SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

15420
post-template-default,single,single-post,postid-15420,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Jakie narty dla kobiet Fischer 2023?

Jakie narty dla kobiet Fischer 2023

Jakie narty dla kobiet Fischer 2023?

Jakie narty dla kobiet Fischer wybrać? Rozważając taki wybór warto zapoznać się z kolekcją damskich nart Fischer RC One. Te deski nie tylko atrakcyjnie wyglądają, ale także znakomicie jeżdżą. Jeżeli pragniesz szusować finezyjnie i lekko, to warto zdecydować się właśnie, na którąś z tych nart dla kobiet. Przedstawiamy kilka opcji z tej genialnej i lubianej przez kobiety serii.

Narty dla kobiet Fischer RC One Lite 72 SLR 2023

Jakie narty dla kobiet Fischer 2023 Fischer RC One Lite 72 SLR 2023
Jakie narty dla kobiet Fischer 2023?

Niebywale lekkie narty damskie. W rezultacie już z tej przyczyny są nieskomplikowane w prowadzeniu. Będą najlepsze dla pań, które na stoku chcą doświadczyć przede wszystkim relaksu. To całkiem przyjemne nie męczyć się podczas jazdy na nartach. Idealnie nadają się na każde warunki na przygotowanym stoku. Spodobają się one również Tobie pod względem wizualnym. Ponadczasowa biel przecież nigdy się nie nudzi i jest niezwykle kobieca. Rdzeń kompozytowy nadaje lekkości, płynności jazdy. W rezultacie takiej charakterystyki jazdy, będą one najlepsze głównie dla średnio zaawansowanych oraz początkujących kobiet.

Opisują te deski warto wspomnieć o WOMEN BMP. Podkreśla te rozwiązanie, że wszystko w nich zostało skrupulatnie przemyślane. Przesunięty punkt montażu wiązania nart ku przodowi sprawia, że narta jest łatwiejsza do kontroli i wymaga mniej siły.

Narty dla kobiet Fischer RC One Lite 73 SLR 2023

Jakie narty dla kobiet Fischer 2023 Fischer RC One Lite 73 SLR 2023
Jakie narty dla kobiet Fischer 2023?

Te narty są wyjątkowo lekkie i łatwo można nimi manewrować w każdych warunkach. Skonstruowane w taki sposób, aby móc wybaczać błędy popełniane przez narciarki, które posiadają słabszą technikę jezdną. Można rzec, że deski dostosowują się do do stylu swojej właścicielki. Zastosowanie w budowie on-piste rocker sprawia, że gładko przejeżdżają przez nawet spore muldy. Jadą po nich jak na szynach. Przewidziano je głównie dla początkujących oraz średniozaawansowanych pań. W rezultacie te narty są uwielbiane przez kobiety.

Na uwagę zasługuje również Air Tec. To nowa, specjalnie opracowana i opatentowana technologia. W wyniku tego narta pozwala na jazdę z jeszcze większą swobodą. Ten drewniany rdzeń podczas produkcji został poddany skomplikowanemu, offsetowemu procesowi, który z jednej strony zmniejsza wagę rdzenia o 25%. Osiągi nart jednak pozostają bez zmian. Narty okraszone w zupełnie kobiece kolory, a w szczególności podkreśla to wyraźny, różowy akcent.

Narty dla kobiet Fischer RC One Lite 68 SLR PRO 2023

Jakie narty dla kobiet Fischer 2023 Fischer RC One Lite 68 SLR PRO 2023
Jakie narty dla kobiet Fischer 2023?

Przeznaczone przede wszystkim dla rednio zaawansowanych kobiet. Powinny je wybrać panie, które cenią sobie komfort oraz nieskomplikowane prowadzenie nart w każdych warunkach. Charakteryzują się płynnym i pewnym prowadzeniem. Zastosowano w nich sporo technologii, które pozwolą nie tylko na wygodną, ale także i efektywną jazdę z naprawdę dobrymi osiągami.

SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION to drewniany rdzeń, który w połączeniu ze ścianami bocznymi z tworzywa ABS zapewnia narcie optymalną sztywność i sprężystość. Warto również w tym miejscu zastosowanie technologii CARBON-TECHNOLOGY. To specjalna sieć karbonowych włókien o charakterystycznych właściwościach i dobrze wyważonej sztywności. Klasyczna czerń tych damskich nart będzie pasować do każdej stokowej kreacji.

Damskie narty Fischer 2023 na SnowSport.pl!

 Narty dla kobiet znajdziesz w internetowym sklepie narciarskim SnowSport.pl. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst –  Narty Race Fischer RC4 2023!

No Comments

Post a Comment