SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

15991
post-template-default,single,single-post,postid-15991,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Jakie wybrać kijki narciarskie Atomic 2023?

Jakie wybrać kijki narciarskie Atomic 2023

Jakie wybrać kijki narciarskie Atomic 2023?

Oceń ten artykuł.

Jakie wybrać kijki narciarskie Atomic 2023? Dobrze dobrana długość kijków pozwala na efektywne odpychanie i wygodne korzystanie z nich. Jak zatem najprościej dobrać odpowiednią długość kijków? Powinniśmy więc wybrać takie, gdy po wbiciu kijków w śnieg ramię i przedramię tworzą kąt prosty. Ponadto powinniśmy wybrać je jak najlżejsze i komfortowo leżące w dłoni. Nie bez znaczenie pozostaje system bezpieczeństwa w takim typie produktu. Dobrą opcją są tutaj akcesoria narciarskie Atomic.

Kijki narciarskie Atomic Cloud White 2023

Jakie wybrać kijki narciarskie Atomic 2023 -  Kijki narciarskie Atomic Cloud White 2023
Jakie wybrać kijki narciarskie Atomic 2023

Jest to model stworzony z wysokiej klasy, lekkiego oraz wytrzymałego aluminium. W rezultacie te będą idealne dla początkujących narciarek, które zwracają uwagę na styl. Dobrze leżą w dłoni. To w wyniku ergonomicznego chwytu. Wygodne paski dodatkowo zabezpieczają kijki do nart przed przypadkowych spadnięciem. Kijek spaja atrakcyjny wygląd z funkcjonalnością. Będą właściwie pasować do damskich nart z linii Atomic Cloud. Wykonane z aluminium 3*. Właśnie dlatego dzięki są taj lekkie i trwałe odporne na uszkodzenia. Średnica kijków to 16 mm.

Kijki narciarskie Atomic AMT Red 2023

AMT Red - Kijki narciarskie Atomic AMT Red 2023
AMT Red

Mamy tutaj do czynienia z bardzo dobrej jakości kijkami narciarskimi. Sprawdzą się właściwie w każdych warunkach atmosferycznych. Warto zaznaczyć, że są niesamowicie mocne i odporne na uszkodzenia. Wyposażone w uchwyt AMT Grip, a także 60-milimetrowymi talerzykami Piste. Skonstruowane z lekkiego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne aluminium. To dokładniej wysokiej jakości aluminium w technologii 3* Aluminium Pole Technology. Efektowne wzornictwo podkreśla ich atrakcyjny design. Średnica kijków 18 mm.

Kijki narciarskie Atomic Redster Q SQS Green 2023

Jakie wybrać kijki narciarskie Atomic 2023?
Jakie wybrać kijki narciarskie Atomic 2023?

Niebywale lekkie i wytrzymałe. Zbudowane z materiału Aluminium 6061. Idealnie sprawdzające się na przygotowanym stoku. Wyposażone w komfortowy grip, a także nowoczesny system bezpieczeństwa. W rezultacie minimalizują prawdopodobieństwo kontuzji podczas upadku na stoku. Odpowiada za to technologia Atomic SQS Safety. Błyskawicznie zwalnia pasek, kiedy on jest napięty. Właśnie w ten sposób pozwala zapobiec ewentualnym groźnym obrażeniom. Średnica kijków 16 mm.

Kijki narciarskie Atomic Redster Q Carbon SQS Green 2023

Redster Q Carbon SQS Green - Jakie wybrać kijki narciarskie Atomic 2023?
Redster Q Carbon SQS Green

Wszechstronne kijki ze średnicą 16mm. Odznaczają się wysokim komfortem i łatwym wypięciem za sprawą systemu SQS. Kijki przeznaczone do jazdy klasycznej i odpowiednie również dla profesjonalistów. Uniwersalna barwa oraz matowy laminat powodują, że ten egzemplarz będzie praktycznie pasować do wszystkiego. Należy zaznaczyć, że są niebywale lekkie, a jednocześnie wytrzymałe. To w rezultacie dzięki budowie z karbonu. Rączka jest gumowa i odpowiednio wyprofilowana. Zapewnia dobre leżenie w dłoni. Rozwiązanie SQS jest system bezpieczeństwa, który gwarantuje błyskawiczne wypięcie kijków podczas upadku. Pasek pozwala na regulację. W wyniku tego możesz go dopasować. Niewielkie talerzyki sprawdzają się nawet w czasie szusowania między tyczkami. Średnica 16 mm.

Produkty Atomic znajdziesz na SnowSport.pl!

Atomic - Jakie wybrać kijki narciarskie Atomic 2023?
Atomic

Kijki narciarski znajdziesz w sklepie narciarskim SnowSport.pl. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst – Jaki Kask Narciarski Atomic 2023 Wybrać?

No Comments

Post a Comment