SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

15519
post-template-default,single,single-post,postid-15519,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Jakie narty dla początkujących kobiet?

Jakie narty dla początkujących kobiet

Jakie narty dla początkujących kobiet?

Jakie narty dla początkujących kobiet? Zachęcając do dalszego narciarstwa i chęci nauki postawmy przede wszystkim tutaj na narty, które będą się nam podobać i pozwolą na komfortową jazdę. Nauka jazdy powinna przebiegać płynnie i wnosić zawsze radość. Narty damskie dla początkujących kobiet powinny również posiadać swoisty zapas, który pozwoli wraz z postępem naszych umiejętności na wykorzystanie tych nart w pełnie, kiedy wkroczymy na wyższy poziom jazdy. Wszystkie te kryteria spełniają nowe narty Atomic Cloud C7 2023.

Narty dla początkujących kobiet Atomic Cloud C7 2023

Narty Atomic Cloud C7 + wiązania M 10 GW 2023

To dobre narty, które już na wstępie swoim wyglądem zewnętrznym sprawią to, że będą się podobać każdej z Pań. Dostępne w dwóch kolorach, a mianowicie w barwie białej i czarnej. Grafika posiada wiele akcentów, które ewidentnie zdobią nartę, jak np. te w kolorze złotym. Wszystko tutaj do siebie pasuje. Jest pełne szyku i elegancji. Łatwo do tych damskich nart dopasujesz pozostałe elementy stokowej garderoby.

Dla kogo Atomic Cloud C7 2023 narty dla kobiet?

Narty Atomic Cloud C7 Black + wiązania M 10 GW 2023
Narty Atomic Cloud C7 + wiązania M 10 GW 2023 – Jakie narty dla początkujących kobiet?

Doskonały wybór przede wszystkim dla Pań, które są dopiero na początku swojej przygody z jazdą na nartach. Stworzone z myślą właśnie o takich narciarkach. Będą również odpowiednim wyborem dla średnio zaawansowanych. Ich konstrukcja przybiera literę V. W rezultacie ułatwia to zdecydowanie wchodzenie w zakręty. Właściwość ta przyda się zwłaszcza paniom, które nie mają jeszcze swobody w technice jazdy na nartach. Znajdziemy w ich budowie również specjalną, elastyczną strefę Bend-X znajdującą się pod wiązaniami. W wyniku tego możemy liczyć na wyraźnie łatwiejsze zginanie nart. To także pozwala narciarką z mniejszą wagą łatwiej wchodzić w zakręty.

Więcej o konstrukcji

Narty Atomic Cloud C7 taliwoanie
Narty Atomic Cloud C7 taliwoanie – Jakie narty dla początkujących kobiet?

Ponadto te damskie narty wyposażono w profil Piste Rocker oraz system Full Cap. W rezultacie są one wyjątkowo zwinne, lekkie, a także stabilne. Wyróżniają się również łatwością w prowadzeniu. Jest to właściwość, która przysłuży się właśnie narciarkom, które chcą jeździć rekreacyjnie i czerpać z narciarstwa wyłącznie przyjemność.

Wyposażone w Wiązania Atomic M 10 GW 2023

Jakie narty dla początkujących kobiet
Jakie narty dla początkujących kobiet?

Te wiązania narciarskie to właściwy wybór w nartach dla początkujących kobiet i średnio zaawansowanych. Można je bez trudu ustawiać i regulować bez korzystania ze specjalistycznych narzędzi. Gwarantują najwyższej klasy transfer siły pomiędzy narciarkom, a nartami. Wszystko to uwzględniając rzecz jasna mniejszą, kobiecą wagę i rekreacyjny styl jazdy. Poczujesz z nimi większą kontrolę. Wyposażone w system Grip Walk.

Narty dla kobiet Atomic 2023 na SnowSport.pl!

Narty dla kobiet znajdziesz w sklepie narciarskim SnowSport.pl. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst –  Jakie Buty Narciarskie Damskie Atomic Z Wąskim Krojem Wybrać?

No Comments

Post a Comment