SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

12914
post-template-default,single,single-post,postid-12914,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Jakie narty biegowe wybrać? Postaw na Fischer!

Jakie narty biegowe wybrać

Jakie narty biegowe wybrać? Postaw na Fischer!

5/5 - (1 ocena)

Jakie narty biegowe wybrać? Niezależnie od naszych umiejętności warto postawić na sprzęt najwyższej jakości wykonania i sprawdzający się we wszystkich warunkach. Warto również postawić na wszechstronne biegówki. Za takie uchodzą narty biegowe Fischer 2022. Jest to sprzęt wykonany z materiałów jakościowo najlepszych, a jednocześnie nie nadszarpnie on Twojego budżetu. Stanowią doskonałą relację jakości do ceny. Pośród wielu modeli, wybraliśmy kilka najbardziej wszechstronnych biegówek, które spowodują, że narciarstwo biegowe będzie Twoją ulubioną formą spędzania zimowej rekreacji. Jakie zatem biegówki warto wybrać na sezon 21/22 spośród bogatej kolekcji Fischer Nordic przygotowanej na te zimę?

Narty biegowe Fischer Superlite Crown EF SET 2022

Narty biegowe Fischer Superlite Crown EF SET 2022
Jakie narty biegowe wybrać? – Narty biegowe Fischer Superlite Crown EF SET 2022

To najczęściej wybierane narty przez bardziej zaawansowanych biegaczy, którzy stawiają w czasie swoich wycieczek przede wszystkim na relaks. To też wyśmienite narty biegowe, które pozwolą wykorzystać wszystkie Twoje możliwości. Warto dodać, że są niezwykle swobodne w prowadzeniu.

Jeżdżąc na tych nartach poczujesz doskonałą przyczepność w praktycznie każdych warunkach. Zaawansowane technologicznie rozwiązanie Efficient Forward zapewnia płynne i wydajne odbicia. Płynność ślizgu wspiera do tego ślizg Speed ​​Grinding 2.0, który pozytywnie wpływa na płynność jazdy. W wyniku tego narta jest jeszcze lżejsza i dająca więcej zabawy.

Warto zaznaczyć, że to jedne z najlżejszych nart biegowych dostępnych na rynku. Jest to możliwe, gdyż w konstrukcji tych biegówek zastosowano lekki jak piórko ślizg podobny do tego sosowanego w modelach ścigających się na białych ścieżkach Pucharu Świata.

Narty biegowe Fischer Fibre Step SET 2022

Narty biegowe Fischer Fibre Step SET 2022
Jakie narty biegowe wybrać? – Narty biegowe Fischer Fibre Step SET 2022

To zdecydowanie jeden z bardziej wszechstronnych modeli nart biegowych dostępnych w sklepach. Genialne narty biegowe dla osób początkujących. Sprawdzą się jednak za sprawą swojej uniwersalności także wśród zaawansowanych narciarzy biegowych. Skonstruowane w taki sposób, aby łatwo przemieszczało się na nich nawet te najdłuższe odcinki trasy. Fibre Step będą niezmiernie dobrze trzymać się na podejściach, a także płynnie mknąć po prostych ścieżkach, czy w dół trasy.

To także dobry wybór dla tych chcących rozwijać swoje umiejętności. Zbudowane w taki sposób, aby zapewnić stale płynne prowadzenie i ogromnie efektywne odbicie. Rewelacyjnie trzymają się w torach. Zastosowanie Power Layer, czyli laminatu na całej długości o grubości 0,2 mm sprawiło, że te narty biegowe charakteryzują się niezwykle niską wagą. Konstrukcja Rental Tail Protector to specjalne wzmocnienie konstrukcji desek. Teraz nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji przez wiele kolejnych sezonów pozostaną one w doskonałym stanie. Taliowanie 51-46-49.

Narty biegowe Fischer Sports Step SET 2022

Narty biegowe Fischer Sports Step SET 2022
Jakie narty biegowe wybrać? – Narty biegowe Fischer Sports Step SET 2022

Jeśli narciarstwo biegowe jest dla Ciebie przede wszystkim doskonałym sposobem na niedzielną rekreację to postaw na model Sports Step SET + wiązania BDG Tour Step In IFP 2022. To łatwe w prowadzeniu narty biegowe. Zostały stworzone przede wszystkim dla początkujących narciarzy preferujących jazdę stylem klasycznych.

Narty biegowe Fischer Sports Step SET 2022 sprawdzą się na podejściach. Poczujemy pod górę odpowiednie wsparcie, a narta nie będzie się zsuwać. Warto jednak nadmienić, że specyfiką tych nart biegowych jest przede wszystkim zagwarantowanie płynnego ślizgu i dobrej dynamiki jazdy. W wyniku tego możemy z bez wkładania zbyt dużej energii i w pełni zrelaksowani pokonywać kolejne kilometry białej trasy. Te biegówki sprawdzą się na każdym rodzaju śniegu. Idealne do rozwijania swoich umiejętności. Warto też zaznaczyć, że nawet początkujący mogą liczyć na nich na płynny ślizg.

Technologia Hybrid to specjalna symbioza dwóch różnych technologii, które gwarantują protekcję powierzchni ścian bocznych przed uszkodzeniami mechanicznymi. Natomiast Ultra Tuning daje tak naprawę nieograniczone możliwości przy projektowaniu nart. Owa unikalna konstrukcja bazy nart sprawia, że te biegówki Fischer 2022 są tak szybkie i nadają się do biegania w każdych warunkach. Taliowanie 52-48-50.

Narty biegowe Fischer 2022 kupisz na SnowSport.pl!

Jakie narty biegowe wybrać? Najlepsze na rynku rekreacyjne biegówki są już w naszym zimowym sklepie. Przeczytaj również nasz tekst o nartach biegowych –  Jak Dobrać Narty Biegowe – Do Wzrostu, Czy Do Wagi?

No Comments

Post a Comment