SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

7307
post-template-default,single,single-post,postid-7307,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Kijki i gogle Majesty 2019 – nowa kolekcja!

gogle majesty

Kijki i gogle Majesty 2019 – nowa kolekcja!

Asortyment firmy Majesty obejmuje zarówno sprzęt narciarski, jak i liczne akcesoria dla narciarzy oraz innych sportowców. Tak bogata oferta już od dawna jest znakiem rozpoznawczym polskiego producenta. Co więcej, firma Majesty każdego roku wypuszcza na rynek swoje nowe kolekcje sprzętu sportowego. Najnowsza seria produktów dla narciarzy kryje w sobie mnóstwo ciekawych modeli. Szczególną uwagę warto zwrócić na kijki oraz gogle Majesty, które znalazły się we wspomnianej kolekcji.

Gogle Majesty Patrol Black/Red Ruby 2019 (w zestawie z dodatkową soczewką)

Rubinowy kolor soczewki w goglach narciarskich wygląda bardzo efektownie. Jednak gogle Majesty Patrol Black/Red Ruby 2019 oferują narciarzom dużo więcej niż tylko barwny wygląd. W rzeczywistości są one wręcz naszpikowane różnymi technologiami, które przekładają się na większy komfort podczas jazdy. Charakterystyczną cechą tych gogli jest sferyczna szyba zapewniająca wyjątkowo szerokie pole widzenia. Dzięki niej narciarz uzyskuje świetną widoczność nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Ponadto opisywana soczewka Red Ruby o kategorii S3 doskonale chroni wzrok przed silnym słońcem.

Gogle Majesty Patrol Black/Red Ruby 2019 są sprzedawane w zestawie z dodatkową soczewką o kategorii S0. Taka soczewka nie zapewnia ochrony przed słońcem, ale za to dobrze sprawdza się przy dużym zachmurzeniu.

gogle Majesty Patrol Black/Red Ruby 2019

Aktualna cena prezentowanych gogli wynosi jedynie 209 złotych!

Gogle Majesty The Force Black/Blue Saphire 2019

Nietuzinkowy wygląd jest również atutem innego modelu z nowej kolekcji Majesty. Gogle Majesty The Force Black/Blue Saphite 2019 wyróżniają się za sprawą ramki formowanej wtryskowo. Taka technika produkcji sprawia, że ramka ma bardzo mały rozmiar i w zasadzie jest niewidoczna. Jeśli zaś chodzi o soczewkę, mamy tutaj do czynienia z podwójną cylindryczną szybą lustrzaną. Zapewnia ona nie tylko bardzo szeroki kąt widzenia, ale także ochronę przed mgłą i zaparowaniem (za sprawą technologii anti-fog).

gogle majesty

Gogle Majesty The Force Black/Blue Saphire 2019 także posiadają dwie fabryczne soczewki. Pierwszą z nich jest niebieska szyba Indigo Saphire z filtrem o kategorii S3. Natomiast dołączona do zestawu żółta soczewka Clear Citrine będzie dobrym wyborem przy złych warunkach pogodowych.

Gogle MAJESTY The Force Black Blue Saphire 2019

Opisywane gogle są dostępne w cenie 369 złotych!

Kijki narciarskie Majesty Telescopic Ski Bear 2019

Regulowane kijki teleskopowe są bardzo chętnie wykorzystywane przez narciarzy. Nic więc dziwnego, że firma Majesty uwzględniła taki sprzęt w swojej ofercie. Kijki narciarskie Majesty Telescopic Ski Bear 2019 mają naprawdę praktyczny system regulacji. Umożliwia on szybkie dopasowanie długości kijków do danego stylu jazdy. Ponadto firma Majesty zastosowała tutaj dodatkowe zabezpieczenie w postaci technologii Flick Lock oraz Twist Lock. Obydwa systemy zapewniają skuteczną ochronę przed samoczynnym składaniem się kijków.

Kijki narciarskie Majesty Telescopic Ski Bear 2019

Kijki narciarskie Majesty Telescopic Ski Bear 2019 można zakupić już za jedyne 159 złotych!

No Comments

Post a Comment