SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

15895
post-template-default,single,single-post,postid-15895,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Jakie narty dla kobiet Rossignol 2023?

Jakie narty dla kobiet Rossignol 2023

Jakie narty dla kobiet Rossignol 2023?

Jakie narty dla kobiet Rossignol 2023? Decydując się na zakup nowych nart zawsze stawiajmy na sprawdzonych producentów. Takim jest Rossignol. Produkują świetne narty zjazdowe i nie tylko. Niezwykle trwałe. Nie ma co się dziwić, gdyż to sprzęt wysokiej jakości. Wiele rozwiązań technologicznych ma spowodować to, że jazda na deskach będzie przyjemnością i nie będzie wymagać zbyt dużych pokładów energii w proces prowadzenie. Jest to niezmiernie istotne w nartach dla kobiet. W wyniku tego tej zimy warto przy sklepowych półkach zatrzyma się na dłużej przy marce Rossignol.

Narty dla kobiet Rossignol Nova 8 CA 2023

Jakie narty dla kobiet Rossignol 2023

Dedykowane do całodziennej jazdy po przygotowanych trasach. Przeznaczone głównie dla średnio i zaawansowanych entuzjastek narciarstwa zjazdowego. Posiadają budowę z włókna węglowego. Konstrukcja inspirowana wyścigami gwarantuje kontrolę i banalne wręcz trzymanie krawędzi niezależnie od prędkości. Prezentują się świetnie. Konstrukcja oparta na wyczynowej budowie Carbon Alloy Matrix o responsywnym flexie. W rezultacie zapewniają pełną i łatwą kontrolę, a to wyraźnie ułatwia płynne przechodzenie z krawędzi na krawędz. Taliowanie 126/74/110.

Narty dla kobiet Rossignol Nova 6 2023

Jakie narty dla kobiet Rossignol 2023

Rossignol Nova 6 to damskie deski, które pozwolą Tobie zawsze radować się panowaniem na skrętami i pokonywaniem z pełną gracją łuków. Warto zaznaczyć w tym miejscu, że jest to inspirowana wyścigami konstrukcja. Będą najbardziej odpowiednie dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych kobiet. Oznaczają kontrola krawędzi i proste manewrowanie w czasie całodniowegp szusowania na przygotowanym stoku. Lekki rdzeń zmniejsza wagę o 20%. W wyniku tego te narty damskie zapewniają prowadzenie bez odczuwania zmęczenia. Do tego są niezwykle eleganckie. Taliowanie 126/74/110.

Narty dla kobiet Rossignol Nova 4 Ca 2023

Jakie narty dla kobiet Rossignol 2023

To narty zjazdowe damskie, które pozwolą każdej kobiecie zostać absolutną mistrzynią jazdy carvingowej. Podkreślmy, że w tych nartach flex jest tak dobrany, aby zagwarantować średnio zaawansowanym narciarkom odprężenie i pewną inicjację skrętu w celu łatwego i efektywnego pokonywania wiraży. Lekki rdzeń zmniejsza ich masę o 20%. Poza tym znajdziemy w nich połącznie włókna węglowego i włókna szklanego. Dedykowane głównie dla średnio zaawansowanych narciarek, ale też i dla początkujących. Taliwoanie 233/75/108.

Sprzęt Rossignol Znajdziesz Na SnowSport.Pl!

Narty dla kobiet znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst – Narty Skitourowe Atomic Backland 2023!.

No Comments

Post a Comment