SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

9475
post-template-default,single,single-post,postid-9475,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Kijki narciarskie Komperdell Schnapsstock 2021 – na rozgrzewkę…

Kijki Narciarskie Komperdell Schnapsstock 2021 – Na Rozgrzewkę I Nie Tylko…

Kijki narciarskie Komperdell Schnapsstock 2021 – na rozgrzewkę…

5/5 - (1 ocena)

Kijki narciarskie Komperdell Schnapsstock z kolekcji 20/21 to jak zawsze najwyższej jakości sprzęt. Te unikatowe kijki ze specjalnymi zbiorniczkami w rękojeści pozwalają wlać do ich wnętrza nasz ulubiony wysokoprocentowy trunek. Specjalny, przystosowany do tego pojemnik jest ukryty w ich rękojeści. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nawet podczas srogich mrozów będziemy w stanie skutecznie rozgrzać się na stoku…

.
Kijki narciarskie Komperdell Schnapsstock 2021

Doskonała jakość…

Kijki Komperdell Schnapsstock 20/21 to produkt, który od lat cieszy się mianem sprzętu najwyższej jakości. Sam Komperdell to renomowany producent akcesoriów przeznaczonych dla narciarzy. Baza, z której zostały wykonane to stop aluminium 7075. Średnica kijków wynosi 19 mm. W wyniku takiej budowy są one odporne na obciążenia mechaniczne i liczne przeciążenia.

Ponadto odnajdziemy w nich specjalnie ergonomicznie wyprofilowane rączki. Zapewnia ona przede wszystkim pewny chwyt i pewność, że kijki nie będą mieć tendencji do wyślizgiwania się z Twoich dłoni.

Talerzyki Racing 60 mm zastosowane w tych kijkach to te same, które można odnaleźć w wyczynowych produktach tej marki.

Kijki narciarskie Komperdell Schnapsstock 2021 zadbają o… Twój komfort termiczny

Komfort termiczny z kijkami Komperdell

Kijki Schnapsstock to sprzęt narciarski wyróżniający się na rynku nie tylko za sprawą doskonałej jakości. Jak już zdążyliśmy nadmienić we wstępie wyróżniają się one przede wszystkim za sprawą specjalnego zbiorniczka na płyny ukrytego w ich rękojeści. Ten wewnętrzy pojemnik zmieści aż 200 ml płynu na kijek. Warto tutaj nadmienić, że owe pojemniki zostały wykonane z specjalnego materiału przystosowanego do przechowywania w nich alkoholu do celów spożywczych.

Unikniesz kolejek do baru…

Kijki narciarskie Komperdell Schnapsstock 2021
Kijki narciarskie Komperdell Schnapsstock 2021

Zatem możesz w dowolnej chwili uzupełnić zapas mocy po intensywnym szusowaniu. Nie musisz też zatrzymywać się w barze i oczekiwać w długiej kolejce by dać sobie odrobinę komfortu termicznego. Rozgrzewający trunek masz już teraz przy sobie. Wystarczy się tylko zatrzymać, odkręcić korek i przechylić kijek 🙂

Do zestawu Kijki narciarskie Komperdell Schnapsstock 2021 dołączono specjalny lejek, abyś mógł w każdej chwili uzupełnić swoje paliwo! Ten dołączony lejek sprawia, że ta czynność jest niezwykle prosta, nawet wówczas gdy ze zmęczenia trzęsą się Tobie ręce, a Twój wzrok jest już lekko zamglony..

Kijki narciarskie z pojemniczkiem na alkohol znajdziesz w naszym zimowym sklepie .

Kijki narciarskie Komperdell Schnapsstock 2021 do kupienia na SnowSport.pl

Komperdell Schnapsstock
Uzupełnianie pojemnika przy pomocy dołączonego do zestawu lejka

Te kijki Komperdell z rozgrzewającym turbo doładowaniem dostępne już na stronie naszego sklepu. Zapraszamy także do lektury naszej poprzedniej publikacji traktującej o niezwykle uniwersalnych nartach Salomon S/Force “Narty Salomon S/Force 2021 – Dla Koneserów!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

No Comments

Post a Comment