SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5430
post-template-default,single,single-post,postid-5430,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Konkurs narciarski – wygraj sprzęt marki Fischer!

konkurs narciarski

Konkurs narciarski – wygraj sprzęt marki Fischer!

Od rozpoczęcia zimowego sezonu dzieli nas już tylko kilka tygodni. To oznacza, że niebawem do alpejskich kurortów zaczną napływać tłumy narciarzy oraz snowboardzistów z całego świata. Dlatego nadszedł odpowiedni moment na to, żeby uzupełnić ewentualne braki w zimowej garderobie lub wyposażeniu. Z tej okazji SnowSport ma zaszczyt zaprosić wszystkich naszych klientów do udziału w wyjątkowym konkursie. Wraz z firmą SnowTrex oraz grupą Fischer Sports Polska przygotowaliśmy krótkie zadanie dla wszystkich miłośników zimowego szaleństwa. Na czym polega opisywany konkurs narciarski i na jakie nagrody mogą liczyć zwycięzcy?

Konkurs narciarski – zasady i warunki udziału

Uczestnictwo w konkursie jest całkowicie darmowe i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Naszym głównym celem było stworzenie zabawy, w której każdy ma realną szansę na wygraną. Dlatego też nie stawiamy praktycznie żadnych wymagań przed uczestnikami. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że w konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie. Termin składania zgłoszeń upływa wraz z końcem 19 grudnia 2018 roku.

Aby otrzymać szansę na zgarnięcie fantastycznych nagród, wystarczy jedynie napisać komentarz za pośrednictwem Facebooka. W jego treści mają znaleźć się dwa istotne elementy. Po pierwsze, uczestnik musi wskazać swojego ulubionego trenera narciarskiego. Po drugie, musi oznaczyć w komentarzu osobę, z którą najbardziej lubi jeździć na nartach. To wszystko! Jak widać, trudno byłoby stworzyć łatwiejszy i przyjemniejszy konkurs narciarski. Już teraz gorąco zachęcamy wszystkich użytkowników do udziału w naszej zabawie!

konkurs narciarski

Nagroda główna i nagrody dodatkowe za uczestnictwo w konkursie narciarskim

Choć zadanie konkursowe jest bardzo proste, nagrody za udział w zabawie z pewnością przypadną do gustu wszystkim narciarzom. Każdy miłośnik desek ma więc o co walczyć! Fundatorem nagród jest jeden ze współorganizatorów konkursu, czyli grupa Fischer Sports Polska. Zwycięzca losowania otrzyma wyjątkowe narty Fischer RC4 Worldcup SC Yellow Base wraz z wiązaniami! Taki prezent będzie niewątpliwie idealnym początkiem sezonu zimowego. To jednak nie oznacza, że pozostali uczestnicy nie mają o co walczyć. Wręcz przeciwnie. Nagrodą za drugie miejsce jest bowiem bon na zakup sprzętu marki Fischer o wartości 1500 złotych! Tymczasem w przypadku trzeciego miejsca będzie to identyczny bon o wartości 1000 złotych. Oczywiście obydwa bony można zrealizować w sklepie SnowSport.pl.

Na zakończenie warto przypomnieć, że konkurs narciarski kończy się 19 grudnia. Tylko do końca tego dnia można pisać komentarze, które zostaną uwzględnione podczas końcowego losowania. Aby uniknąć wszelkich prób wpływania na wyniki konkursu, każdy uczestnik ma prawo tylko do jednego komentarza. Wyniki losowania zostaną ogłoszone na Facebooku tuż po wyłonieniu zwycięzców. Każdy zdobywca nagrody otrzyma stosowną wiadomość poprzez Facebooka lub pocztę elektroniczną. Więcej szczegółów na naszym profilu.

No Comments

Post a Comment