby ślizganie się nawet po nierównym terenie było przyjemniejsze.

To znakomite biegówki dla nieco mniej zaawansowanych technicznie narciarzy biegowych.

systemy w butach biegowych narciarskich

Narty biegowe Rossignol  znajdziesz na SnowSport.pl!

Te najlepsze narty biegowe znajdziesz w internetowym sklepie narciarskim SnowSport.pl. Przeczytaj również nasz tekst –  Jak Biegać Na Biegówkach? – Poradnik Od SnowSport.pl

No Comments

Post a Comment