SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

7069
post-template-default,single,single-post,postid-7069,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Kolekcja Head-Ski – zapakuj swój sprzęt w doskonałej cenie!

kolekcja head-ski

Kolekcja Head-Ski – zapakuj swój sprzęt w doskonałej cenie!

Wszyscy narciarze dobrze wiedzą o tym, że możliwość bezpiecznego i zarazem wygodnego przenoszenia sprzętu ma naprawdę duże znaczenie. Właśnie dlatego w ofercie firmy Head pojawiła się specjalna seria produktów dla pasjonatów narciarstwa. Kolekcja Head-Ski obejmuje bowiem szereg akcesoriów umożliwiających komfortowe transportowanie sprzętu narciarskiego. Co więcej, niektóre z nich można wykorzystać również poza stokiem! Jakie produkty w tej serii są szczególnie godne polecenia?

Plecak Head-Ski Dark Blue Leaves 23L 2019

Plecak to taki element wyposażenia, bez którego ciężko byłoby wyobrazić sobie np. wyjście w góry lub pieszą wędrówkę. Warto jednak podkreślić, iż plecaki są także bardzo przydatne dla narciarzy! Dzięki nim można łatwo przechowywać np. gogle, odzież na zmianę, a także różne akcesoria elektroniczne. Nic więc dziwnego, że nawet w kolekcji Head-Ski znalazło się kilka plecaków!

 

Jednym z nich jest model Head-Ski Dark Blue Leaves 23L 2019. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że ten plecak ma bardzo klasyczny wygląd. W ten sposób firma Head pokazuje, że ich produkty sprawdzą się nie tylko podczas narciarskich wyjazdów, ale również w trakcie codziennego użytku. Opisywany produkt może więc równie dobrze służyć jako szkolny tornister lub plecak na rower oraz w góry. Model Head-Ski Dark Blue Leaves 23L 2019 jest dostępny w cenie 159 złotych.

Plecak Head-Ski Dark Blue Leaves 2019

Torba na buty narciarskie Head-Ski Spring Leaves 35L 2019

 

Po zakończonej jeździe buty narciarskie niemal zawsze są bardzo mokre i pełne śniegu. Dlatego przechowywanie ich wraz z innym akcesoriami nie jest zbyt dobrym pomysłem. Dużo lepszym rozwiązaniem będzie zakup specjalnej torby, która umożliwi wygodny transport butów.

 

Z tego względu w opisywanej kolekcji znalazła się również torba na buty narciarskie Head-Ski Spring Leaves 35L 2019. Jak sama nazwa wskazuje, ta torba ma aż 35 litrów pojemności! To zaś sprawia, że każdy narciarz będzie mógł bez problemu umieścić tam swoje buty po zakończeniu jazdy na stoku. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z niej również na co dzień! Na pewno zachęca do tego cena, gdyż torba Head-Ski Spring Leaves kosztuje tylko 69 złotych!

Torba na buty narciarskie Head-Ski Spring Leaves 2019

Worek/pokrowiec na kask Head-Ski Blue Deer 1,7L 2019

 

Bezpieczeństwo podczas jazdy na nartach stanowi bezwzględny priorytet! Co jasne, podstawowym zabezpieczeniem dla osób uprawiających sporty zimowe jest kask. Dlatego warto zadbać o to, aby móc go przechowywać w komfortowy sposób.

Head-Ski

Taką możliwość zapewnia worek na kask Head-Ski Blue Deer 1,7L 2019. Istotnym atutem tego pokrowca jest wydzielona kieszeń, która została dodatkowo wszyta w materiał. Umożliwia ona przenoszenie gogli, rękawiczek, okularów i innych mniejszych przedmiotów. To z kolei oznacza, że jeden niepozorny worek wystarczy do zapakowania wszystkich potrzebnych akcesoriów narciarskich. Ponadto koszt jego zakupu to jedyne 39 złotych!

worek na kask Head-Ski Blue Deer 2019

No Comments

Post a Comment