SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

15473
post-template-default,single,single-post,postid-15473,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Kask narciarski Salomon jaki wybrać?

Kask narciarski Salomon jaki wybrać

Kask narciarski Salomon jaki wybrać?

Kask narciarski Salomon jaki wybrać? Postawmy przede wszystkim na nasze bezpieczeństwo, a dopiero później patrzmy na to, czy kask nam się podoba i ile kosztuje. Kask narciarski to niewątpliwie najważniejszy element narciarskiego ekwipunku na stoku. Dlatego nie szukajmy oszczędności na tym elemencie. Jeżeli natomiast chcemy zagwarantować sobie wysoki poziom bezpieczeństwa, a przy tym nie wydać fortuny to warto wybrać produkty Salomon.

Kask narciarski Salomon Husk Mallard Blue 2023

Kask narciarski Salomon Husk Mallard Blue 2023
Salomon Husk Mallard Blue 2023

Lekki i bezpieczny kask narciarski o atrakcyjnym kształcie. Odpowiedni dla osób, które lubią otaczać się przedmiotami z wysokim poziomem komfortu. Wyposażony ponadto w bardzo intuicyjny i łatwy w operowaniu system regulacji. Ewidentnie sprawi, że nosząc go na sobie będziesz mógł cieszyć się każdą chwilą spędzoną w górach. Charakteryzuje się ponadto charakterystycznym wzornictwem, wieloma funkcjami, które poprawiają bezpieczeństwo i wentylację. EPS 4D to opatentowana przez markę Salomon technologia EPS 4D maksymalizuje pochłanianie energii wstrząsów bocznych, a także pionowych. Do tego jeszcze dochodzi idealne dopasowanie.

Kask narciarski Salomon Pioneer LT Red Flashy 2023

Kask narciarski Salomon Pioneer LT Red Flashy 2023
Salomon Pioneer LT Red Flashy 2023

Charakteryzuje go sportowy kształt o niskim profilu. Jeden z najlepiej leżących na głowie kasków narciarskich dostępnych na rynku. W rezultacie doskonałego dopasowanie do głowy, zapomnisz, że go masz na sobie. Ponadto serwuje idealną integrację z goglami. Możesz poczuć się w nim naprawdę bezpiecznie. Wysoki stopień protekcji gwarantuje konstrukcja w technologii In-Mold. To lekka skorupa PC w połączeniu z wyściółką EPS. W rezultacie warunkuje maksymalną ochronę i wygodę. Na szczególna uwagę zasługuje również System Airflow. Wbudowane w wyściółkę EPS 4D kanały zapewniają zachowanie stałej temperatury wewnątrz kasku narciarskiego i przepływu powietrza między głową, kaskiem, a goglami.

Kask narciarski damski Salomon Icon LT Access White 2023

Kask narciarski damski Salomon Icon LT Access White 2023
Salomon Icon LT Access White 2023

Damski kask narcairski o niskim profilu, a także unikatowym wyglądzie. Idealnie leży na głowie. Nawet przez wiele godzin jazdy nie będziesz czuć, że go nosisz. Pozbawiony punktów uciskowych. W wyniku tego jego noszenie jest takie komfortowe. Kompatybilny naturalnie z noszeniem gogli. Warto zaznaczyć, że przy tym nie zmniejsza poziomu słyszalności. Tym samym będziemy na stoku jeszcze bardziej bezpieczni. Za wysoki poziom bezpieczeństwa odpowiada ponadto konstrukcja w technologii In-Mold. Odznaczająca się niską masą skorupa PC w połączeniu z wyściółką EPS zapewnia protekcję i wysoki komfort. Wyściółka nadaje się do zdjęcia i prania. Pyzatym wewnątrz kasku znajdziemy AdvancedSkin ActiveDry. To szybkoschnący materiał utrzymujący suchą skórę.

Kaski narciarskie na sezon 2023 znajdziesz na SnowSport.pl!

Salomon
Salomon

Bezpieczne i komfortowe kaski narciarskie z szybą i bez szyby znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst –  Kask Narciarski Z Przyłbicą Szybą Salomon Czy Warto Wybrać?

No Comments

Post a Comment