SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

15913
post-template-default,single,single-post,postid-15913,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Jakie narty Rossignol 2023 wybrać?

Jakie narty Rossignol 2023 wybrać

Jakie narty Rossignol 2023 wybrać?

5/5 - (1 ocena)

Jakie narty Rossignol 2023 wybrać? Marka należy do ścisłej czołówki w świecie wyścigów race. Po produkty tej firmy sięgają zawodnicy z Pucharu Świata. Wiele rozwiązań wybitnych technologicznych z desek dla zawodowców, znajdziemy w sprzęcie dostępnym dla szerszego grona odbiorców. W wyniku tego można jeździć na nich na naprawdę wysokim poziomie. Przedstawiamy modele dla zaawansowanych technicznie narciarzy, które warto mieć w sezonie 2023. Okazuje się, że zawsze można jeździć jeszcze szybciej i bardziej komfortowo.

Narty Rossignol Hero Elite ST TI 2023

Jakie narty Rossignol 2023 wybrać - recenzje ekspertów
Jakie narty Rossignol 2023 wybrać?

Narty Rossignol Hero Elite ST TI 2023 to narty stworzone z myślą o fanach szybkiej jazdy po przygotowanym stoku, a nawet wyścigów. Inspirowane przede wszystkim slalomem narty race’owe dedykowane dla narciarzy technicznych i lubiących najszybsze skręty. Race’owa technologia LCT pasuje do wąskiej talii z szerokością 68 mm gwarantując zoptymalizowaną szybkość, dokładność sterowania i wchodzenia na krawędzie z pełną energią.

Wyposażone w Poplar Wood Core. Ten najważniejszy składnik budulcowy nart składający się z topolowego rdzenia oraz włókna szklanego. Wnosi do szusowania ogromnie dużą płynność wraz z responsywnością. Obecność topoli powoduje, że deski wraz z upływem kolejnych sezonów nie stracą na swoich pierwotnych parametrach. W wyniku tego nie będziesz musiał kupować co kilka sezonów nowych nart. Niebywale lekkie. Flex dokładnie neutralizuje wibracje na słabszej jakości podłożu,gwarantując tym sposobem wysoką transmisję mocy, właściwy kontakt krawędzi i dokładne prowadzenie. Taliowanie: 167 cm – 123-68-104. Promień skrętu: 13 m.

Narty Rossignol React 10 TI 2023

Jakie narty Rossignol 2023 wybrać - recenzja eksperta
Jakie narty Rossignol 2023 wybrać?

Narty Rossignol React 10 TI 2023 to dobry jakościowo sprzęt, z którym odnajdziesz zupełnie personalny styl zjazdów po przygotowanych stokach. Swoją charakterystykę jazdy czerpią z zawodniczych nart. Inspirowana wyścigami seria Titanal zapewnia natychmiastową energię i wysokie rezultaty w jeździe carvingowej pośród zaawansowanych narciarzy. Wyposażone naturalnie w ultranowoczesną technologię Flex Tip, która pozwala na płynne przyspieszanie podczas wychodzenia z wiraży. Wymieniona technologia zapewnia szybkie wejście w skręt i zwinne wykończenie łuków, równowagę, siłę i prędkość. W rezultacie narty nie wymykają się spod kontroli. W wyniku tego z wycinania płynnych skrętów czerpać będziesz wyjątkową radość.

Profil On-Trail Rocker pozwala na symbiozę błyskawicznej inicjacji skrętu z niezwykłą dynamiką mocą i optymalnym trzymaniem krawędzi. Stabilizację podnosi LCT. W budowie desek zastosowano technologię LCT (Line Control Technology). W rezultacie swojej obecności redukuje ona odkształcenia, gwarantując narciarzom większe poczucie kontroli. HD Core TI zawiera Titanal dla zbalansowanego tłumienia oraz żywotności z dynamicznym wyczuciem w mieszanych warunkach i każdym terenie. Taliowanie: 168 cm – 124-75-110. Promień skrętu: 14 m.

Narty Rossignol React 8 C.A.M. 2023

Narty Rossignol React 8 C.A.M. 2023 - recenzja eksperta
Narty Rossignol React 8 C.A.M. 2023?

Narty Rossignol React 8 C.A.M. 2023 to deski dzięki, którym znajdziesz swój własny rytm zjazdów po przygotowanych trasach! Gwarantują błyskawiczną moc oraz płynność prowadzenia. W wyniku tego poczujesz się na tych nartach dynamicznie. Przeznaczone przede wszystkim dla awansowanych narciarzy oraz dla ekspertów narciarstwa. W rezultacie zastosowania wyjątkowej konstrukcji rdzenia, gdzie warstwę titanalu zastąpiono lżejszymi włóknami węglowymi, a także bazaltowymi, ten model finalnie gwarantuje przyjemne poczucie mocy i swobody na stoku.

Technologia Carbon Alloy Matrix zapewnia ogromną energię dzięki optymalnemu zbalansowaniu sztywności, trzymania krawędzi i neutralizacji wibracji. Mocne taliowanie wyraźnie ułatwia jazdę carvingową. Rozwiązanie Felx Tip przyczynia się do usprawnienia pracy noska i piętki narty. W rezultacie ułatwia wchodzenie i wychodzenie z wiraży. Taliwoanie: 163 cm – 127-74-110. Promień skrętu: 12 m.

Deski Rossignol Znajdziesz Na SnowSport.pl!

Narty zjazdowe znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst – Jakie Narty Dla Kobiet Rossignol 2023?

No Comments

Post a Comment