SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

15895
post-template-default,single,single-post,postid-15895,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Jakie narty dla kobiet Rossignol 2023?

Jakie narty dla kobiet Rossignol 2023

Jakie narty dla kobiet Rossignol 2023?

5/5 - (1 ocena)

Jakie narty dla kobiet Rossignol 2023? Decydując się na zakup nowych nart zawsze stawiajmy na sprawdzonych producentów. Takim jest Rossignol. Produkują świetne narty zjazdowe i nie tylko. Niezwykle trwałe. Nie ma co się dziwić, gdyż to sprzęt wysokiej jakości. Wiele rozwiązań technologicznych ma spowodować to, że jazda na deskach będzie przyjemnością i nie będzie wymagać zbyt dużych pokładów energii w proces prowadzenie. Jest to niezmiernie istotne w nartach dla kobiet. W wyniku tego tej zimy warto przy sklepowych półkach zatrzyma się na dłużej przy marce Rossignol.

Narty dla kobiet Rossignol Nova 8 CA 2023

Jakie narty dla kobiet Rossignol 2023 - opinie ekspertów

Narty Rossignol są dedykowane do całodziennej jazdy po przygotowanych trasach. Przeznaczone głównie dla średnio i zaawansowanych entuzjastek narciarstwa zjazdowego. Posiadają budowę z włókna węglowego. Konstrukcja inspirowana wyścigami gwarantuje kontrolę i banalne wręcz trzymanie krawędzi niezależnie od prędkości. Prezentują się świetnie. Konstrukcja oparta na wyczynowej budowie Carbon Alloy Matrix o responsywnym flexie. W rezultacie zapewniają pełną i łatwą kontrolę, a to wyraźnie ułatwia płynne przechodzenie z krawędzi na krawędź. Taliowanie 126/74/110.

Narty dla kobiet Rossignol Nova 6 2023

Jakie narty dla kobiet Rossignol 2023

Rossignol Nova 6 to damskie deski, które pozwolą Tobie zawsze radować się panowaniem na skrętami i pokonywaniem z pełną gracją łuków. Warto zaznaczyć w tym miejscu, że jest to inspirowana wyścigami konstrukcja. Będą najbardziej odpowiednie dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych kobiet. Oznaczają kontrola krawędzi i proste manewrowanie w czasie całodniowegp szusowania na przygotowanym stoku. Lekki rdzeń zmniejsza wagę o 20%. W wyniku tego te narty damskie zapewniają prowadzenie bez odczuwania zmęczenia. Do tego są niezwykle eleganckie. Taliowanie 126/74/110.

Narty dla kobiet Rossignol Nova 4 Ca 2023

Jakie narty dla kobiet Rossignol 2023 - recenzje

To narty zjazdowe damskie, które pozwolą każdej kobiecie zostać absolutną mistrzynią jazdy carvingowej. Podkreślmy, że w tych nartach flex jest tak dobrany, aby zagwarantować średnio zaawansowanym narciarkom odprężenie i pewną inicjację skrętu w celu łatwego i efektywnego pokonywania wiraży. Lekki rdzeń zmniejsza ich masę o 20%. Poza tym znajdziemy w nich połączanie włókna węglowego i włókna szklanego. Dedykowane głównie dla średnio zaawansowanych narciarek, ale też i dla początkujących. Taliwoanie 233/75/108.

Sprzęt Rossignol Znajdziesz Na SnowSport.Pl!

Narty dla kobiet znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst – Narty Skitourowe Atomic Backland 2023!.

No Comments

Post a Comment