SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

13201
post-template-default,single,single-post,postid-13201,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Jakie wiązania snowboardowe dla zaawansowanych? Flow!

Jakie wiązania snowboardowe dla zaawansowanych Flow

Jakie wiązania snowboardowe dla zaawansowanych? Flow!

Jakie wiązania snowboardowe dla zaawansowanych? Na rynku spotkamy sporo produktów z takim przeznaczeniem. Tego typu sprzęt powinien przede wszystkim pozwolić na względnie dużą uniwersalność tak by można było dobrze bawić się na stoku, w parku i warunkach freeride. Strapy powinny idealnie oplatać but. Tylko wtedy będą na nim dobrze leżeć. Nasze ruchy będą w rezultacie pewne. Będzie my czuć również każdą ewolucje jak należy.

W tej grupie wiązań powinny być one relatywnie sztywne. Daje to gwarancje błyskawicznego i bezstratnego przekazu energii bezpośrednio na deskę snowboardową. Zapoznaj się zatem z oferta produktową Flow, która spełnia wszystkie powyższe kryteria.

Wiązania snowboardowe dla zaawansowanych Flow Fenix Plus Hybrid Gun Metal Black 2022

Wiązania snowboardowe dla zaawansowanych Flow Fenix Plus Hybrid Gun Metal Black 2022
Jakie wiązania snowboardowe dla zaawansowanych? Flow Fenix Plus Hybrid Gun Metal Black 2022

To jedne z najbardziej uniwersalnych wiązań snowboardowych. Wielkim walorem jest to, że można kupić je w niezwykle atrakcyjnej cenie. Serwują wysoce owocny transfer energii. Docenimy je również z tego powodu, że są niezwykle lekkie i elastyczne. Charakteryzują się stabilną podstawą. W rezultacie nagromadzenia tych pozytywnych cech będą w stanie wybrać błędy. Odpowiednie dla średnio zaawansowanych, którzy pragną błyskawicznie zrobić progres. Sprawdzą się również podczas wykonywania sztuczek freestylowych w snow parku.

Technologia Active Strap automatycznie podnosi pasek, podczas kiedy wysokie oparcie jest otwarte i aktywnie zaciska się, gdy jest zamknięte. W rezultacie już nigdy nie będziesz musiał dostosowywać wiązań tracąc na to czas.

Płyta Axis jest tak stworzona, aby przenosić bezpośrednio energię na krawędzie. Warto dodać, że te wiązania posiadają szersze dopasowanie celem osiągnięcia większej stabilności i łatwiejszego dostępu. Rozwiązanie Active Strap automatycznie podnosi pasek, gdy wysokie oparcie jest otwarte i aktywnie zaciska się, gdy jest zamknięte, dzięki czemu już nigdy nie będziesz musiał dostosowywać wiązań.

Zarówno w modelach Fusion, jak i Hybrid znajdziemy, rewolucyjne strapy EXO-Kush i EXO-Frame. Skonstruowane przy zastosowaniu wypróbowanych i przetestowanych wzorów pasków w kształcie 3D. Nowe paski EXO-PowerStraps w dalszym ciągu są zaopatrzone w rozwiązanie Active Strap i ulubiony przez znakomitą większość snowboardzistów system Speed-Entry. Sięgnij po najlepsze dopasowanie i sztywność jaką do tej pory skonstruował Flow.

Wiązania snowboardowe dla zaawansowanych Flow Fuse Black 2022

Wiązania snowboardowe dla zaawansowanych Flow Fuse Black 2022
Jakie wiązania snowboardowe dla zaawansowanych? Flow Fuse Black 2022

Jest to pierwsze wiązanie snowboardowe na rynku z unikalnym systemem zapiananie Speed Entry. Posiadają średni flex. Przy tym są niesamowicie lekkie i elastyczne. Przeznaczone przede wszystkim dla tych potrafiących już jeździć snowboardzistów. Żywo reagują na ruchy ridera. W wyniku tego gwarantują lepszą kontrolę nad prowadzeniem deski. Osiągniemy z nimi ponadto pełną kontroli jazdę na trasach, a także poza nimi.

Idealne do zabawy freestyle na stoku jak i w snow parku. Stanowią do tego doskonałą symbiozę szybkości reakcji, wsparcia i gibkości. Posiadają udoskonalone paski EVA ExoKush PowerStrap, nylonową płytą wzmacnianą włóknem szklanym.

Wyróżniają się do tego asymetrycznym jednoczęściowym wysokim oparciem UniBack, a także pochyloną 2,5 ° wkładką BankBed. W konsekwencji stanowią idealny wybór dla riderów, którzy stawiają na maksymalny komfort i dobrą zabawę podczas każdego wyjazdu w góry.

Wiązania snowboardowe dla zaawansowanych Flow NX2 Fusion Black 2022

Wiązania snowboardowe dla zaawansowanych Flow NX2 Fusion Black 2022
Jakie wiązania snowboardowe dla zaawansowanych? Flow NX2 Fusion Black 2022

Jest to jeden z najbardziej popularnych wiązań snowboardowych od Flow. Dzieje się tak, gdyż są niezwykle uniwersalne. Zaprojektowane specjalnie do ostrej jazdy. Odpowiednio sztywne i niezmiernie responsywne. Zupełnie nowy ExoFrame PowerStrap charakteryzuje się niską wagą. Wydaje się być wręcz stworzona do zabawy.

Posiadają aluminiową podstawę i hiback z nyylonu wzmocnionego włóknem szklanym. W rezultacie wiązanie te gwarantuje idealną relację mocy do wagi. Dlatego też najbardziej potencjał tych wiązań wykorzystają zaawansowani jeźdźcy. Dlatego tez będą to odpowiednie wiązania do jazdy po trasie i w warunkach freeride. Ideks flex tych wiązań wynosi 8/10. Wskazuje to, że jest będzie właściwym dla tych nastawionych na wyniki.

Podkreślmy jeszcze raz, że wszystkie strapy zostały stworzone na podstawie idealnie przylegających do butów snowboardowych kształtów 3D. Ten walor jest odczuwalny w trakcie jazdy. Wiązania nadal są wyposażone w technologię Active Strap i światowej sławy system Speed-Entry. Aktualnie z jeszcze lepszym dopasowaniem niż kiedykolwiek oraz sztywnością. Przekonaj się zresztą sam co oznaczają wygodne wiązania snowboardowe.

Wiązania snowboardowe dla zaawansowanych znajdziesz na SnowSport.pl!

wiązania snowboardowe

Te zaawansowane i znakomite jakościowo wiązania snowboardowe znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj również nasz tekst –  Jakie Buty Snowboardowe Dla Kobiet? Nidecker!

No Comments

Post a Comment