SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

15442
post-template-default,single,single-post,postid-15442,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Kask narciarski z przyłbicą szybą Salomon czy warto wybrać?

Kask narciarski z przyłbicą szybą Salomon czy warto wybrać

Kask narciarski z przyłbicą szybą Salomon czy warto wybrać?

Kask narciarski z przyłbicą szybą Salomon staje się coraz bardziej popularny na stokach, Nie tylko taki produkt świetnie wygląda, w pełni futurystycznie, ale także jest niezwykle pragmatyczny. Zintegrowana z kaskiem szyba pozwala bowiem na większą wentylację powietrza. Znika więc problem parujących gogli. Nadaje się w rezultacie doskonale m.in. dla osób noszących okulary.

Zabierając kask nigdy już nie zapomnisz spakować ze sobą protekcji wzroku. Ponadto kask narciarski z szybą przyłbicą gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa skutecznie chroniący głowę, a do tego to wszystko z dodatkiem znakomitej wizji. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu szyby o najwyższych parametrach jakościowych i technologicznych. Wszystkie te atrybuty zdają się spełniać kaski z szybą Salomon.

Kask narciarski z przyłbicą szybą Salomon Driver Pro Sigma Mips Black 2023

Kask narciarski z przyłbicą szybą Salomon Driver Pro Sigma Mips Black 2023
Salomon Driver Pro Sigma Mips Black 2023

Zaawansowany technologicznie model kasku Salomon. Przeznaczony dla wyrafinowanych narciarzy, którzy stawiają na styl, jakość oraz bezpieczeństwo. Wyposażony w szybę, która pochłania promieniowanie UV w 100%. W rezultacie oczy nie męczą się podczas jazdy, a wzrok nie ulega uszkodzeniu. Specjalny system regulacji pozwoli na precyzyjne dopasowanie kasku. Nie spadnie on z głowy, zapewniając w rezultacie wysoki stopień bezpieczeństwa na stoku. Ten model poza tym wykorzystuje najlepsze rozwiązania regulujące temperaturę dostępne na rynku. Sigma technology zdecydowanie poprawia widzenie barw na śniegu, a to wpływa na lepszą widoczność podczas jazdy na nartach.

Kask narciarski z przyłbicą szybą Salomon Pioneer LT Visor Sigma Black Goji Berry 2023

Kask narciarski z przyłbicą szybą Salomon Pioneer LT Visor Sigma Black Goji Berry 2023
Salomon Pioneer LT Visor Sigma Black Goji Berry 2023

Model kasku narciarskiego, który znajduje się wysoko w hierarchii palety produktów Salomon z tej kategorii. Wyposażony w technologię, która idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy, a także obwodu głowy. Ma to niewątpliwy wpływ na stopień naszego bezpieczeństwa. Warto również zaznaczyć, że opatentowana przez markę technologia EPS gwarantuje bezpieczeństwo i ochronę przed wstrząsami przy jednoczesnej, niskiej wadze kasku. Poza tym w budowie kasku postawiono na konstrukcję w technologii In-Mold. Lekka skorupa PC w połączeniu z wyściółką EPS gwarantuje maksymalną ochronę i wygodę. Znajdziemy w tym kasku narciarskim z szybą również wysokiej jakości szkło Sigma. Poprawia ono dostrzeganie kolorów na śniegu i niweluje nieprzyjemne odblaski świetlne odbijające się od białej i zmrożonej powierzchni.

Kask narciarski z przyłbicą szybą Salomon Icon LT Visor FLS White 2023

Kask narciarski z przyłbicą szybą Salomon Icon LT Visor FLS White 2023
Salomon Icon LT Visor FLS White 2023

Model kasku narciarskiego stworzony specjalnie dla kobiet. Zastosowano w nich wiele innowacyjnych technologii w celu poprawienia bezpieczeństwa i stopnia odczuwalnego komfortu. Posada sportowy, a jednocześnie elegancki wygląd. To także niezwykle lekki kask, co przyczynia się do jego wygody noszenia. Nawet po całym dniu na nartach panie nie będą odczuwać, że posiadają na swojej głowie, coś co mogłoby ciążyć i powodować dyskomfort. Rozwiązanie MaxiFit Construction wokół nauszników zapewnia lepszą słyszalność, a pokrętło do regulacji pozwala na perfekcyjne dopasowanie. Szyba natomiast zapewnia dobrą wizję i całkowite blokowanie promieni UV. Materiał wyściółki jest szybkoschnący i zapewnia suchą skórę. W rezultacie łatwo zadbać o higienę wewnątrz kasku, piorąc wspomnianą wyściółkę.

Kaski narciarskie na sezon 2023 znajdziesz na SnowSport.pl!

Bezpieczne kaski znajdziesz w sklepie narciarskim SnowSport.pl. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst –  Jakie Narty Dla Kobiet Fischer 2023?

No Comments

Post a Comment